Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1081
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ha Charon ott lesz, akkor valszeg egy Erika is. Ha meg hemzsegni fognak az Erikák, hát akkor így jársz :)

#1082
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Öööö... Charonon kívül senkit sem ismerek személyesen (ilyen ez a vidéki életforma), de majd minden Erika nevû hölgyet üdvözölni fogok!:)

#1083
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Jelentem, a mai emelt szintû angolon a hallott szövegértés elsõ része qqqqrvára érthetetlen volt!!!

(Kellett ez az egyetem nekem púpnak a hátamra... Inkább mentem volna tekerni.)

Amúgy szombaton Bakonybélben idegenvezetek Charonéknak. Nem jár arra vmelyikõtök? 70-90 kilcsi, Cuha és Hódos völgy gázlókkal...

Én nem, de Erikát üdvözöld a helyemben légy szives.

#1084
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Jelentem, a mai emelt szintû angolon a hallott szövegértés elsõ része qqqqrvára érthetetlen volt!!!

(Kellett ez az egyetem nekem púpnak a hátamra... Inkább mentem volna tekerni.)

Amúgy szombaton Bakonybélben idegenvezetek Charonéknak. Nem jár arra vmelyikõtök? 70-90 kilcsi, Cuha és Hódos völgy gázlókkal...

#1085
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
kela: egyszer megmutathatnád a tudományodat a csapatnak!

Kboy-jal megbeszéltük h annál a tanyánál az erdõben most megállunk fotózni a lovakat csobánka mellett.

WF: Holnap nincs kedvem suliba menni de nagyon kéne... elcsábítható vagy egy túrára vagy progid lesz?

#1086
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Amúgy az is igaz sajnos, hogy az ember heti egy túrával nem sokat fejlõdik ha nincs mellette valami más sportág...:(----tudom az idõ fontos tényezõ!!!

De technikát tényleg csak terepen lehet szerezni mert hiába is szeretnék a városban 10-15 fokos köveslejtõkön gyakorolni sajnanem fog menni.

#1087
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nekem is ingem...

Bár nekem a túra azt jelenti, hogy annyit és olyan tempóban tekerek, ahogy kényelmes. Meg-megállok, ha valami bogarat vagy virágot, szép tájat látok, nem pedig csak rakom nyélen neki és leküzdött kilométerben meg szintben mérem a hétvégéket.

WF

ott a 8 pont :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1088
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
50.

Kboy gyorsabb voltál.

#1089
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Nekem is ingem...

Bár nekem a túra azt jelenti, hogy annyit és olyan tempóban tekerek, ahogy kényelmes. Meg-megállok, ha valami bogarat vagy virágot, szép tájat látok, nem pedig csak rakom nyélen neki és leküzdött kilométerben meg szintben mérem a hétvégéket.

WF

Igazad van WF !
A hozzászólások száma asszem 50-nek kell lenni,hogy vendég légy

#1090
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
WF, ha már erre jársz, nincs kedved betenni ide valami szép képet egy Kestrel-vázas bringáról?

#1091
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Hány hozzászólás kell, hogy ne legyek újonc?

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#1092
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Nekem is ingem...

Bár nekem a túra azt jelenti, hogy annyit és olyan tempóban tekerek, ahogy kényelmes. Meg-megállok, ha valami bogarat vagy virágot, szép tájat látok, nem pedig csak rakom nyélen neki és leküzdött kilométerben meg szintben mérem a hétvégéket.

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#1093
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én kicsit ingemnek érzem, a kondim jó, de a tereptechnikámon lehet csiszolni, fõleg a lefeléken. De most még foghatom a Suntour telóra :D

#1094
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nekünk nem ingünk...

#1095
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Kinek nem inge...:D


#1096
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Meg terepre se ártana mennetek, ugyanis így "technikailag" egy betût se fogtok fejlõdni.

Ok köszönjük

#1097
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Meg terepre se ártana mennetek, ugyanis így "technikailag" egy betût se fogtok fejlõdni.


#1098
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Pár hete voltunk ott és most csak azért h szintezzünk...
Inkább fel kéne állítani egy 1 hónapos túra tervet fokozatos nehézséggel és fel kéne hozni a gyengébbeket, köztük engem is egy olyan szintre, h lehessen kevesebb megállással tempós túrákat csinálni és ne legyen az h az eleje a végére vár hanem mindenhova együtt tudjunk menni, ne leszakadozva.

Gellérthegy, János-hegy, HHH. Príma közeli gyakorlóterepek. Úgy nem nagyon fogunk fejlõdni ha csak vasárnaponként megyünk egy túrát, hétköznap is kéne fárasztani magát annak, aki jobb kondit akar.

#1099
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
akkor javasoljatok új útvonalat

#1100
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Pár hete voltunk ott és most csak azért h szintezzünk...
Inkább fel kéne állítani egy 1 hónapos túra tervet fokozatos nehézséggel és fel kéne hozni a gyengébbeket, köztük engem is egy olyan szintre, h lehessen kevesebb megállással tempós túrákat csinálni és ne legyen az h az eleje a végére vár hanem mindenhova együtt tudjunk menni, ne leszakadozva.