Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1101
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Sztem ne hagyjuk ki, nem mindenki volt még fent. Ráadásul lecsalnánk 500 méter szintet. Ugye nem errõl van szó?

De pont errõl van szó

#1102
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

A HHH-t hagyjuk ki és inkább északon nézzünk ismeretlen helyeket. km szaporítás délebbrõl indulni északra...


Szerintem a HHH-t ne hagyjátok ki!!!

Gyönyörû onnan a kilátás...:):clap:

#1103
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Sztem ne hagyjuk ki, nem mindenki volt még fent. Ráadásul lecsalnánk 500 méter szintet. Ugye nem errõl van szó?

#1104
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A HHH-t hagyjuk ki és inkább északon nézzünk ismeretlen helyeket. km szaporítás délebbrõl indulni északra...

WF: eljöttem tõled és akkor már kb 10-15 km-t mentem vele és felhúztam, nem max-ra de a jelem fölé 4 cm-rel.

#1105
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts

Megjöttem, élek, és NEM ESTEM EL EGYSZER SEM!!
Mint a vaj olyan puha így kitekerve könnyedén megtanultam/tanulom a használatot.


Ugye mondtam, hogy jó lesz? Hát még ha a nyeregcsövet is kihúzod rendesen:)

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#1106
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Megvan a 7vége programja, szombaton 150 km outi tekerés (Szlovákiába Dunakeszirõl, Bp-rõl indulva lesz az 170 is), vasárnap meg egy 100-as montival :)

#1107
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Sziasztok!
Volt ma valaki 4 óra körül a Ferenc krt-on? Láttam egy narancssárga Salamandert, ezüst volt hátul, szóval 2004-es lehet kb.

Rain, gratula. :)

#1108
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Megjöttem, élek, és NEM ESTEM EL EGYSZER SEM!!
Mint a vaj olyan puha így kitekerve könnyedén megtanultam/tanulom a használatot.

md: nem cserélték ki a rosz wellgodat 520-ra?

#1109
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Jó szórakozást hozzá!! nekem két hét múlva lesz m-520-as pedálom végre!!! már várom! megváltás lesz komolyan! remélem kapok hozzá stoplit és akkor lesz kettõ is! (ha ügyes kisfiú vagyok:D)

VAsárnapra engem is várhattok!:D végre egy kis tekerés!

#1110
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Jufé!! WF megtalálta a másik sh klipszet!!

#1111
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hát azért azt még nem, max ha lesz idõm a fekete tekerésre kimenni akkor megpróbálom, legfeljebb rontom a statisztikát én is...

szerk: Lakásbeli fõpróba megvolt. A sh stopli lazán belemegy és kifele-befele egyaránt kiold, a wellgo meg csak a befelé esõ oldalával jön ki, kifele nem akar. Na lassan kimerészkedek az utcára vele :)

#1112
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na haza hoztam!!! Nagyon jól néz ki!

A boltban betetettem az egyik welgo stoplit. Itthon próbálgattam, nehezen bedokkoltam vele egyszer aztán nehezen ki, aztán 2-re bent maradt a stopli. Most kajálok aztán kibányásom. Vkinek van ötlete h hogy csinálam cipõ nélkül?

szerk: a túloldalról kell összenyomni a karokat... WF. most hívott, mert olvasta...

Ha ma kimész egy fél órára a környékre, meg holnap is és esetleg szombaton is, akkor vasárnap simán jöhetsz spd-vel, nem kell ezt hetekig gyakorolni az éles bevetés elõtt.

#1113
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na haza hoztam!!! Nagyon jól néz ki!

A boltban betetettem az egyik welgo stoplit. Itthon próbálgattam, nehezen bedokkoltam vele egyszer aztán nehezen ki, aztán 2-re bent maradt a stopli. Most kajálok aztán kibányásom. Vkinek van ötlete h hogy csinálam cipõ nélkül?

szerk: a túloldalról kell összenyomni a karokat... WF. most hívott, mert olvasta...

#1114
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Én a kulacstartó+ kulacs párosítást díjazom..

Vettem 2 B+ kulacstartót meg két elég béna színû kulacsot összesen 2,5 e HUF...

Lefelé nem iszok + nem is felfelé kell inni a legrázósabb részen...
Ha meg már kicsit egyszerübb a helyzet nincs hoszabb lejtõ, meredekebb emelkedõ nyugodtan kortyolgathatok jól megérdemelt frissítõmbõl:)

#1115
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ez a három deci ez elég nagy hátrány. Inkább fél liter langyos mint három deci hideg.

#1116
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

De de ;)

Amúgy az itatós táska elõnye még, hogy a víz nehezebben melegszik fel benne, mint a kulacsban.


Kivéve, ha jó kis Zefal kulacsa van az embernek. Annak meg az a hátránya, hogy kívülrõl nagyon nagy, úgy néz ki, mint egy félliteres, és csak három deci fér bele.
Az enyém 10 év után most adta meg magát, pont mikor mentünk hidegben Sztendrére. Majdnem megfagyott benne a teám.

#1117
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Nem is azt mondtam, hogy Deuter-t vegyen "palackból".. ;)

De de ;)

Amúgy az itatós táska elõnye még, hogy a víz nehezebben melegszik fel benne, mint a kulacsban.

#1118
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Na, akkor én is megyek vmikor.
www.montalk.net :matrix:

#1119
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
3600ft ami nekem is van. Ezt fejbõl is tudom, ha azóta nem változtattak :)

#1120
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Jaa h táskával annyi? Láttam már csak zacsit 2e-ért azért is írtam az elõbbit...

Na most akkor kulacs elmarad és vmikor elmegyek a Dec-be megint.
Nézzek vkinek vmit? A karmelegítõ miatt is akartam menni.

Megjött a cipõm, ellógok óráról és megyek érte :)


Ha Decathlonban jársz, érdekel, hogy a lábmelegítõt mennyiért adják. Köszi.
www.montalk.net :matrix: