Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3681
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

keresztfia ráaludt a vázkérdésre, és megálmodta, hogy mégis csak a pausto coppival akar élni. úgyhogy a vázkeresõ projekt leállítva. bocsi és kösz az eddigieket. majd jövõre adjuk a gyeröknek az ívet, hogy bezzeg egy aluvázzal... :D

érdemes elolvasni a bikemag legfrissebb nyomtatott számában egy olasz vázépítõvel készült riportot , az acélvázról beszélgetnek ,

#3682
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
keresztfia ráaludt a vázkérdésre, és megálmodta, hogy mégis csak a pausto coppival akar élni. úgyhogy a vázkeresõ projekt leállítva. bocsi és kösz az eddigieket. majd jövõre adjuk a gyeröknek az ívet, hogy bezzeg egy aluvázzal... :D

#3683
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Így elsõre a Nellában találtam egy 58-as Trek 1500-as vázat 70-ért. Legalább flottátok lenne Keresztpapival... :icon_razz
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3684
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jól bepunnyadt a banda... Mondjuk így ünnepek elõtt lehet is. Szerencsés esetben vásárlási láz. Mindenki kutatja a fa alá való bringás cuccokat. :clap:

Keresztfia! Hallom, megint vázat nézel. Írj ide paramétereket, aztán körbenézünk... Ne ezen múljon, hogy nem férsz be a Biondo cspatba. :lol1:
Én mondom: van élet 2000 kili alatt! :buhaha: Na jó, nem genyózok.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3685
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
geri, valld be bátran, hogy elgázoltál egy kislányt, áthajtottál a fején keresztbe, és így történt a defekt :D
a tekerés király volt, akkor is, ha totál kimerültem a vége felé. fõleg a kutya-sprintek voltak izgik :jogging: szerintem nekem ez volt az utolsó az idei szezonban, hacsak nem kapok hirtelen kedvet valami oknál fogva egy laza téli tekerésre.
úgyhogy tisztelt uraim, a tavaszi viszontlátásra on the road! :clap:

ja, a forraltborozás kivétel... :cheers:

#3686
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló-halló mindenkinek!

Õrült nagy mákom volt... Már a kerékpárúton mentem hazafelé, amikor egy ezüstfülbevaló beleállt az elsõ gumimba. Mentem is tempót rendesen onnantól, végül pont akkor ért felnire a kerék, mire hazaértem. :P
Jó hosszúra sikeredett a tekerés, utólag is bocs érte. Azt hittem földúton rövidebb, hát nem volt az. A hétvége mottója pedig: "persze, egyenesen végig..." :mexico:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3687
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Na, ez jó kis túra volt! Mégegyszer köszi mindenkinek!
Lassan aktuális lesz egy Mátra túra is, talán következõ hétvégén. A szabadonfutó/bringáslányok... topicban szokott szervezõdni. Majd nézzetek be hétvége felé, és ha valakinek van kedve jönni szóljon!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3688
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Elált indulok!

#3689
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na, akkor most mi lesz? Görgõ?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3690
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nálunk ép a tesója a Rain-mön vendégeskedik,zavarom haza.:scared:

#3691
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gutten Morgün!

Meglátogatta a vidéket a szegödi láthatatlan ember (köd-mön), de már távozófélben van. Mire találkozunk, laboratóriumi körülmények között tekerhetünk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3692
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Oké srácok!

Aki bújt, aki nem, holnap délelõtt 10 órakor a nyomási suli buszfordulójánál. Az idõ olyan lesz kb, mint ma. A terep jórészt földút, mélyhomoktól nem kell tartani. Kis sár elõfordulhat, de azokat ki lehet kerülni. Ja, tempó moderált, pulzust alsó közép tartományban kell tartani. Amúgy meg Balázs úgyis hazahoz minket.

Viszlát a buszfordulónál!

Ja, remélem mondanom sem kell, akinek kell, kajáról és innivalóról feltétlen gondoskodjon. (kutakat nem tudok arrafelé)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3693
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

aki ilyen pofás konával nyomul az ne válogasson:)

Azért tekerni azt is kell!:)
Ott leszek 10-kor, hacsak nem lesz nagyon szar idõ.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3694
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
no, akkor én 10-re jövök a nyomási buszfordulóhoz. azért ha változik a program, valaki rámcsörög?

#3695
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Akkor valószínû benevezek, remélhetõleg nem fog esni.
A 60 km még kb. belefér, bár nem vagyok egy terminátor. :)
Milyen a terep arrafelé, sok a homokos rész?
10-kor van indulás a buszfordulónál?


aki ilyen pofás konával nyomul az ne válogasson:)

#3696
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Akkor valószínû benevezek, remélhetõleg nem fog esni.
A 60 km még kb. belefér, bár nem vagyok egy terminátor. :)
Milyen a terep arrafelé, sok a homokos rész?
10-kor van indulás a buszfordulónál?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3697
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts
sebaj, Geri, ha ránk is esteledik, lakiteleken is van egy ismerõsöm platós autóval! :outofhere

#3698
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Persze, hogy lehet!

Elõzetes kalkulációm szerint 60 kili körül lesz, aztán majd meglátjuk. Úgyse :paininass tempót megyünk, úgyhogy nem lesz megeröltetõ. Kivéve, ha eltévedünk és ránk sötétedik. :icon_twis
De csak nem fog... Egy darabig ismerem az utat.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3699
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Jól hangzik! Lehet csatlakozni?
Mennyi lesz a táv elõreláthatólag?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3700
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Végig terepen szándékozunk menni!