Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#521
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Megyünk Zeezoliékkal megint pilisezni! 10óra, szentlélek-tér :)

Látom bejött neked a Pilis, meg a montizás! Helyes! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#522
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Holnap van kedve valakinek jönni montizni a Mecsekbe?


Megyünk Zeezoliékkal megint pilisezni! 10óra, szentlélek-tér :)

#523
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Holnap van kedve valakinek jönni montizni a Mecsekbe?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#524
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Úgy néz ki mégse tudok menni.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#525
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Más: Ma úgy néz ki kimegyünk megint egy kicsit gurulgatni terepre. 1-1,5 órát. Addigra már azért eléggé sötét lesz, úgyhogy akinek van, hozzon lámpát!

Csatlakozok.

15:45 a találka idõpontja az arborétum Széchenyi város felõli parkolójánál.

Az az észak felöli ugye?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#526
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jónak tûnik! Nekem egy rajtszámot tessék is félretenni!

Más: Ma úgy néz ki kimegyünk megint egy kicsit gurulgatni terepre. 1-1,5 órát. Addigra már azért eléggé sötét lesz, úgyhogy akinek van, hozzon lámpát!
15:45 a találka idõpontja az arborétum Széchenyi város felõli parkolójánál.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#527
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Megvan a kereki cross verseny kiírása,it találjátok:gurigabringa.eoldal.hu - I. SuperCross Sorozat

#528
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Tegnap kimentünk egy szûk órácskát földutazi. Egész jó volt. Az arborétumtól elkullogunk a Vackor Házig, és onnan vissza...

Szóljatok legközelebb, van nálam monti! :)

Bikemag fórumosokkal szoktunk vasárnaponként tekeregni a pilisben

#529
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap kimentünk egy szûk órácskát földutazi. Egész jó volt. Az arborétumtól elkullogunk a Vackor Házig, és onnan vissza...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#530
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
Jelentkezzen, ha öné ez a bicikli! | Kék hírek, bulvár | Bács-Kiskun | baon.hu baon

#531
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Üdv!
Nincs valakinek elfekvõben véletlen egy szelephosszabbítója?

#532
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Na felrakták az eredménylistát a szegedi kritérium versenyrõl, ahol voltam múlthét szombaton. U19-ben 7. lettem a 16ból.

#533
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma reggel itt Debrecenben -4 fok volt, amikor elindultam bringázni. Most már csöpög a kis jégcsap...:)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#534
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

A Fejes Gabinak technikai gondjai voltak


Az is technikai gond, ha nem tud úgy forgatni, mint te! ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#535
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás

Gratulálok én is Csabi, jobbat mentél mint a Fejes Gabi ami már alapjában véve nem semmi.
Rám számíthatsz a versenyen mint segítõ, bármilyen formában, ha kell kiállok az útra, és eltakarítom az autósokat :D
Kell a reklám a kerékpárnak bármilyen formában, hogy legyen valami fellendülés, meg induljon valami.
Boronkay Peti már beindította a hengert a szakosztály alapítással. Remélem itt is minél többen kitöltöttük a kérdõívet, mert így lehet valami.

A Fejes Gabinak technikai gondjai voltak

Duzmi, téged láthattalak ma iszonyat tempóban átvágni keresztbe a Kerekrõl Heténybe vezetõ úton még a silóktól visszább?

Jártam arra ma

#536
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Duzmi, téged láthattalak ma iszonyat tempóban átvágni keresztbe a Kerekrõl Heténybe vezetõ úton még a silóktól visszább?

#537
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Az online kérdõív az nem a Boronkay Petié. Az egy másik felmérés.

De ott is hallgatás van most.

Nekem a verseny elõtti napon ottalvós bulim lesz Szalkszentmártonban, azért megpróbálok odaérni a rajtra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#538
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Gratulálok én is Csabi, jobbat mentél mint a Fejes Gabi ami már alapjában véve nem semmi.
Rám számíthatsz a versenyen mint segítõ, bármilyen formában, ha kell kiállok az útra, és eltakarítom az autósokat :D
Kell a reklám a kerékpárnak bármilyen formában, hogy legyen valami fellendülés, meg induljon valami.
Boronkay Peti már beindította a hengert a szakosztály alapítással. Remélem itt is minél többen kitöltöttük a kérdõívet, mert így lehet valami.

#539
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Szia Csabi!

Én is gratulálok!
A kereki versenyen aki él és mozog induljon el, mert akkor megmozdulhat vmi a régió kerékpáros életében.
Én is indulok kölcsönmontibike-kal és vérmes reményekkel! Csabi a sörhöz azé' hozzáférsz?:)
A kiírást küld el a tamas.safar@kecskemetse.hu- ra kérlek és hozd a plakátokat ha kész vannak.
köszi,
ST
Hiko-mattot adott az élet:)

#540
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Kösz Srácok!
Kemény egy verseny volt,az elején jól bekezdtem nehogy beragadjak,aztán a második körben kénytelen voltam visszavenni:).
Igazából csak sejtéseim voltak hol is állok verseny közben,mivel 3 kategória ment együtt
voltak nagy gumizásaim, de sokakkal ellentétben megúsztam defekt meg egyéb hiba nélkül.
Kicsit meglepett 2. hely mivel nem éreztem túl erõsnek magam.

A Kereki versennyel kapcsolatban, aki szeretne részt vállalni benne örömmel venném.
Gondolok itt a verseny promótálására,verseny napján segíteni a lebonyolítást, és persze mint versenyzõ
Szertnénk egy jó versenyt csinálni sok indulóval és nézõvel.