Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#701
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Ma elvittem a Salamandert átnézetni a Ridebike-ba.
Nem is törödtek vele. A féket+a váltot meg se nézte.
Meghuzta a hajtókarokat és kész.
Oda többet soha.
Inkább fizetek érte, de normálisan nézzék meg.
0pont a Ridebikenak.
Adjatok tippet hova érdemes vinni szervizeltetni?
Köszi
Ne vezess,tekerj!!!!!

#702
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
teo: Jó lenne a hõsökre jönnöd de felõlem ez uvh budai hfõnél is várhatsz ránk de nem tom megmondani mikorra leszünk ott, mert attól függ ki hogy érkezik és mikor tudunkindulni. Hova akarsz jönni akkor?

zeee: elmentettem a számod, megcsörgetlek ha már tudok vmit mondani h kb mikorra érünk oda de sztem olyan 11 és 11:30 közt

pink: az elsõ pár túrán volt lángososzás! Ezek szerint holnap te is jössz?

A számom ismét: 06203527441

#703
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
hé men

a brigéciolt hányszor használhatom újra ha csak egyszerhasználatos mit csináljak vele?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#704
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
Ugye fogunk lángost enni szentendrén?
mindig akartunk, még soha sem sikerült
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#705
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Helló.

Várom a holnapot nagyon, már csak azért is, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy én mint tökkezdõ és ti mint fanatikusok hogyan tudunk egymáshoz alkalmazkodni. Kicsit félek, de nem nagyon. :)
Az útvonalban hõsök után az következik, hogy uvh. Az mi? Ez az egyik kérdésem. A másik, hogy merre megyünk szentendrére, nem a budai rakparton? Csak azért, mert akkor nem mennék el a hõsök terére, mert én a budai rakparthoz lakom közel, és különben sem tudnék a hõsökig eljutni egyedül révén városi közlekedést én nem, köszönöm. Amúgy bodrival nekünk a lánchíd alja, a mostani építkezõs ház elõtt szokott lenni a találkahelyünk. Az nekem 5 perc. Lehet, az uvh a titok? Ha amúgy is arra mennétek, én inkább ott taliznék veletek.
Ugye fogunk lángost enni szentendrén? :)))

Üdv!

Teo az uvh az újpesti vasúti hid.....onnan meg a dunaparti kerékpárút...

Zino röviden : igen
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#706
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

sztem VV is megy, legalábbis úgy emlékszem h azt írta vmikor. de õ nem szereti az aszfaltot...

Mivel én szerveztem, mennem kell. Viszont egyéb dolgaim miatt autóval megyek, és így is örülni fogok, ha ott leszek 10-kor Visegrádon.
És valóban nem szeretem az aszfaltot, fõleg ha már ilyen jó idõ van.:)


#707
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Kedves Zeee!

Koszi az infokat!
Ma voltam bent a boltban, max 135-ra lettek volna hajlandoak lemenni.
Lehet online fogom rendelni, ahogy ajanlottatok.

Ezt a fekes dologt meg igy nem is gondoltam at igazan :)
A kerdesem csak annyi, hogy egy ilyen hidraulikus fek erezehteon konnyebben megfog, mint egy sima egyszeru v-fek? Mennyire nagy ero kell a fekkarok behuzasara? Mert nekem egy alaposabb lejto vegere mindig be szokott gorcsolni a kezem annyira kellett a feket huznnom :) Mondom en csak ovatos duhaj vagyok :)

Udv.
Zino

Nekem a 2004-es Quartz-on Diatech Anchor hidr tárcsafék van, olyan kicsi fékkarral, hogy csak két ujjal lehet húzni, mégsincs gondom a fékerõvel és az adagolhatósággal. Elõzõ bringán v-fék volt, sztem nagyon nagy a különbség.
www.montalk.net :matrix:

#708
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Zino !

A hidrofékeken idõként állítani kell, ahogy kopnak. A V fékhez képest más, mert mivel az agyat fékezi, nincs akkora fergatónyomaték, tehát nem annyira igyekszik átlökni a kormányon, illetve nagyobb tartományban adagolható. Extra dolog nem volt vele. Én még 2004. decemberben vettem 150-ért! Van egy bolt a Móricz környékén, adtak kedvezményt, ha neten rendelsz...


Kedves Zeee!

Koszi az infokat!
Ma voltam bent a boltban, max 135-ra lettek volna hajlandoak lemenni.
Lehet online fogom rendelni, ahogy ajanlottatok.

Ezt a fekes dologt meg igy nem is gondoltam at igazan :)
A kerdesem csak annyi, hogy egy ilyen hidraulikus fek erezehteon konnyebben megfog, mint egy sima egyszeru v-fek? Mennyire nagy ero kell a fekkarok behuzasara? Mert nekem egy alaposabb lejto vegere mindig be szokott gorcsolni a kezem annyira kellett a feket huznnom :) Mondom en csak ovatos duhaj vagyok :)

Udv.
Zino

#709
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Az útvonalban hõsök után az következik, hogy uvh. Az mi?


Szia.

UVH= Újpesti Vasútihíd

#710
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Helló.

Várom a holnapot nagyon, már csak azért is, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy én mint tökkezdõ és ti mint fanatikusok hogyan tudunk egymáshoz alkalmazkodni. Kicsit félek, de nem nagyon. :)
Az útvonalban hõsök után az következik, hogy uvh. Az mi? Ez az egyik kérdésem. A másik, hogy merre megyünk szentendrére, nem a budai rakparton? Csak azért, mert akkor nem mennék el a hõsök terére, mert én a budai rakparthoz lakom közel, és különben sem tudnék a hõsökig eljutni egyedül révén városi közlekedést én nem, köszönöm. Amúgy bodrival nekünk a lánchíd alja, a mostani építkezõs ház elõtt szokott lenni a találkahelyünk. Az nekem 5 perc. Lehet, az uvh a titok? Ha amúgy is arra mennétek, én inkább ott taliznék veletek.
Ugye fogunk lángost enni szentendrén? :)))

Üdv!

#711
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Csak annyit akarok mondani, hogy a holnapi túrára való kérdõjeles jelentkezésemrõl a kérdõjelet ma estére megpróbálom eltüntetni azzal, hogy ma egész nap dolgozni fogok. Ha nem sikerül, akkor is szeretnék menni, csak közben lelkiismeretfurdalásom lesz. Este újra jelentkezem, addig igyekszem, igyekszem ;]

Hajrá!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#712
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Csak annyit akarok mondani, hogy a holnapi túrára való kérdõjeles jelentkezésemrõl a kérdõjelet ma estére megpróbálom eltüntetni azzal, hogy ma egész nap dolgozni fogok. Ha nem sikerül, akkor is szeretnék menni, csak közben lelkiismeretfurdalásom lesz. Este újra jelentkezem, addig igyekszem, igyekszem ;]
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#713
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Most már süt a nap Szentendrén :-)))

A szigetországban is!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#714
zeee

zeee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Most már süt a nap Szentendrén :-)))

#715
zeee

zeee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Zino !

Nekem is Madmanom van, régebben belestem egy gödörbe vele, és megütöttem a csapágykat, szóval agyat kellett cserélni benne. DE nem üzemszerû használat következtében ment el. Más gond nem volt vele, csak hát tekerni kell ezt is.
A hidrofékeken idõként állítani kell, ahogy kopnak. A V fékhez képest más, mert mivel az agyat fékezi, nincs akkora fergatónyomaték, tehát nem annyira igyekszik átlökni a kormányon, illetve nagyobb tartományban adagolható. Extra dolog nem volt vele. Én még 2004. decemberben vettem 150-ért! Van egy bolt a Móricz környékén, adtak kedvezményt, ha neten rendelsz...

#716
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Fú micsoda elírás! :) 10 perce keltem akkor...

Szóval ha esett és eshet még akkor hívjatok, vagy ha messzebbrõl jöttök pl elmer h itt mi a helyzet... bár akkor bekapcsolva hagyom a telefont mert te korábban indulsz.

Értettem fönököm!!!!
Igy cselekszem.
Holnap yó idõ lesz, ha nem akkor tévedtem.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#717
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Fú micsoda elírás! :) 10 perce keltem akkor...

Szóval ha esett és eshet még akkor hívjatok, vagy ha messzebbrõl jöttök pl elmer h itt mi a helyzet... bár akkor bekapcsolva hagyom a telefont mert te korábban indulsz.

#718
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Holnap ha esik akkor nem lesz túra! Tesség felhívni ha esik és nem tudjátok h gyerek-e! 9tõl be leszek kapcsolva... 06203527441

...ha nem esik csak víz van akkor megyek a hõsökre értetek!


Márhogy akkor hívjanak fel, ha nem tudják, hogy gyerek esik-e az égbõl? :D

#719
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Holnap ha esik akkor nem lesz túra! Tesség felhívni ha esik és nem tudjátok h gyerek-e! 9tõl be leszek kapcsolva... 06203527441

...ha nem esik csak víz van akkor megyek a hõsökre értetek!

#720
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Szia 125-ért is lehet kapni még a Ridebike-ban!!!!!!!!


Oh, koszi az infot!
Azt hiszem bemenyek a boltba es megkerdezem mennyiert hajlandoak adni. Ha nem mennek le 130-ig, akkor szerintem marad a webes megrendeles.

Udv.
Zino