Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1981
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
Az elsõ menetet megúsztam, a másodikat nem. Elõször Kecsó felé a felüljáró után nemsokkal kezdett esni az esõ, mindenféleképpen tervbe volt véve még egy kör úgyhogy meg is fordultam a vizes rész kezdeténél. Visszafelé örültem mondom megúszom, hát a körforgónál nem megint tiszta víz volt az út, olyan mérges voltam, holnap megint lehet takarítani a gépet.

#1982
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Vizes napom volt ma:cry:
Reggel úsztam.
Délben futottam egy csúnyát. Lehuzanyoztam.
Délután bringáztam egy tatárszentgyörgyöt. Szarrá áztam.
Utána forró vizes fürdõ...
Amint láttam Gyuluc sem úszta meg.
Mizsei doki arcára is sokminden rá volt rajzolva:D
Endre bá is lebukott... Mondjuk sztem Õ megmenekült.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1983
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Szinte biztos, hogy minden jobb bringaboltban kapsz!


Például a Baranyinál...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1984
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

kérdés: vannak ien kis gyöngy szerû gumigolyók amiket a bowdenre lehet húzni azért hogy a felsõ és a kereszt csõnél ne ütõdjön az esetleg lazább bowden a vázhoz... iet valaki látott már valahol?


Szinte biztos, hogy minden jobb bringaboltban kapsz!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1985
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
kérdés: vannak ien kis gyöngy szerû gumigolyók amiket a bowdenre lehet húzni azért hogy a felsõ és a kereszt csõnél ne ütõdjön az esetleg lazább bowden a vázhoz... iet valaki látott már valahol?

#1986
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én elfogadnám, ugyanis igaz hogy 3éves korom óta a bringán élek, de magazinokat csak 1-2 éve veszek...Hol és mikor tudunk találkozni?

Szerk.: Geri: megyek, de szerintem a keresztezõdésél vagy továbbmegyek vagy Kerekegyháza felé!

hívj a 30/4952419en
Hiko-mattot adott az élet:)

#1987
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Köszi!
Sztem felhívom...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1988
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Jani!!! Ittvan még 50-ért a Spinergy: http://piacter.bikem...t=212998&cat=59

#1989
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Sziasztok!

nincs szívem kidobni a régi Bikemag és Bringa magazinokat. Kell vkinek?


Én elfogadnám, ugyanis igaz hogy 3éves korom óta a bringán élek, de magazinokat csak 1-2 éve veszek...Hol és mikor tudunk találkozni?

Szerk.: Geri: megyek, de szerintem a keresztezõdésél vagy továbbmegyek vagy Kerekegyháza felé!

#1990
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
15:50-kor egy átmozgatós 30 kili?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1991
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Sziasztok!

nincs szívem kidobni a régi Bikemag és Bringa magazinokat. Kell vkinek?
Hiko-mattot adott az élet:)

#1992
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

valamikor ha otthon leszek akkor jó lenne még egy ien kékestúra szivesen beszálnék 8) (bár én nem vagyok Izomgeri... az én szélárnyékomban nem bújik meg a kamion)


Szerintem lesz még ilyen túránk. Meg szerintem lesz olyan is, hogy helyszíni kiszállás és onnan indulás. Sztem kedvet kaptak az emberek...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1993
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Hát ha szabad kérni, akkor én lehet érdeklõdnék a fekete alapú iránt...Nadrágot is csinálnak még?


A fekete alap az csak a nadrágra vonatkozik! A mez az ugyanúgy kék alapú.
A mez 25 Euro, a nadrágot asszem ki tudjuk hozni 13 Euroból.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1994
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
kémeim jelentették: Tegnap 15 óra fele valaki Akadémia Budai út környékén tekerve?

#1995
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

Egy fórumtársunknak megvan az a perverziója, hogy idõnként hangot ad kerékpáros mivoltának a Gong-rádióban. Igaz, most nem az
Õ bársonyos baritonját hallgathatjuk...
Programigazgatóként van egy kis hátszele:D:beer:
Holnap (kedden) 10-tõl...
Sztem érdekes is lehet:lick:


Ismerem a srácot, jó arc. Hamarosan meg fog tanulni biciklizni, azt ígérte. Tegnap szolidaritásból tekert 270 métert. Síkon :)

Szóval Johnny holnap 10.05-tõl a rádióban! (Johnny még nem is számít rá, hogy hamarosan a dupla ironmanrõl is faggatni fogják a legendás "Sportélet" címû mûsorban, de ne szóljatok Neki).
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1996
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

A mez nekem is tetszik, kényelmes is. Mondta a csóka, hogy fekete alapút is csinál 13 Euróért pótlásba. Ezt érdemes megfontolni, 4000 forintnyi euróért szerintem nagyon megéri! Akinek kell, szóljon!


Hát ha szabad kérni, akkor én lehet érdeklõdnék a fekete alapú iránt...Nadrágot is csinálnak még?

Amúgy ma sötétben mentem tekerni, csak így értem rá, mentem 50-es kört (Kerekegyháza felé) és hát majdnem csinált két õz barna dekor csíkot a nadrágom hátuljára, amikor átvágtáztak elõttem, de hála a Sramnak (Rival fék), nem történt fizikai kontaktus.....azért necces volt! Rajtam kívül valaki nem kapta el múlthéten ezt a vírusos nyavaját? lázrohamok két napig...kellemes.

#1997
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Egy fórumtársunknak megvan az a perverziója, hogy idõnként hangot ad kerékpáros mivoltának a Gong-rádióban. Igaz, most nem az
Õ bársonyos baritonját hallgathatjuk...
Programigazgatóként van egy kis hátszele:D:beer:
Holnap (kedden) 10-tõl...
Sztem érdekes is lehet:lick:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1998
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
na grat jó hallani 8)
1db szombati mászás fért bele a betegségbe(az is csak túra jelleggel de azért 2 sorba:)

Felbringáztunk bnõmmel Városmajorig ahonnan úgygondolta majd a Fogaskerekûvel felmegyünk Normafáig... hát meg mit nem ... én feltekerek miután az elsõre nem fértünk fel...
Elindultam így torony iránt(azt se tudtam merre kell menni csak az irányt vágtam és hogy közel kell a sínhez), Korháznál fel és Diós árok nevezetû kreálmányon végig...
2,3km össz vissz és 240m szintemelkedés ez így nem is sok csak 10%
csak a baj hogy az elsõ egy kili 5% vagy az alatt elengedett kézzel GPS-t nézegetve tekertem 8)

aztán jött a fekete leves:
0-1km áttétel: 50/18 - kb 4-5%
1-1,3 áttétel 50/25 - 8%
1,3-1,5 áttétel 39/22 - 10%
1,5-1,7 áttétel 39/25 ->10%
1,7- (hát itt már lexxtam) áttétel 39/25 kiálva sebesség 5km/h nagyábol 15-20%

utánna így az Istenhegyi út 7%-a meg az Eötvös út 5% mintha lejtõn mentem volna

valamikor ha otthon leszek akkor jó lenne még egy ien kékestúra szivesen beszálnék 8) (bár én nem vagyok Izomgeri... az én szélárnyékomban nem bújik meg a kamion)

#1999
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts

A mez nekem is tetszik, kényelmes is. Mondta a csóka, hogy fekete alapút is csinál 13 Euróért pótlásba. Ezt érdemes megfontolni, 4000 forintnyi euróért szerintem nagyon megéri! Akinek kell, szóljon!


Én máris szóltam! Nekem biztosan kell! Kérem felírni! A nadrág: M
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2000
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
A mez nekem is tetszik, kényelmes is. Mondta a csóka, hogy fekete alapút is csinál 13 Euróért pótlásba. Ezt érdemes megfontolni, 4000 forintnyi euróért szerintem nagyon megéri! Akinek kell, szóljon!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: