Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#2441
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tegnap mentünk egy enyhe 30-ast. Ezúton szeretnék Johny pajtitól elnézést kérni. Mondta, hogy eléggé fáradt, csak átmozgatni jönne ki. Erre kint volt Endrebá, Mizsei doki, meg jómagam. Ezzel nem is lett volna gond, de valahogy olyan jó szélirány volt, hogy úgy kérlelt, hogy kicsit gyorsabban menjünk... Meg is lett az eredménye. 22:40-es 15 kilóméter, amiben benne foglaltatott a 3-4 kilóméteres bemelegítés is. Végig 42-44 körül hajtottunk. Lett is a végén szemrehányó tekintet... Visszafelé azért visszavettünk a lovakból. Csak 35 körül döcögtünk. :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2442
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
szóljatok, ha lesz Tour de Örkény!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2443
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Jójó!

Félre ne értsetek, nem vizsgáztatni akarok, csak nem szeretnék úgy járni, hogy esetleg valaki megadja magát a hegyekben, mert az neki sem nagy élmény és hát nekünk is törõdnünk kell vele...

Örkényre biztosan megyünk még idén, úgyhogy akkor majd összetrombitáljuk a bandát. Azért telefonszámok is jól jönnének, mert valamikor csak egy nappal elõtte döntjük el, hogy megyünk.

Pro, te montival jönnél?

Mondom hogy teljesen korrekt, nekem sem élmény ha 5percenként kell megállni valaki miatt, volt már rá példa:)

#2444
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts

valaki nem szeretne velem cserélni 8) van 1 Aluvázam+kormány+stucni+villa ezt egy Cyclo váz +etc...


A Neuzered vagy mid? Add oda nekem, majd én hasznosítom. :D

Egyébként dobd fel apróba.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2445
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

Jól hangzik. Majd akkor egyeztetünk. Bár ilyen idõben... :pada:


hát ja... elég szutyok mostanság az idõ... bár tegnap szép volt(errefelé)

#2446
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
valaki nem szeretne velem cserélni 8) van 1 Aluvázam+kormány+stucni+villa ezt egy Cyclo váz +etc...

#2447
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

igen, de vannak 1.4-es full slick gumik(Michelin XCRoad)


Jól hangzik. Majd akkor egyeztetünk. Bár ilyen idõben... :pada:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2448
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

Jójó!

Félre ne értsetek, nem vizsgáztatni akarok, csak nem szeretnék úgy járni, hogy esetleg valaki megadja magát a hegyekben, mert az neki sem nagy élmény és hát nekünk is törõdnünk kell vele...

Örkényre biztosan megyünk még idén, úgyhogy akkor majd összetrombitáljuk a bandát. Azért telefonszámok is jól jönnének, mert valamikor csak egy nappal elõtte döntjük el, hogy megyünk.

Pro, te montival jönnél?


igen, de vannak 1.4-es full slick gumik(Michelin XCRoad)

#2449
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Na ez is megvolt 8) hosszú az út Bécsbõl Budapestre...

Remélem jó volt a túra meg az idõtök 8)


Állat jó volt, nekem elhiheted! Tízen voltunk. ÉS szép napos idõ is volt.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2450
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Na ez is megvolt 8) hosszú az út Bécsbõl Budapestre...

Remélem jó volt a túra meg az idõtök 8)

#2451
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jójó!

Félre ne értsetek, nem vizsgáztatni akarok, csak nem szeretnék úgy járni, hogy esetleg valaki megadja magát a hegyekben, mert az neki sem nagy élmény és hát nekünk is törõdnünk kell vele...

Örkényre biztosan megyünk még idén, úgyhogy akkor majd összetrombitáljuk a bandát. Azért telefonszámok is jól jönnének, mert valamikor csak egy nappal elõtte döntjük el, hogy megyünk.

Pro, te montival jönnél?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2452
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jójó!

Félre ne értsetek, nem vizsgáztatni akarok, csak nem szeretnék úgy járni, hogy esetleg valaki megadja magát a hegyekben, mert az neki sem nagy élmény és hát nekünk is törõdnünk kell vele...

Örkényre biztosan megyünk még idén, úgyhogy akkor majd összetrombitáljuk a bandát. Azért telefonszámok is jól jönnének, mert valamikor csak egy nappal elõtte döntjük el, hogy megyünk.

Pro, te montival jönnél?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2453
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
én is mennék ilyen tekerésekre... dabasi vagyok 40km-re Kecskeméttõl, szóval ilyen Tour de Örkényre beszállhatnék én is (legalábbis visszafelé)... majd én is figyelem a topicot

#2454
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
12-27-es sorom van, ezzel nem lesz gond szerintem:) Azzal semmi gondom nincs hogy tekerjünk párat helyben. teljesen korrekt:)

#2455
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Sziasztok! Én is kecskeméti vagyok, aki Méntelek felé szokott edzeni az esetleg láthatott már...Kék merida road 880 váz és merida hosszú mez (nem vagyok összetévesztendõ Sanyival, én 16éves vagyok, szóval elég fiatalnak nézek ki:P)...legközelebb én is beszállnék egy ilyesféle tekerésbe ha nem gond:) majd figyelem a topicot


Szia Kiskubai!

Elõbb menjünk helyben párat tekerni, aztán bevonunk a buliba!
Amúgy az már úgy néz ki csak jövõre lesz. Idénre ez volt a záró tekerés, már ami az ilyen utazgatós-hegyi mókákat illeti. Másik elõnyös dolg, ha 11-23-as sorod van, akkor nem árt egy 25-t bepattintani. Érhetik az embert meglepetések... Szegény Mérnökúr járt úgy, hogy 11-23-as sorral jött, ráadásul a 23-as fogra nem tudta felpakolni. Azért 8-10%-os emelkedõnél az már okozhat gondokat.:behead:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2456
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma kigurulunk egy Tour de Örkényre. 3/4 2-kor lesz indulás a Tesco körforgalomtól, aki tud, jöjjön!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2457
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Ha valaki megdobna kettõ monti slick gumival, mehetnénk egyet kiskubai.
Mert a Vertical hard lenne. :)
Vagy tolom a Polarx-el. :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2458
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Sziasztok! Én is kecskeméti vagyok, aki Méntelek felé szokott edzeni az esetleg láthatott már...Kék merida road 880 váz és merida hosszú mez (nem vagyok összetévesztendõ Sanyival, én 16éves vagyok, szóval elég fiatalnak nézek ki:P)...legközelebb én is beszállnék egy ilyesféle tekerésbe ha nem gond:) majd figyelem a topicot

#2459
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ja! Még egy dolog:

pénteken országúti verseny lesz Szegeden. 10 kör, 6 kilóméteresek. Kritériumversenynek tûnik, mert részhajrák lesznek. Akit érdekel, szóljon!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2460
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hellow mindenki!

Na, jó kis muri volt ez a vasárnapi Bükk-túra. Legalábbis én jól éreztem magam. Szép idõ volt, rendes csapat volt (tíz fõ), és jó hangulatban telt a tekerés. Jókat dumáltunk, néha lószolgattuk a sort pár percre. Amúgy nyakkendõs tempó volt. Fecóka ismét bizonyította, hogy remek kaszkadõr, ugyanis Jan Ullrich is megirígyelte volna tõl azt a technikát, amivel átfordult a szalagkorláton, Lillára lefelemenet egy hajtûkanyarban. Pedig én szóltam... Szerencsére nem lett se neki, se a bringának baja. Lillafüreden lángosoztunk egyet forró teával, aztán nekivágtunk a Bükkfennsík meghódításának. Ez tele hassal kicsit lomhán ment, de fönt már minden oké volt. Egész addig, még defektet nem kaptam. De gumicsere után már minden rendben volt.
Aztán Szilvásváradon ismételte a történelem önmagát: Sáfár Tomi tavalyi produkciója újra kísértett. Az egyik montis srác racsnija tönkrement. Nem tudott tekerni. Végülis otthagytok, autóval ment érte duzmi. Egerbe lefelé még Mizsei doki kiejtette a telefonját, pont sikerült egy autónak átmenni rajta. Hát ennyi kaland jutott a napra. Viszont gyönyörû volt a Bükk. Az õszülõ lomb, az avar borította útszél... Jövõre is kéne menni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: