Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#221
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
én a hétvégén megnézem a Tisza-tavat magamnak :)

merjek országútival, vagy csak montis a terep?

#222
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Én: -jaja, mehetnénk egy hosszút!
Jani: -Hát azért hosszút ne, elég lesz 100-120km

:D

#223
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 posts

Szombatra szép idõt jósolnak, vasárnapra már nem annyira. A kérdés tehát adott: szombaton közös tekerés?


Egy max. 100-asban benne vagyok. Még nem jött teljesen rendbe a tüdõm, és a bokám, szélcsendben olyan 25-30-as átlagot tudok tartani csak : /

#224
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 posts
Szombatra szép idõt jósolnak, vasárnapra már nem annyira. A kérdés tehát adott: szombaton közös tekerés?
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#225
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Cubano, az elképzelhetõ, hogy ma Kerek felé, negyed négy körül a ti furgonotok elõzött meg? Ugyanúgy nézett ki :) Odafelé (már-már szokásosan) iszonyat ellenszél volt, hazafelé viszont csõhátszelem volt.


Foggalmam sincs, nekem ma pihenõnap volt, CSAK KÉT ÓRÁT KELLETT MENNEM :D Azt is az ötösön mentem, Kunszállásra igyekeztem idõfutam-váltókarért....

#226
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 posts

na én meg gyalogosan voltam, de mennyi mindenkit láttam, hajaj. :) fura ez a kecskemét, itt mindig látok bringásokat :)


Épp' tegnap gondoltam én is arra, hogy milyen gyakran látok kerekeseket. Ilyet is, olyat is.
Én ha tehetem télen-nyáron bringával járok. ...mer' olyan jó!!! :)
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#227
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 posts

Na akkor tegnap pont elkerültem -szinte- mindenkit...mentem egy kerekegyházás kört, meg mégegyszer elindultam kifelé egy keveset, akkor jött szembe Endrebá...
CSAK és KIZÁRÓLAG a jó nevelésnek köszönhetõen :) :) :)


Cubano, az elképzelhetõ, hogy ma Kerek felé, negyed négy körül a ti furgonotok elõzött meg? Ugyanúgy nézett ki :) Odafelé (már-már szokásosan) iszonyat ellenszél volt, hazafelé viszont csõhátszelem volt.

#228
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
na én meg gyalogosan voltam, de mennyi mindenkit láttam, hajaj. :) fura ez a kecskemét, itt mindig látok bringásokat :)

#229
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
No azért még gyorsaságról ne beszéljünk! Gyors savasodásról már inkább.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#230
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Tegnap jártam arra Endrebával összefutva kimentünk benéig,szembejött Gyuluc meg Rabló is.
Lehet hogy kinézek ma is bár nálam még gyorsaságról nem beszélhetünk.
Kiskubai jót mentél,(a jó nevelésnek is köszönhetõen).:)


Na akkor tegnap pont elkerültem -szinte- mindenkit...mentem egy kerekegyházás kört, meg mégegyszer elindultam kifelé egy keveset, akkor jött szembe Endrebá...
CSAK és KIZÁRÓLAG a jó nevelésnek köszönhetõen :) :) :)

#231
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Tegnap jártam arra Endrebával összefutva kimentünk benéig,szembejött Gyuluc meg Rabló is.
Lehet hogy kinézek ma is bár nálam még gyorsaságról nem beszélhetünk.
Kiskubai jót mentél,(a jó nevelésnek is köszönhetõen).:)

#232
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma alakul az idõ. 15:50 kor valaki egy gyors 30kilis körre?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#233
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Keménység! Királyság!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#234
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

De hát az ott a cél...."/%+!+?????


nem azon az utolsó 300m "hosszú" "emelkedõn" :) A kör közepén lévõ hosszabb emelkedõn. Viszont így is csak 1,5 percet kaptam az elsõtõl. 38,8 km/h átlag 76km-en úgy, hogy majd' 800m szint volt benne. Igazából nem szándékoztam leszakadni a mezõnyrõl, de így sem panaszkodhatok. Ha jól számoltam átlagban jobbat mentem mint a legjobb ifi (ugye egy mezõnyben mentünk az 6. kör elejéig, ahol õk ráfordultak a befutóra, mi meg olyan tempót mentünk az utolsó körben, hogy javítottam az átlagomon hozzájuk képest...)

#235
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 posts

Háááát gyerekek ez FÁJT :D Most jövök Tihanyból. Mondom mi volt: hûvõs, de jó idõ, jókedv, tempó. Mi hiányzott: ERÕ :D
Az utolsó emelkedõig mentem a mezõnnyel de a tetején leszakadtam :(


Olvastam a beszámolót, izgalmas verseny volt. :)
Jó tudni, hogy vannak ilyen versenyzõk nálunk is.
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#236
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Húúú, gondoltam rátok!

Én ezekhez az akciókhoz már túl kényelmes vagyok. 4 fokban szélben és esõben maxot tolni... Azt csinálják a profik, azért fizetik õket. Majd a következõ verseny... ...addigra csak jó idõ lesz.

Ja, tavaly nyáron Tihanyban én is majdnem pórul jártam. A 3. körben a révnél elõre kerültem. Mondom magamban, végre kezdenek a hurkakolbászok kifulladni. Ja. Egészen az emelkedõig. Úgy otthagytak, hogy majd egy körömbe telt még utolértem õket. Onnantól udvariasabb voltam, mehetnek elöl, nem kell feltétlen nekem vezetnem... ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#237
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
De hát az ott a cél...."/%+!+?????
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#238
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Háááát gyerekek ez FÁJT :D Most jövök Tihanyból. Mondom mi volt: hûvõs, de jó idõ, jókedv, tempó. Mi hiányzott: ERÕ :D
Az utolsó emelkedõig mentem a mezõnnyel de a tetején leszakadtam :(

#239
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Most voltam kint egy másfél órára, és találkoztam Endrebával! Bár szerintem továbbra is jó erõben van, elmondása szerint sokat betegeskedett a télen, keveset edzett. Jobbulást neki!

#240
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 posts
Örülök, hogy jól sikerült. Izgultam értetek az esõ miatt.
Készültem menni veletek, de csak délután tudtam elindulni és tekertem egy magányos százast. Szép idõ volt, jól éreztem magam én is.

Találkoztam egész sok országútissal, meg egy nagy halom motorossal!
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"