Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1121
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

... ami még mindig vicces ár a Deuterek meg Camelback-ek mellett.

Nem is azt mondtam, hogy Deuter-t vegyen "palackból".. ;)

#1122
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Jaa h táskával annyi? Láttam már csak zacsit 2e-ért azért is írtam az elõbbit...

Na most akkor kulacs elmarad és vmikor elmegyek a Dec-be megint.
Nézzek vkinek vmit? A karmelegítõ miatt is akartam menni.

Megjött a cipõm, ellógok óráról és megyek érte :)

#1123
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Amit nálam láttál, az ugyanaz a Decathlonos, mint Avusé. Egy hátránya, hogy a két liter víz mellé még kb. a következõk férnek be. Kevés kis szerszám, vékony esõkabát, pénztárca, 1 tartalék belsõ, egy kis szendvics meg 10 deka csoki. Ha ennél többet akarsz vinni, pl. fényképezõ, akkor nagyobb kell. Ha jól tom, Authornál Csepelen vannak nagyobb Boll (cseh) hátitáskák itatóval.
Ja, menet közben tényleg nem könnyû levenni a kupakot a csõrõl, legalábbis terepen.
www.montalk.net :matrix:

#1124
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Itatót nem akarok mert a jansportban nincs külön helye és a sok szar amit belepakolok az kiszúrhatja egy idõ után. Ami gyömrõinek van az tetszett mert van kis kupakja a csõnek így nem lesz koszos, de azt menet közben nem mindig lehet sztem lekapni meg szájbatenni a csövet... Az a golyós meg azért nem tetszik mert nem láttam rajta ilyen koszvédõ kupakot.

A kulacs jobban mosható és könnyebben utántölthetõ akár túrán is egy kútnál.

#1125
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én tavaly Decathlon itatótáskát vettem. 2,2 kHUF volt az ára, azóta emelték valami 3,8-ra, ami még mindig vicces ár a Deuterek meg Camelback-ek mellett. A víz íze kicsit mûanyagos volt az elsõ két túrán, ezt leszámítva nem volt vele gond.

Ja és az ûrtartalma 2 liter.

#1126
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tigger: ha veszek olyan prizmás mûanyag taposót a pedálba akkor azt be tudom tenni a csavarmentes oldalra, vagy kiesik onnan? Olyat mindenképp szerettem vna és ha a bütyök nem lötyög csavar nélkül akkor sztem bele lehet tenni és benne is marad...

Így gondoltam:
http://ebike.hu/imag...0002108_001.jpg

asszem nem tart csavar nélkül......de sztem lehet bele válogatni jobb csavaeboltban belevalót...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1127
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Akkor jól emlékeztem, csak a honlapot rosszul kerestem. "de" kiterjesztéssel, mert németek, de ott valami teljesen más volt..
Ilyenem van:
Feltöltött kép
Nagyon jó, de elég drága egy cucc. Ajándék volt.. :) /Mondjuk ez a legnagyobb, ami nyáron, kis túrákhoz lehet, hogy felesleges../

Rain, viszont, ha meg vagy elégedve a mostani táskáddal, akkor lehet venni csak simán ilyen "víztartót" is itatócsõvel is és azt is ki lehet vezetni a régi zsákodból, csak oda kell fogatni a vállpánthoz és kész.. Kényelmes egy dolog. Télen lehet a "zacsihoz" termo tokot venni hozzá és akkor a tea sem jeges lesz, hanem... :)

#1128
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ehh, nna igen, most már emlékszek, hogy nagyon "lent" tekertél.. :) Arra nem, hogy állítgattad, de végülis nem mentünk együtt terepre..

Táska dolog. Mennyi is volt a Kelly's táska és a Kelly's mez? Nem kötözködés, de az ilyen típusú brand cuccok, általában az olcsóbb kategória átcimkézésével jönnek létre. Amirõl én beszéltem az egy elég profi "zsák-gyár". Most nem jut eszembe a neve, de talán Tin kisegít majd, ha addig nem jut eszembe.. Vagy talán Tiggernek is az van, nem tudom..
Mindenesetre nem hiszem, hogy szétnyúzná a mezed. Majd Tin ír a tapasztalatokról, mert évek óta használja, ahogy a szavaiból kivettem nagyon nagy megelégedéssel.


Deuter.
EGyébként az enyém olyan régi, hogy nincs benne se háló, se itató, még fényvisszaverõ csík sincs rajta, de nagyon kényelmes, és ahogy nézem elnyûhetetlen. (nem tette tönkre se a mezem, sem télen a kabátomat)
Már én is gondolkodtam rajta, hogy veszek egy olyan kicsit, amibe szinte csak az itató van, és nyáron azzal járok, mert egyszerûen én nem tudok menet közben inni kulacsból.

#1129
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
táska 6e mez 13e...

A JanSport (12e volt anno akciósan) táskámat használom azóta megint. Az finom puha pántos és nemsmirglizik a hálója. A Kelly's meg majd utcai felhasználásra lesz...

#1130
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Ehh, nna igen, most már emlékszek, hogy nagyon "lent" tekertél.. :) Arra nem, hogy állítgattad, de végülis nem mentünk együtt terepre..

Táska dolog. Mennyi is volt a Kelly's táska és a Kelly's mez? Nem kötözködés, de az ilyen típusú brand cuccok, általában az olcsóbb kategória átcimkézésével jönnek létre. Amirõl én beszéltem az egy elég profi "zsák-gyár". Most nem jut eszembe a neve, de talán Tin kisegít majd, ha addig nem jut eszembe.. Vagy talán Tiggernek is az van, nem tudom..
Mindenesetre nem hiszem, hogy szétnyúzná a mezed. Majd Tin ír a tapasztalatokról, mert évek óta használja, ahogy a szavaiból kivettem nagyon nagy megelégedéssel.

#1131
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) ez vicces! Nem, pont az h mindig streetesre volt állírva amolyan chopper feelingre.
-halkan jegyzem meg h ilyen magasan nem lehet úgy manõverezni kis helyen mint úgy lábból mint a motorosok-

A táskáról meg hallani sem akarok mert azt a rohadt kelly's mezemet az a rohadt kelly's táska rágta meg...

#1132
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Ezt a rain-féle nyereg-huzogatást nem értem. Jó, csak keveset tekertünk együtt, de nem emlékszek rá..
Nekem a térdem miatt valószínûleg optimálisabb a "szabályoknak" megfelelõen kihúzott...
Rain, neked ennél jobban kint szokott lenni? Vagy a többieknek már ez is sok?

Jja, kulacs téma. Vagyél (vagy kérj egy neves napra) egy jó kis hátizsákot, ha sok lötyi kell. Azok tartalmaznak itató cuccot is, amik talán másfél literesek. A válladnál van a csõ kivezetése.. Nagyon hasznos dolog tud lenni..

#1133
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: ha veszek olyan prizmás mûanyag taposót a pedálba akkor azt be tudom tenni a csavarmentes oldalra, vagy kiesik onnan? Olyat mindenképp szerettem vna és ha a bütyök nem lötyög csavar nélkül akkor sztem bele lehet tenni és benne is marad...

Így gondoltam:
http://ebike.hu/imag...0002108_001.jpg

#1134
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nekem a deore 3600ért eddig tök jó. Ezt adták mikor a kinex beszart, természetesen ráfizettem még...

4000km-t mentem ezzel a monoval és egyben van már ha nem az nyekergett vasárnap, de nem akarom elkiabálni h ma nem zajongott semmi...

#1135
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
http://video.google....q=mountain bike

ez akkor jobb?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1136
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

de ezen virsligumival végig lehet menni,,,,,semmi tecnika

te úgyis mindenkinek tudtál adni az imént cuccokat, nincs elfekvõben vmi négyszög-tengelyes középcsapágyad? de jó lesz egy alig használt '99-es xtr hajtómû is...
amúgy: melyiket érdemes venni, ha már nem 2000ft-osat választok?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1137
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

http://video.google....q=mountain bike

avus ilyen versenyt mikor csinálunk? te leszel hátul :D

most komolyan eddig egyszervem voltunk ilyen tájon egy ösvény kis nagy húllámokkal :)

de ezen virsligumival végig lehet menni,,,,,semmi tecnika
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1138
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Most 7végén Pap-rétrõl felmehetünk vörös-kõhöz, az egy sávos útvonal.

#1139
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
http://video.google....q=mountain bike

avus ilyen versenyt mikor csinálunk? te leszel hátul :D

most komolyan eddig egyszervem voltunk ilyen tájon egy ösvény kis nagy húllámokkal :)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1140
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Pörög rendesen:D helyes! nem gyõzök olvasni....

Mi az uticél most hétvégén?? dobjon már valaki egy mailt, mert lehet hogy xcsabyval jönnénk!