Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1601
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Kibírt már egy pár áradást az a gát. :)
Ha a hétvégén nem esik az esõ, akkor tuti, hogy elgurulok arra, úgyis régen voltam már a kutyaiskolánál. Szerintem nem ismerek már senkit, és engem sem ismer meg senki (fõleg, hogy pont kétszer akkora vagyok, mint akkoriban), de kíváncsi vagyok.

Ja, és sziasztok lányok!

Pink, arrafelé csak kocsival szoktam menni, de úgy is utálom azt a sok béna csatornafedelet. Alig csinálták meg az utat, és már besüllyedtek, ami szerintem tök ciki.
A Gubacsi híd felé szoktál menni, Erzsébet felé? Bár arra sem sokkal jobb az út. :(

Szerintem a soroksári halálos. Oda max. össztelós teszkóbringával, az passzol a tájképbe.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1602
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Köszi kmax!

A képek már fenn is vannak! Remélem valamire jók lesznek!
Két keréken szép a világ...

#1603
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Bikebuddháról, illetve a Vp-i Kelly's taliról van valakinek infója?


na a képeket szivesen meglesném

buddha szerintem el van havazva munkával de amint megérzi hogy hívják egy két napon belül felbukkan a halom alól:D

a veszprémi dolog pedig lessz jun 4 ikén de majd bb tájékoztat
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1604
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

rohadék esõ
kiléptem a kapun, elkezd szakadni a jég, leáztak a körmeim is, mire hazaértem, akkor meg eláll.
és beázott az órám és nem reagál semmire, kész. remélem kiszárad.


jé tényleg esik:( franc de azért szombaton ha orkán erejû szél tép is le a vázról, ha kosárlabdányi jéglabdák verdesik fejem akkor is megyek feltéve ha felkelek


szerk: ehh már dörög is mi is volt a jégesõvel?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1605
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Tavaly voltam Kaposváron egy hétvégét unokatesóméknál, s bringáztunk egy jó nagy kört a Zselicben. Elég jó kis helyek vannak arrafelé, s emelkedõkben sem volt hiány. Egyébként épp most pakolom fel arról a tekerésrõl a képeimet, max. negyed óra, s aki kíváncsi rá, picit nézelõdhet. Mondjuk unokatesómék találták ki az útvonalat - mégiscsak õk a helyiek - ami végig kisforgalmú aszfalt volt néhány komolyabb emelkedõvel, sok erdõvel, s egy hangulatos tóval, ahol jót fürödtünk! Azért arrafelé lakók biztos jóval több infóval szolgálhatnak, a lényeg, hogy nekem tetszett az a környék!

Bikebuddháról, illetve a Vp-i Kelly's taliról van valakinek infója?
Két keréken szép a világ...

#1606
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
rohadék esõ
kiléptem a kapun, elkezd szakadni a jég, leáztak a körmeim is, mire hazaértem, akkor meg eláll.
és beázott az órám és nem reagál semmire, kész. remélem kiszárad.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1607
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Egyelõre foglalkozzunk a szombati túrával meg azzal h ki jönne TheDeath által ajánlott vidéki versenyre!


Te tudsz róla vmi bõvebbet ?
kaposváron még rokonságom is van......:)

nézzünk kicsit messzebbre, duna maraton érdekes valakinek ? lassan lehetne 1pályábejárás arra is ......

Asztamindenit, nem engedte a negyedik üzimet egybetenni!!!



ez azért volt mert 15 percig módosíthatsz...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1608
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

... h ki jönne TheDeath által ajánlott vidéki versenyre!


azért jó lenne tudni valami egyéb infót is: kilométer, nehézség, emelkedõk, stb...
nevezés mennyi, mikorkell nevezni, mik a szabályok, részvételi feltételek, weboldal van-e? és azért itt kérdezem mert e-mailben nem tudja meg mindenki.

"jönne" tehát te szándékozol menni? én szívesen mennék de azt sem tudom hol van kaposvár :)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1609
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
bodr, pink: Reklámozás azért nincs mert egyelõre nincs még meg a névhasználathoz a jogosultságom, de már elindítva a folyamat. Amint érdemi változás lesz szólok, de mint már írtam köszönöm a felajánlásokat, ha szükségem lesz segítségre szólok, igérem!

Egyelõre foglalkozzunk a szombati túrával meg azzal h ki jönne TheDeath által ajánlott vidéki versenyre!

#1610
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Igen arra.
Hát nem egy ûber hungarikum, de megteszi. Jobb mint a Rákoczi, bár mellette van egy járda amit senki nem használ és ott el lehet jutni messzire.
Én csak azért járok a Rózsa utcába, mert ott lehet lemenni a dunapartra.
Szoktam nézni a kutyakiképzõt.
Meg a gáton lehet jokat tekerni.
Remélem nem ázott szét azóta?!


Kibírt már egy pár áradást az a gát. :)
Ha a hétvégén nem esik az esõ, akkor tuti, hogy elgurulok arra, úgyis régen voltam már a kutyaiskolánál. Szerintem nem ismerek már senkit, és engem sem ismer meg senki (fõleg, hogy pont kétszer akkora vagyok, mint akkoriban), de kíváncsi vagyok.

Ja, és sziasztok lányok!

Pink, arrafelé csak kocsival szoktam menni, de úgy is utálom azt a sok béna csatornafedelet. Alig csinálták meg az utat, és már besüllyedtek, ami szerintem tök ciki.
A Gubacsi híd felé szoktál menni, Erzsébet felé? Bár arra sem sokkal jobb az út. :(

#1611
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Egyebkent direkt vagyunk ilyen pici klub? Mert en talan soha nem talaltam volna ratok, ha md88 nem parancsol ram a szinpad mogott :] Ha nem direkt, csak hianyzik a hirveres (nekem ugy tunik, ez a helyzet), ezen nagyon szivesen segitek, amennyi tolem telik! ;]


Pici, de tele sok jó emberrel.:D De Rainman megtesz mindent, senki nem megy úgy el mellette, aki Kelly's-es, hogy nem beszélt vele.:D

mocsok esõ, most micsinájjak, micsinájjak...orrot túrjak vagy pisáljak (fúj, ez gusztustalan)


még jó, hogy csak esõben okoz gondot..:D

#1612
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Egyebkent direkt vagyunk ilyen pici klub? Mert en talan soha nem talaltam volna ratok, ha md88 nem parancsol ram a szinpad mogott :] Ha nem direkt, csak hianyzik a hirveres (nekem ugy tunik, ez a helyzet), ezen nagyon szivesen segitek, amennyi tolem telik! ;]


szerintem megvárjuk a nagy hírveréssel a "törvényes kereteken belül fontolva haladó, öntevékeny" sportklub megalakulását...
tényleg, rain, van valami ebben a témában, vagy el vagy havazva, vagy nem is te foglalkozol ezzel?

üdv, teo
meg bodr

mocsok esõ, most micsinájjak, micsinájjak...orrot túrjak vagy pisáljak (fúj, ez gusztustalan)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1613
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Egyebkent direkt vagyunk ilyen pici klub? Mert en talan soha nem talaltam volna ratok, ha md88 nem parancsol ram a szinpad mogott :] Ha nem direkt, csak hianyzik a hirveres (nekem ugy tunik, ez a helyzet), ezen nagyon szivesen segitek, amennyi tolem telik! ;]
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#1614
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Asztamindenit, nem engedte a negyedik üzimet egybetenni!!! Ez lett volna: "De már csakazértis elszórakozok ezzel a funkcióval, olyan mókás. És mind egy üziben. És valóban, meg lehet itt találni az összhangot, elvégre minden egy dologról szól: hogy éppen próbálgatom a fórum funkcióit. :D"

Na jól van, nem zargatom tovább a fórumut. Bocsánat az esetleges kellemetlenségekért.

HU!
he-he-he-he!!! :))))))))) Ezt utólag írtam, bíí, ezt utólag írtam!!!! :DDDD

#1615
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Üdv Teo!

Használd a szerkesztés opciót, mert a modok mérgesek ha az emberek egypercenként új hozzászólásokat írnak.

Amúgy olvasom az infókat amit megadtál magadról: ha fejlett tüdõre, erõs szívre és az emelkedõk legyõzésére vágysz, a legjobb helyen jársz :).

Szerk: a szerkesztés opció hivatalos neve "Ezt módosítom"

Üdv avus!

Isten látja lelkem, én kerestem, amirõl írtál, de nem találtam. Azért köszönöm a tanácsot. Remélem ezért az eddigi három - ezzel együtt négy - hozzászólásommal még nem fognak rám nagyon mérgeskedni. Nem hiszem, hogy ennyi embert különösképp olyan nagyon moderálni kéne, de én sem kívánom chatté avatni a fórumot. :) Amúgy én inkább csak simán egy lány vagyok, nem bringás, de faragjatok belõlem bringás lányt! ;)

Na megvan az ezt módosítom!!! most mi jön, nézzük?

Na errõl van szó, hogy így olyan, mintha akkor írtam volna ezt az utolsó sort, pedig nem akkor írtam. ezzel megzavarod az idõi logikát. És nagyon kényelmetlen szerintem valakinek egy korábbi adott üzenetére visszatekergetni, hogy na biggyesztett-e még hozzá valamit.

Kicsit túl van ez bonyolítva nekem. Bár praktikus is lehet, csak meg kell szokni. de tudod avus, én szeretek levelezni, és nekem egy levél egy összefüggõ, összhangos munka, nem pedig utáncsapott üzenetek összessége. Biztos jobb így, hogy nem külön szerepel a logóm hatszázezerszer persze. Nem velem van tele az oldal.

#1616
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
holnap megyek megnézni a vázat...:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1617
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A gyorsforgalmin hol szoktál menni? Az úttesten, vagy a járdaféle lámpaoszlop-szlalompályán? És a II. Rákóczi-n az M0-ásig? Egy csomószor elmentem már a Szerémin az M0-ásig, de nem tudtam hogy jöjjek vissza CSepelen át, úgyhogy visszafelé is a Szerémin mentem.


"kezdõ" koromban a diótörõ járdán, mostanában már csakis az úttesten, szeretem azt a szakaszt, mert közel 40-et lehet tekerni végig. Kicsit beljebb is húzódok, egyrészt a csatornafedelek miatt, másrészt úgy jobban ki is kerülnek!
vissza a budai bicikliúton jövök, aztán a lágymányosinál döntök,még egy kör a bringával vagy a törzskocsmámban. :)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1618
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

A Plútó utcára gondolsz? Ott csináltam is fényképet a bringás szégyenfalra, mert elég hülyén néz ki, ahogy a telkek rálógnak a járdára, meg a bringaútra.

De, a Rózsa utcába jártam. Te is jársz oda? Én nem voltam már vagy 10 éve arra, sajnos a kutya is meghalt már.

Igen arra.
Hát nem egy ûber hungarikum, de megteszi. Jobb mint a Rákoczi, bár mellette van egy járda amit senki nem használ és ott el lehet jutni messzire.
Én csak azért járok a Rózsa utcába, mert ott lehet lemenni a dunapartra.
Szoktam nézni a kutyakiképzõt.
Meg a gáton lehet jokat tekerni.
Remélem nem ázott szét azóta?!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1619
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Üdv Teo!

Használd a szerkesztés opciót, mert a modok mérgesek ha az emberek egypercenként új hozzászólásokat írnak.

Amúgy olvasom az infókat amit megadtál magadról: ha fejlett tüdõre, erõs szívre és az emelkedõk legyõzésére vágysz, a legjobb helyen jársz :).

Szerk: a szerkesztés opció hivatalos neve "Ezt módosítom"

#1620
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
:))) Akkor te is jól nyomod! Hajrá!!! Szurkolok!