Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1621
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Ja, és én koránkelõ vagyok, 6 és 7 között kelek minden nap magamtól. Csak azért, mert olvasgatom vissza, hogy itt vannak lusták! Kivéve ma, mert negyed kettõre értem haza egy kis éjjeli tekergõzésbõl! ;p

teo

#1622
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ne is mondd, én 8-án érettségizek újra matekból és még nem tanultam semmit, de már megtaláltam a számológépemet!! :)

#1623
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Sziasztok!

Épp ideje, hogy írjak nektek! :) Örülök, hogy tag lehetek és minden szép és jó! :) Eleinte lehet, hogy nem tudok túl aktívan veletek tartani, mert készülök a kiegészítõ biológia érettségimre, de utána 1000-rel. Ha könnyebb terep van jó idõben, szóljatok! Idõbeosztásom rugalmas, tudok alkamazkodni általában.
Remélem mielõbb összefutunk valami bringázáson! :)

Üdv!

Teó

#1624
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Szia!

Minden topik követésnél be kell egyesével állítani ha minden igaz...

#1625
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Legfrissebb info = Teo is regelt a forumra, csak meg nem kaptatok tole uzenetet :P Szamomra a csatlakozas zokkenomentes volt, szerintem nincs ezzel itt semmi gond, de pl rainman oldalat belinkelhetnetek, mint hivatalos klubhonlap, vagy ilyesmi, ha van ra mod (tul azon, hogy minden egyes rainman uzenet vegen ott az url). Es ha mar tech, akkor kerdes: hogy a fenebe lehet kikapcsolni azt, h mailben ertesitsen az uj uzenetek megjeleneserol (raadasul mintha egeszen random idopontokban kuldozgetne ezeket a maileket)? Vezerlopult --> Opciok modositasa --> Temakovetesi mod pontban "nincs email ertesites" van beallitva, oszt megis van... hm? :) Szombati tura pedig sajnos felejtos, mert ha szep ido lesz, akkor jatszoteret festek, szep szines lesz ;)
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#1626
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 posts
Üdv!

Kaposvár mellett a Töröcskei-tó partjáról indítjuk újra a Zselic Team - Hétvégi Hajtás sorozatát!
Ami lesz: férfi elit, amatõr, nöi amatõr
Amikor lesz: május 6. 14:00
Minden egyéb infó: galosi.gergely@futureandsport.net vagy bytd@citromail.hu
(Kelly's Klubosoknak elméletben szerzünk szállást, ez még egyeztetés alatt áll!)
The Death
bringásdolgokszervezõje
www.sportolokegyesulete.hu

#1627
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) Gondoltam h te leszel az én emberem! Akkor bármi van az 5össel visszaindulunk pestre, legrosszabb esetben is ketten? Még vki?

#1628
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Van egy kerûlõ út tölle 1km-re.Párhuzamosan fut vele.
De már ott is 1re nagyobb a forgalom.
Sajze.
Csak nem a rózsa útcaiba jártál???


A Plútó utcára gondolsz? Ott csináltam is fényképet a bringás szégyenfalra, mert elég hülyén néz ki, ahogy a telkek rálógnak a járdára, meg a bringaútra.

De, a Rózsa utcába jártam. Te is jársz oda? Én nem voltam már vagy 10 éve arra, sajnos a kutya is meghalt már.

#1629
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Srácok! Nekem az 5kor induló vonattal haza kell jönnöm szombaton. Van aki tutira tudja mondani, h ha jön akkor azzal õ is hazajön és ha elhúzódik a túra akkor rövidít velem?

Rain: Nekem is ez lenne a jó.
www.montalk.net :matrix:

#1630
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Srácok! Nekem az 5kor induló vonattal haza kell jönnöm szombaton. Van aki tutira tudja mondani, h ha jön akkor azzal õ is hazajön és ha elhúzódik a túra akkor rövidít velem?

#1631
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Van egy kerûlõ út tölle 1km-re.Párhuzamosan fut vele.
De már ott is 1re nagyobb a forgalom.
Sajze.
Csak nem a rózsa útcaiba jártál???
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1632
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Kboy: Biztos csak retusált kép h bosszants! :) Amúgy mostanság fogom felmatricázni a régit, de már cm-en is volt egy kisebb felirat rajta...

Csak az indulás változik ugye? Az érkezés marad a 7 körüli?

Péntektõl keddig az elõrejelzés esõt mondott a tv-ben... :(

A www.met.hu-t érdemes figyelni és lehet várost választani. Idõközönként frissítik az elõrejelzést a legutolsó adatok alapján, úgyhogy minél közelebb az idõpont, annál pontosabb. Legalábbis nekem eddig bejött.
www.montalk.net :matrix:

#1633
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Kboy: Biztos csak retusált kép h bosszants! :) Amúgy mostanság fogom felmatricázni a régit, de már cm-en is volt egy kisebb felirat rajta...

Csak az indulás változik ugye? Az érkezés marad a 7 körüli?

Péntektõl keddig az elõrejelzés esõt mondott a tv-ben... :(

Ez is retusálva van ?;) http://www.freeweb.h...9 beerkezve.jpg

#1634
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

A 2. Rákoczin életveszélyes a közlekedés.


Azt valahogy sejtettem. :) Régen arra jártam kutyaiskolába gyalog, de akkor még nem volt ilyen forgalom. Igaz, akkor még nem volt M0-ás.

#1635
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kboy: Biztos csak retusált kép h bosszants! :) Amúgy mostanság fogom felmatricázni a régit, de már cm-en is volt egy kisebb felirat rajta...

Csak az indulás változik ugye? Az érkezés marad a 7 körüli?

Péntektõl keddig az elõrejelzés esõt mondott a tv-ben... :(

#1636
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
A 2. Rákoczin életveszélyes a közlekedés.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1637
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
:clap:Szuper, akkor elég a 7:08-as vonattal mennem.:clap:
www.montalk.net :matrix:

#1638
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Heláj emberek mit szólnátok ha a szombati túra indulásán módositanánk egy kicsit 8.35 vonat indulás a délibõl?
rain mutattam már a Marci feleségének a régi bringáját ?http://img.tar.hu/kb.../12862386.jpg#3
Tailor nem :D (persze hogy lehet ne kérdezz ilyen hülyeségeket)

#1639
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Nekem csak szombat hajnalban derül ki, hogy fölkeltem-e.:slimak:
www.montalk.net :matrix:

#1640
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
kboy:

Lehet még csatlakozni a szombati túrához? Ha úgy alakul , én is mennék. De ez csütörtök/pénteken derül ki .