Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2021
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Szívesen megismerkednék már ezzel az izom Gerivel! :air:


Bocsi hogy mostanában nem veletek megyek, csak nem akarom magam kivégeztetni izom Geri által egyrészt, másrészt meg inkább 50 feletti távokat megyek, ma pl 85-öt...elmentem Örkényig, aztán Kerekegyháza felé jöttem haza :)

#2022
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Szívesen megismerkednék már ezzel az izom Gerivel! :air:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2023
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nem jól ismered... az a bemelegítés a 40 es átlag :D uttánna bekeményít 8)

#2024
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Azt azért ne felejtse el senki, hogy ha Geri ilyen meleg szeretettel invitál, akkor feni a nagykést!!:cheers: Sztem minimum 40-es átlaggal lehet számolni-ahogy én ÕT ismerem-bemelegítéssel együtt...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2025
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hétvége számomra is viccesebb lett mint ahogy én azt gondoltam:
Péntek 3200m futi felmérés - kis erõnlét - uszi - aztán egy laza kocogós 4km este....
Szombat Pesti hegymászás majd egy 105km-es karika a pilisben(hát igen... elfáradtam)
Vasárnap csak lazulás
Hétfõ 30km teljesítménytúra
remélem a hét második felében újra ki tudok menni tekergélni 8)

#2026
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma is nyomhatnánk egy tempós 30 kilit!

15:50! Gyertek!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2027
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát, ha neked Johny nem ment a hétvége, akkor nekem szerencsém volt:

Vasárnap lenyomtam a szokásos Gyöngyös-Pásztó-Galya-Kékes-Gyöngyös köröcskémet. A szél kicsit susogott, de nem volt vészes, ráadásul lent még segített is. Aztán Pásztótól úgyis mindegy volt. Onnan felfelé visz az út Galyáig. Nagy meglepetésemre, ott, ahol tavaly 14-15-tel mentem fel, ott most 16-18-cal és ugyanolyan pulzussal (153-as átlag)! Aztán Galyától átmentem Mátraházára, ott kezdõdött a másik menet. Tök jó volt, kb ezren voltak a Mátrában, nyugodtan kitehették volna a "Megtelt" táblát. Az S-kanyarban felfelé egy nemszomjas turista elkezdett mellettem futni felfelé, mint a Touron a barmok: mondtam is neki, hogy felhozhatná az egyik kulacsomat. Na akkor megállt. Aztán a vége elõtt elkapott valami motoros felvonulás. Vagy ötvenen röfögtek el mellettem. Idilli volt. Mátraháza elõtt egy Ferrari nyerített, azt még csak-csak megbocsátottam. Mindenesetre Házától Kékesig 15 perc alatt értem fel, ez 14-es átlag. Ez is jónak mondható petyhüdt szervezetemnek. Lefelé jött a 74 km/h-s gurulás, aztán Sástónál beszorultam egy busz mögé, így 50-nel tötyögtem lefelé.
Végülis a 86 kilit 2:51 alatt fejeztem, ez 30-as átlag. Per pillanat elmegy. :P
150-es átlagpulzus. A hosszú mászásnál 153-as átlag, Kékesre 164.
Egynek jó...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2028
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Johnnnyyy Takarékra :D én is csíkos vagyok már mint a zebra 8) pedig csak 3órát ástam 8)

#2029
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
A hétvégén több tapasztalatot is szereztem, amit megosztok veletek:cool2:
1. Ne ítélj külsõre. Na persze a külsõ helyett szingót értek:D A héten egész egyszerûen felrobbant a zippemen a continental szingó. Nem bírtam aludni (:D) felraktam az enyhén extrém kinézetû full kanárisárga tufókat. Végül nagyon megbarátkoztam velük! Gördülési ellenállás=0! hang=inspiráló! súly=195 gramm!!!!! az érzés: megfizethetetlen! a többire ott a hitelkártyám:beer: szó szerint, mert a két gumi 30 ezer forint volt...
Cserébe szembeszélben sem akartak 35-nél lassabban vágtázni, 142-es átlagpulzussal jött össze a 35,7-es átlag, és végig én vezettem, mivel alone voltam:cool2:
2. a technológiai fejlõdés ott tart, hogy a XXI. században a szél iránya a kormány fordításával befolyásolható!
Szombat reggel nem teljesen úgy alakult, ahogy elõzetesen elterveztem. A szokásos kapkodás után kettõ mcdonaldos tojásos muffinnal a gyomromban száguldottam a tervezett hegyekbe. Az elsõ kilóméterek után leszálltam megnézni, hogy melyik fékpofa ér oda...:mad::wtf: Egyik sem.
Gyalázatos 27-es átlagot verettem. Tekintettel arra, hogy a drága széltestvér állandóan (!) a drága arcomat simizte, ill. a táv 3 a teljes emelkedés több, mint 4 számjegyûre sikeredett dícsértem a nyugtázó napot. Elsõsorban azt a nemes tulajdonságát, hogy április elején képes a bõrömbe égetni a kerékpáros mez formáját, megkülönböztetve ezzel a puhány városlakóktól... AGRÁRBARNA vazze!
Majd ma...:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2030
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

A grafitszürke bianchi stimmel, úgyhogy valszeg a többi is. Azt a Bianchit láttam még vázállapotban bicishopban :D Köszi az infót!

szerk.: Hmm Barátnõm informált hogy ki is az a Bogdány Kenéz...állítólag hódított a bányaiban a szõrtelen lábaival és a szõke hajával :D:D

szerk2.: th-val lesz az a Csuthi!


szerk2: ezt bemutatkozáskor nem említette :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2031
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Akkor végeztünk az edzéssel; szerintem fiatal triatlonistákkal találkoztál; a két srác a Ricsi és a Marci (Bogdány Kenéz öccse), utóbbi egy grafitszürke Bianchival, a lány pedig a Csuti Virág, Uniqua-Orbea mezben, stimmel?


A grafitszürke bianchi stimmel, úgyhogy valszeg a többi is. Azt a Bianchit láttam még vázállapotban bicishopban :D Köszi az infót!

szerk.: Hmm Barátnõm informált hogy ki is az a Bogdány Kenéz...állítólag hódított a bányaiban a szõrtelen lábaival és a szõke hajával :D:D

szerk2.: th-val lesz az a Csuthi!

#2032
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Ma láttam két kb velem egyidõs srácot, meg egy csajt kb öt perce az arborétumnál. Nemtudja valaki hogy kik azok? Köszöntünk is egymásnak, de nem álltam meg hogy dumáljak velük...


Akkor végeztünk az edzéssel; szerintem fiatal triatlonistákkal találkoztál; a két srác a Ricsi és a Marci (Bogdány Kenéz öccse), utóbbi egy grafitszürke Bianchival, a lány pedig a Csuti Virág, Uniqua-Orbea mezben, stimmel?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2033
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Ma láttam két kb velem egyidõs srácot, meg egy csajt kb öt perce az arborétumnál. Nemtudja valaki hogy kik azok? Köszöntünk is egymásnak, de nem álltam meg hogy dumáljak velük...

#2034
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
sziasztok!
átalakítattam az outimat városi cirkálónak , egyenes kormány 28as gumi , fordított stucni , spd pedál , kényelmesebb pozíció , bitangjólnézki !
Hiko-mattot adott az élet:)

#2035
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Gyuluc! amit beszéltünk a régi meridádról a fékváltókar, na az lehet hogy aktuális lenne haveromnak húsvét után! Meg lehet hogy a hajtómû is (tányérok nélkül, mivel mondtad hogy szét van kopva...). Ha valamikor esetleg össze lehetne hozni, hogy ránézzek arra a fékváltókarra, az nem lenne rossz!

#2036
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Szívás!

Kimaradsz a jóból...


Jó ez itt is :) Barátnõmél vagyok, mert ide jár egyetemre, és nekem ugye szünet van. Ma megyünk haza együtt. Holnap délelõtt valaki nem jön Örkényig?

#2037
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Mennék én, de megint Gyõrben vagyok...


Szívás!

Kimaradsz a jóból...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2038
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Tegnap jó volt a rövid tekerés. 46 perc volt a 30 kilis karika, de közel sem erölködtünk úgy, mint kedden. Mondjuk volt még egy komponens, Mizsei doki személyében.

Ma 13:30-kor kinézek egy lazulós 60 kilóméterre. Valaki esetleg csatlakozna? Legalább nem egyedül mennék...


Mennék én, de megint Gyõrben vagyok...

#2039
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap jó volt a rövid tekerés. 46 perc volt a 30 kilis karika, de közel sem erölködtünk úgy, mint kedden. Mondjuk volt még egy komponens, Mizsei doki személyében.

Ma 13:30-kor kinézek egy lazulós 60 kilóméterre. Valaki esetleg csatlakozna? Legalább nem egyedül mennék...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2040
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Ma 15:50-kor újra indul a peloton a csekély 30 kilóméteres menetre. Nem hinném, hogy megismételjük a keddi teljesítményt, de azért pattogós lesz a tempó. Valaki?


Nem leszek kint, mert vár az APEH! Holnap megyek, vélhetõen 3 körül.
Vannak-e hétvégi tervek?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."