Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2821
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Részvétem Tomi,hát sehol nem vagyunk:scared:
Voltam ma KSI Kupán,erõs volt a mezõny,már az elsõ dombon elvéreztem!:(
Aztán páran összeáltunk(köztök a haverod a bajúszos bácsi)fájdalmas volt,
Kínok Kínjára már nem is merek gondolni.

#2822
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
igen én vergõdtem a reggeli szélben egy 50est ,amikor összeakadtam Endre bácsival a tesconál , és együtt indultunk Ladánynak , én korábban nem ismertem Õt , így azt gondoltam dumálgatunk egy jót , de gyanús volt hogy rögtön bekezdett 38-39cel , alig kaptam levegõt , reméltem majd fárad egy kicsit , mert különben Ménteleknél végem , nem fáradt , Ladányig végig küszöbön mentem , kértem álljunk má' meg egy kicsit vízért , rövid beszélgetésünk alatt kiderítettem , hogy egy egykori magyar válogatottal hozott össze a szél , a Tipográfia versenyzõje volt és indult a , Sipi által rendszeresen emlegetett , Béke Versenyen , ja és 63 éves , a visszafélen még tempóból leszakított , aztán bevárt ,
társakat keres bringázáshoz és nagyon hálás lenne , ha Õt is hívánk ha megyünk , én biztos keresni fogom! a telszáma : 70/3656877
hívjátok bártan ! de utána beszéljünk he-he-he

#2823
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ja nekem volt egy Tour d Tiszató .. végülis 15. nek bejöttem .. lehetett volna jobb is ha nem én vezetek végig... lusta banda /ezúton is dicséret a Szolnoki Bringások némeikének, a Kommuna.orgosok némeikének és a Gepida Velo csapatnak.../

jó volt a verseny de annyi lusta embert ... nem tudtak lánctalpazni... látó távon voltak a szökevények 20-30mp re és még jobban is mentünk mint õk de 2nél többen sohase próbáltunk meg elszökni...

Jéga-Szabó Zsolt is nevezett Szigetre... tiszta nitra feelink lesz... azzal ellentétben hogy most még szarabb vagyok :D

#2824
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Remélem azért van csend, mert mindenki teker.
Tegnap megint kimentünk Fecivel és Lacikával forgatni 30-at. Minteg 5 másodperccel mentünk lassabbat, mint tegnap elõtt. Most 39,5-öt mutatott az óra átlagsebességre.
Ma meg a jól ismert Bükk-kört abszolváltam. Még nem voltam Lillafüreden sem, mikor Lilla szólt, hogy õ már végzett Egerben, így rá kellett kapcsolnom. Tolotam felfelé a szerpentinen, ahogy csak bírtam. Végülis a 100 kilis kört 29,6-os átlaggal zártam, de a nagy sietségbe egy-két kátyút be is kaptam. Sajnáltam a Mavicot, de szerencsére bírta a strapát. Amióta átnézték, hangját nem hallom. Állat kerék. Viszont, hogy milyen kerékpáros élet van a Bükkben! Egymást érik a kerósok. Szinte minden kanyarban találkoztam velük. Azért jobb így a tekerés...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2825
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap Fecivel fordultunk egyet. A kis 30-as kört nyomtuk. Mondtam neki, forogjunk kilóméterenként. A vége 39,8-as átlag lett, úgy, hogy az elején a kanyarig lazábban mentünk, a fordulónál felszedtük Dávid Józsit (ott kicsit lassítottunk), meg visszafelé a felüljárónál mgint bevártuk a bandát (ekkorra már a Szalóki Robi bátyját is begyûjtöttük). Ketten forogtunk folyamatosan, de tök jól nézhetett ki a karaván. A kanyartól a végén 45 és 47 között forgattunk ülve. 45:16 lett az idõ. Egész jó érzés volt. A többiek is megköszönték, nekik is tetszett. :P
Fecinek nagyon jó lett a bringája, jól is mutat rajta. Megint ráöntötték az egész kerót. Jól is teker vele. Síkon a kompakt hajtókar lesz a veszte. Itt a végén már kónuszon forgatott.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2826
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Olvasgatom, hogy lesz a Giro-n az amatõröknek is egy szakasz. Ráadásul, ahogy nézem az egyik leg beszaratósabb.

http://www.gazzetta...._leggenda.shtml

Bevallom férfiasan: nem tudnám végig csinálni. Nem véletlen, hogy a "kalkulált beérkezésre" megadtak 15-ös átlagot is. Compact hajtómû nélkül esélytelen a dolog. Mweg hát a 72 Eurós nevezés (ha jól silabizáltam, bár olaszul nem tudok).
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2827
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
detooo 9k a Középtávú OB 2,5K volt a tiszatókör + 3x oda is kell menni... azaz benzin is fogyogat...

#2828
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sac! Lesznek Pelsosok! Legalább három srácról tudok, akik mennek! De lehet, hogy Johny is ott lesz. De nekem már nincs "kedvem" 9000-et fizetni az indulásért.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2829
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nekem is volt egy fellazulásom .. szarul lett újrafûzve a küllõ a "kis-baleset"em után aztán mindig kilazult 1 küllõ.... (de le is dobta magáról a csavart) aztán fogtam és húztam rajta 1,5 fordulatot... itthon kicentíroztam kézileg (persze hogy csak kombifogó volt itthon) aztán most fain ... már zúztam õket elég rendesen 0,2-0,5 mm van bennük

ui.: eredeti GPM 1 tank volt... azt nem lazult...

ha senki akkor nekem is kimarad a pelso... a kinok kinjat meg meglatom ... most ez a 2 x 80 km meg félmarathon elég lesz

#2830
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áhhámm! Szóval innen fúj a szél! Mondjuk nálam a fellazulást inkább Gyuszi idézte elõ a centír után. Akkor kezdett pattogni. Elõtte semmi gond nem volt vele. De ez az évi 1 alkalom korrektnek tûnik, fõleg, ha csak ennyiszer kell centíroztatni is. Nagyon sokat kibír a kerék...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2831
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Ja, reggel Tomival boldogítottuk egymást a hidegben. Érdemes kipróbálni! Már csak a tiszta levegõ miatt is. :P
Tegnap elkészült a kerekem (Mavic). Szétszedték megtakarították a küllõket-anyákat, és visszafûzték. Lekopogom, most jónak tûnik. Egyet se roppant a küllõm, igaz még csak párszor álltam ki a nyeregbõl. Remélem megoldódott ez a probléma, mert drága játék lenne egy komolyabb javítás. Így is 2500-ba került a "centír".

Én tényleg szeretek reggel menni , mert máskor nem tudok:)
rövidet mentünk de legalább lassan , fõ az egészség!
holnap vki?

#2832
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Országutikról mindent-ben írták:Hát ezzel kapcsolatban nem tudok sokmindent mondani. Egy verseny után Specziárral beszélgettünk az SL-ekrõl, õ mondta, hogy nézzek rá a kerekemre, mert az övé már lazult fel. Teljesen igaz, inkább hegyen éreztem, hogy valami nem az igazi, és ezek mellett lesz egy furcsa hang, ahogy a küllõk egymáshoz érnek. Más SL tulajdonosnak is lazult már fel, és szerintem nem csak hárman vagyunk ezzel így. A kerékkel amúgy semmi gond, ha évente egyszer megnézeted, jó lesz

#2833
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, reggel Tomival boldogítottuk egymást a hidegben. Érdemes kipróbálni! Már csak a tiszta levegõ miatt is. :P
Tegnap elkészült a kerekem (Mavic). Szétszedték megtakarították a küllõket-anyákat, és visszafûzték. Lekopogom, most jónak tûnik. Egyet se roppant a küllõm, igaz még csak párszor álltam ki a nyeregbõl. Remélem megoldódott ez a probléma, mert drága játék lenne egy komolyabb javítás. Így is 2500-ba került a "centír".
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2834
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, én már nem. :cry: Nincs ennyi kess, amennyit elkérnek manapság a nevezésért.
Marad a Kínok Kínja. Ott is le tudom fosni a bokám és csak fele annyi a táv. :shit:

Ha valaki szombaton a Bükkben jár: én a szokásos köröcskét fogom nyomni ott.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2835
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Részemrõl - Tour de Tiszató
Pelsora kimegy????

#2836
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jól hangzik, szerintem én mondjuk a Mátrában leszek. Ha nem, akkor beszélhetünk róka.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2837
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hétvégre tervezem ezt a versenyt:http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=1576
Úgy szoktam ide menni,hogy Lajosmizsére áttekerek-vonat Gyálig-bringa Rákoskertig ,hazafelé ugyanez.Kb 150 km versennyel együtt
Érdekel még valakit?

#2838
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hehe! És tudod Csabi, amin röhögtünk múltkor a tekerésnél: vett már végre bukót is rendeset. Ha netán újra olimpiai ötpróbára mennénk. :ubytek:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2839
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ez igen!:szampan: :spoko:
Kivánok vele sok szép kilómétert.

#2840
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
FIGYELEM!

A hír igaz!

A Nyavajás visszatért! Sikerült egy kémfotót készítenem róla, amég nem figyelt...

http://s51.photobuck...=FeciWilier.jpg

Az áldozat egy Wilier Escape 9-es Campa Mirage-zsal. Compact hajtókarral, hogy felfelé se legyen gond. És amilyen mákja van a kis rohadéknak, alu áron kapott karbon támvillát is. Végülis 214-ért pedállal, Fulcrum R7-es kerékkel tokkal-vonóval megvolt a keró. Néztem, eléggé egyben van. Nagyon szép és szépen kidolgozott. A dizájn meg hát: "olász".

Úgyhogy sporttársaim újra számíthatunk a hátul nyüszítve lihegésre, majd az utolsó kilóméteren 55-tel szökésre.

Nemhiába, a Nyavajás visszatért!!!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: