Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2161
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Péntek: Délutánra szeles, borult, hózáporokkal tarkított idõ.
Szombat: Számottevõ csapadék nem várható, észak felõl felszakadozik a felhõzet.
Vasárnap: Borongós, esõs, szeles idõ valószínû.

És nagyjából 3 fokot mondanak...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2162
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Nem semmi, hogy bevállaltátok ezt a mátra túrát, a képet elnézve a kerékpárra hóláncot lehetett volna szerelni


Hát igen. Sûrûn gondoltunk rátok, kik trópusi környezetben tekerhettetek! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2163
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Hát igen ilyen volt ez az elmúlt pár hét esõ-nap-esõ-esõ-nap, sose lesz igazi tavasz már? De legalább esõben mentem, mint sehogy, mert úgyvolt hogy nem is megyek a szombati 110 kili után amit Csabával, és Endre bával mentünk, de nem éreztem egyáltalán fáradtnak magam vasárnap. Ez jót jelent elõre nézve, mert napról-napra, hétrõl-hétre jobban regenerálódok.

Nem semmi, hogy bevállaltátok ezt a mátra túrát, a képet elnézve a kerékpárra hóláncot lehetett volna szerelni

#2164
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Nincs mit kölyök, máskor is. Csak legyenek közös tekerések! Tulajdonképpen nagyon jó hangulatban ment az egész menet, azt sajnálom, hogy idõre kellett mennem, mert így Kunszentmiklós után már lépnem kellett. A banda jó volt, és jó volt látni, hogy mindannyian ugyanazért vagyunk kint az úton.


Lesznek közös tekerések bõven, csak kell egy 2-3 hét amíg rendesen formábajövök...Na akkor majd csatlakozok a 30 km-es tekeréseidhez ! :)

#2165
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Áááááá megelõztél!
Én is fel akartam rakni a képet: "a tavasz hírnöke"-címmel:lol1:
Mértéktartóan fogalmaztál. Nekem még vasárnap is kicsit püfik voltak az ujjaim.
Azért átértékeltem a görgõmet is:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2166
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hú, Gyuluc! Láttalak vasárnap a szakadó esõben kifelé tekerni! Én ott még bizotsan viszafordultam volna! Minden elismerésem!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2167
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Íme egy utolsó kép az év eddigi legeslegdurvább cidrije elõtt. Itt még élveztük, hogy süt kicsit a nap, de azért 2 fok volt és 30 centi hó mindenütt.
Szombaton a Mátrában edzegettünk Johnyval. Idáig szinte végig felfelé mentünk, nem zavart annyira a hideg. De innen lefelé! Úgy jó 20 kilóméter gurulás jött Parádig. Közben meg kellett állnunk, mert már a féket sem bírtuk húzni. Lent muszáj volt egy forraltbort innunk és ha már bementünk az ivóba megtapogattam a radiátort: meleg volt, rápakoltam a cuccaimat, had száradjon. Aztán 10 perc után, amikor elkezdtem felengedni, éreztem, hogy az a radiátor igazából nem is fût. Hát ennyire volt lefagyva a kezem. Korai volt még felmenni, na persze nem a mászás miatt, az jólesett. Végül Kékesre már fel se mentünk. Így is meglett a 130 kilóméter, tudtam aludni az este. Hazafelé Nagykõrösön kapcsoltam lejjedd maxról a fûtést, odáig töltõdtünk...

Legközelebb akkor megyünk már oda, ha fönt is legalább 10 fok lesz.

http://s51.photobuck...20090314182.jpg
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2168
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Helló mindenki ! Jó volt a túra, köszi a szélárnyékot Dezsõ és Josshuatt! :D


Nincs mit kölyök, máskor is. Csak legyenek közös tekerések! Tulajdonképpen nagyon jó hangulatban ment az egész menet, azt sajnálom, hogy idõre kellett mennem, mert így Kunszentmiklós után már lépnem kellett. A banda jó volt, és jó volt látni, hogy mindannyian ugyanazért vagyunk kint az úton.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2169
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Tuti volt, ezúton is köszi a szervezõknek. Szép ez a környék, nem jártam még arra. Falusi turizmus, puszta, szürke marhák. A vacsi is nagyon finom volt!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#2170
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gondolom már jártatok arra, de ha mégsem leírom, hogy a Tápiószentmárton - Albertirsa szakasz régen nagyon jó út volt, de a Tszentmártonhoz közelebbi szakasz elég sok helyen fel van törve ott óvatosan. Egyébként a Pilis felõl Tápiószentmárton a kedvenc utam, oda-vissza is.

#2171
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Helló mindenki ! Jó volt a túra, köszi a szélárnyékot Dezsõ és Josshuatt! :D

#2172
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Benne vagyok én is, megyek holnap!

#2173
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ám legyen!

Látom nálatok meg jégesõ van... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2174
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Az utat csak térképen láttam,de egy kis kalandtól szerintem nem riadunk vissza:p

#2175
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Geri.Erre gondoltam:dánszentmiklósig a szokásos úton,utána:Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pánd-Tápióbicske-Tápiószentmárton-Albertirsa,majd Lajosmizse felé haza.


Jól van Duzmi, te tudod az utat. Tápiószentmártonból Albertirsáig az út jó? Elég haloványka... lehet, hogy harmad, negyedrendû? 160 kilinek tûnik az út. Kell zsíroskenyér hozzá...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2176
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Geri.Erre gondoltam:dánszentmiklósig a szokásos úton,utána:Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pánd-Tápióbicske-Tápiószentmárton-Albertirsa,majd Lajosmizse felé haza.

#2177
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Dezsõék idén ismét mennek edzõtáborozni,akinek van lehetõsége csatlakozhat.

" van még 3 hely a Brac-i edzõtáborra, ha valakit érdekel !
Idõpont: Április 9-16
Ár: 45€/ fõ/ nap , amely magába foglalja az étkezést+ apartmanbérlést.
Egy átlagos autót számolva 50-60e Ft ba kerül az odautazás saját kocsival, 2-3 személynek érdemes lejönni."

#2178
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Uraim, íme a Tolna megyei szezonnyitó:

http://szszke.edutop...t=article&id=65

100 kili, lehet izmozni! :paker:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2179
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Egyre haloványabb a Mátra-terv... :cry:
Még most is havazik...
Sztem maradunk itt Kecskeméten és elmegyünk a gödöllõi dombságra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2180
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Endre bácsi ragaszkodott hozzá, hogy ne legyen név rajta, Duzmi is üresen kérte. A többieknek mind lesz rajta. Nekem is.

Gyuluc! Szombaton Mátra? Felmennénk kocsival, aztán délután hazajönnénk. Közben meg kicsit hegyeznénk. Érdekel?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: