Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2841
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Selle Italia Filante van rajta. Bõr meg kényelmes meg minden:)


Lassan meg is mosom a szemem...:scared:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2842
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Ja, Keresztfia!

Egész korrekt a bringa! Jól látom, hogy Era K nyereg van rajta? Nem rossz választás!


Selle Italia Filante van rajta. Bõr meg kényelmes meg minden:)

#2843
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hát kemények vagytok annyi szent.:clap:
Jól döntöttem hogy kimaradtam:p ,ha már Gerinek is "változott az érzes"mi lett volna velem.220-nál többet egyben még nem mentem,azt is turista tempóban.
Hétvégén Komlón voltam,két nap két szép kör.
A helyi srácok sok szép utat ismernek,igaz montival voltak(én outival)bevittek néha a málnásba de megérte.:)

#2844
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nekem tiszatókör... megigértem barátnõmnek 8(

aztán utánna szerintem jonnyval randizunk egyet Szigeten középtávún...

#2845
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Két nappal elõtte... Annyi idõ alatt nem lehet lelkileg felkészülni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2846
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Igen, de ha jól emlékszem most is hirdettük magunkat...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2847
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
De most már be kéne vonni másokat is a buliba!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2848
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Igen!
Ismét hosszú hétvége lesz:bananadan :bananadan
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2849
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, Keresztfia!

Egész korrekt a bringa! Jól látom, hogy Era K nyereg van rajta? Nem rossz választás!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2850
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na helló srácok!

Én is újra gépközelben. Szóval jól szórakoztunk pénteken. Negyed hétkor találkoztam Janival és nekivágtunk magányos küldetésünknek. Aztán Nagykõrösön néztünk nagyot, hogy Sac kollega várt minket a fõtéren. Mint késõbb kiderült, küldött SMS-t, csak akkor vettem észre, amikor már hazafelé tartottunk. :P Bocs. Lényeg a lényeg, hárman vágtunk neki az útnak. Az eleje egyébként sztem arról szólt, hogy senki nem tudta mennyit is vesz ki ez a lábunkból. Odafelé ragadtunk is a 30-ra, nem mentünk többel. És ekkor vette át Sac a vezetést és nyomta neki 34 körül.
Na ekkor szóltunk rá, hogy óvatosan még! Ekkor még csak Tápiószele elõtt jártunk. Átjutva a farmosi rázatón, megegyeztünk, hogy a Jászberény utáni kis horgásztónál "reggelizünk". 10 perc piknik után lélekben felkészülve folytattuk az utat, tudván, hogy a legközelebbi pihenõ már csak Kékesen lesz. A szél meglehetõsen szívatós volt, általában oldalról, kicsit szembe, Farmosnál egyértelmûen szembe fújt. Gyöngyösön a legrosszabb az volt, hogy a lámpák miatt folyamatosan meg kellett állni. Ott az ilyen megállás elindulások miatt kicsit megfájdult a térdem, szerencsére nem volt komoly. Érdekes, hogy 110 kilóméter után még különösebb fáradtságot nem éreztem (el is indítottam a stoppert a kisvasút átjárónál, onnan szoktam mérni a Kékes meneteket). Felfelé is minden király volt. Nem nehezedett el a lábam. Jani még itt is óvatos volt, látszott rajta, hogy erõsen biztonsági játékos. Sac ment a saját tempójában, ez így helyes, rosszabb lett volna neki más tempóját utazni. Úgy fél 12 körül érhettünk fel Kékesre. Még így is 56:20-at mentünk, az nem túl rossz 110 kili után. Fent viszont olyan hideg volt, mint a kutya! Az egyik bodegában kértem egy hideg sört, erre a fickó leemelte a polcról: "Ezt nézze meg! Reggel 5 fok volt, a hûtõ 10 fokig hût. Szerintem ezzel jobban jár!" Aztán pár perccel késõbb, mikor kellõen áthült a vizes cuccunk, nekiálltunk fázni, de nagyon. Találkoztunk egy bringás csapattal, õk Pestrõl jöttek Kékesre, majd onnan haza. Egy arabnak látszó ember is megállított, kérdezõsködött a kerókról, meg a pulzusmérõmrõl. A végén megadtam a webcímeket, lehet, hogy jövõre vele is találkozni fogunk Kékesen? Ja, amúgy elmondták fent, hogy fél órával érkezésünk elõtt még szálingózott a hó. Érezhetõen hideg volt. LEfelé óvatosan is mentünk Mátraházáig. Ott sokkal melegebb volt, úgyhogy onnan kezdõdhetett a menet! Lent Gyöngyösön Ettünk egy hambit és nekiálltunk a hazafelé útnak. A szél még így is erõsen oldalról fújt, de néha kissé segített is minket. Én visszafelé is elkezdtem az óvatos tempót, de amint Janira került a sor, olyan iramjátékokat rakott bele, hogy nemhogy nyugodott volna a pulzusom, talán még feljebb is ment! Tényleg mentünk 37-38-cal! Aztán Farmosnál a rázatón Sac léket kapott: belement egy olyan gödörbe, ami úgy felütötte a kereket, hogy rögtön defektet kapott. Volt nálunk cucc, hamar kicseréltük a gumit és folytattuk az utat. Szélárnyékot meg tényleg nehéz volt találni. Ezért soxor úgy mentünk, mint mezõnyversenyen oldalszélben, majdnem az egész sávot kitöltöttük. Pár autósnak ez csípte is a szemét. Szerencsére nem ez volt a jellemzõ. Nekem úgy 190 kili körül kezdett változni az érzés, ott Tápiószele felé. Ott már vártam Ceglédet, mert tudtam, onnan már nincs sok hátra. Aztán elkezdett fájni a lábfejem. Onnan már nagyon vártam a végét. Egyre többször álltam ki a nyeregbõl, a combjaim is kezdtek darabosodni. Szerencsére már nem volt sok hátra. Nagykõrösön Sac-tól búcsút vettünk nem sokkal késõbb mi is megérkeztünk haza.
Másnap kicsit éreztem a térdeim, meg az ülõgumóim, de vasárnapra kutya bajom sem volt.
Jó volt ez a trió, nem volt nyafogás, nem kellett várni senkire. Remélem legközelebb nagyobb lesza peloton! :clap:

A számok pedig:

10 óra 12 perc õsszes idõ
8 óra 23 perc tiszta tekerés
~6300 elégetett kalória
és úgy 260 kilóméter táv.

Szerintem simán kivitelezhetõ, fõleg, ha így "túrásan" megy az ember és váltott vezetéssel.

Grat Sacnak és Johnynak. Jövõ héten ugyanitt, ugyanezt! :buhaha:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2851
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
látom már neveztél Szigetire... vicces még végig gondolom ... mert mind a 4 hétvégén nyeregbe kéne pattannom.. (most ugye kékse, következõ hétvége Tiszató kör,utánna Szigeti-Triatlon, majd Tour de Pelso... ) monjuk az utolsó 2 re még nem neveztem :D

#2852
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
csak hogy Jánosról is essen szó: odafele rámszólt amikor kellemes 34 es átlaggal vezettem 10 kmt ... hogy fogjuk vissza magunkat... (jegyezzük meg kicsit szétszórt volt)
fölfele a hegyre meg szerintem direkt spórolta az erejét, hogy visszafele had ne pihenjünk már Gerivel...
Kezdett Josshaut egy kellemes 35-36 os vezetéssel aztán valahogy elõrekecmergett johny és felvitte 38-39 re ... (na itt 2 kör vezetés részemrõl kimaradt mert örültem hogy annyi erõm volt hogy megtaláljam az oldalszélben a szélárnyékot) de Cegléd után én is megmutattam hogy 250 km után is van még lábam :D és 39-42 re felpörgettem a ritmust.. aztán johny beelõzött mikor már éppen újra felpörgettem volna a tárcsát...

nekem is tetszett... talán 1 kicsit kevesebb szél egy kicsit melegebb idõ meg -1 gumi 8) (visszafele hiányzott az óránkénti 2 sótabi kocsér magasságában úgy beállt a lábam)

#2853
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
sac1!

Kellemesen csalódtam benned! (és ez jó neked:scared: )
Kemény volt a menet, 270 km, rohadék szél mindenfelõl, 1150m emelkedés, 30 feletti ÖSSZÁTLAG, visszafelé sztem kiadtunk mindent, ami bennünk volt...
Gerinek a rágója is gyémántból van, olyan kemény, csáknorisz retteghet. sac1 sztem nincs 60 kiló (talán bringával együtt), ez tökéletes felfelé... Jó volt, csak egy kicsit döglesztõ, meg kellene ismételni hamar:love1:
A TÖBBIEK MEG IRÍGYKEDJENEK, jó nagy szop**ból maradtak ki:smack: :smack: :smack: :smack:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2854
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
gratulálok a résztvevõknek!
vki írhatna egy elménybeszámolót

#2855
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ÁujajjÁu!!
de azért jó volt..bocs h visszafele nem jeleskedtem a vezetésben de johnny mögött semmit nem pihentem....

#2856
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
igaz sztem 5:30 fele elindulok de reggel hidegbe lehet kell 1óra mireodaérek..

#2857
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

bezony. 6-kor találkozunk a ceglédi úton a mobil center elõtt kméten.


na ha holnap reggel nem szakad az esõ és nincs 600km/h szél akkor számíthattok rám

Nagykõrösön bekapcsolódok kisbatyummal... Szabadságtéren (a fõút Duplalámpás S kanyarjában - kocséri elágazás)

megpróbálok sietni de nekem majdnem dupla annyi a táv ... 6 elött elindulok de szóljatok rám ha eksön lefújva : hetvenes - hetven nyolcvanhárom nulla hetvenhárom

#2858
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
javallom pilisszentlászló v papréten keresztül... ne a fõúton

#2859
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

szép


köszönöm:)
a pedálokat visszaszolgáltatom, amint tudom, ugyanis bomba áron jutottam egy pár zsír új kéo classichoz stoplival. együtt.
már csak a szétzúzott bokám meg a torkom kell rendbe jöjjön, és csatlakoznék is valamelyik túrához.
szombatra be van tervezve egy budaörs-visegrád-sör-visegrád-budaörs túra:)

#2860
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
bezony. 6-kor találkozunk a ceglédi úton a mobil center elõtt kméten.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"