Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2561
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Helyes. :)
Azt olvastad, amit korábban írtam, a Margit híd budai hídfõrõl? Vagy nem érdekes, megtaláljátok egymást?

Remélhetõleg :). A CM-esek sztem úgyis városi cirkálókon jönnek, többségük messzirõl is futárnak néz ki, mi meg csúcsmontikon megyünk, csak megtaláljuk egymást.

#2562
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Be ám :D.


Helyes. :)
Azt olvastad, amit korábban írtam, a Margit híd budai hídfõrõl? Vagy nem érdekes, megtaláljátok egymást?

#2563
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

És kiengedtek ??

Lipótmezõre gondolsz? Amúgy a végén ott köröztem az elmegyógyintézet kerítésénél, már sötétedett, hát elég baljóslatú hely így sötétben :)

#2564
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

VV: Nem beszéltek kolelgák egymásközt? A te topikod vagyunk vagy nem??


Mire gondolsz?


#2565
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Írok mingyá többet, csak kajolok, most jöttem a Hárs-hegyrõl :).

És kiengedtek ??:D

#2566
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Ezt most mire? Akinek nyekereg, annak bevágod a vízbe? :D

Be ám :D.

#2567
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
ez célzás volt kmaxnak???:D

Már alig várom a holnapot!kajak! most megyek pancsizni, még ránézek aztán hogy mit írkáltatok a távollétemben! addig is kezeket a paplan fölé:P

Azt nem tudtam hgoy raycoon nyitná, de azt tudom, hgoy a 16.át sem várták meg....

Ja úgy tûnik, hogy akkor nem tudok menni mert vendégem lesz.... áááááááááááááá..... kár!

#2568
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem olvastam mág végig mindent...

Tailor: holnap lesz a túra!

Kboy: Hánykor taálkozunk?

Akkor most a margit hídnál lesz a tali 10kor??

VV: Nem beszéltek kolelgák egymásközt? A te topikod vagyunk vagy nem??

md: arról volt szó h raycoon nyitja a 2.-at is. Ja meg h a 16-át még megvárjuk...

#2569
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Aki nem akarja a bringáját a jéghideg, apadó, de még mindig magas Dunából kihalászni, az ne jöjjön kenetlen lánccal! :D


Ezt most mire? Akinek nyekereg, annak bevágod a vízbe? :D

#2570
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Aki nem akarja a bringáját a jéghideg, apadó, de még mindig magas Dunából kihalászni, az ne jöjjön kenetlen lánccal! :D

#2571
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Natehát, voltam a Hárs-hegyen újfent, végre esõ nélkül. Sikerült még emberi fényviszonyok közepette kiérkeznem oda, de azért 7-8 körül már baromira lehûlt a levegõ :(.

A Széher utca végén van egy sorompó, azt elhagyva hamarosan elágazás jön: balra a Mária u, jobbra a Hárshegyi. Csalogató a balos, mert síknak néz ki, míg a jobbos csúnyán, kistányérosan emelkedik, de ez becsapós, mert a balos nemsokára elkezd durván emelkedni, míg jobbos a rövid emelkedõ, és a kisvasút keresztezése után kellemes emelkedéssel és néhol lejtéssel megkerüli a Nagy-Hárs-hegyet. Szóval sokkal járhatóbb, mint a Mária, vagyis arra javaslom az útvonalat (a térképen amúgy ez is van megjelölve). A jánoshegyi-úti szerpentin senkinek sem fog gondot okozni, max sebességkülönbségek lesznek, a közvetlenül a János-hegyre vezetõ 300 méteres kaptató már nyelvlógatós, dehát ugye nem megyünk el a kilátó mellett anélkül hogy felmennénk :).

János-hegyrõl Normafa ösvényei jönnek gyönyörû kilátással a Pilisre és a városra, majd a Konkoly-Thegén elgurulunk Budaörs felé. Mivel az egész túra összvissz kb 48 km, ezért lehet be kell iktani a budaörsi Kõ-hegyet, amitõl senki se ijedjen meg, mert csak 230 méter, és eleve magasból ereszkedünk, vagyis ez kb 50 m mászást jelent. És a Kõ-hegyrõl csodás kilátás esik a budaörsi Teszkóra :D.

Ezután elbotorkálunk valahogy a gazdagréti lakótelep felé, onnan pedig már ismerem jól az utat a Kamaraerdõbe. A Kamaraerdõben megint lesz pici mászás, de a Hárs-hegy után ez már síknak fog tûnni.

#2572
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
rendben, akkor ott! szeritnem megtaláljuk egymást!

#2573
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Na, akkor a találkozó. Margit-híd budai hídfõ, a budai rakparti kerékpárút mellett, mégpedig a déli, Lánchíd felé esõ fele. Van ott egy kis tér, megtaláljuk egymást.

Írok mingyá többet, csak kajolok, most jöttem a Hárs-hegyrõl :).


Azt tudjátok, hogy a CM-esek is ott fognak pont akkor találkozni? Nem vagyok benne biztos, hogy a kis téren, de a Margit híd budai hídfõjénél van a találkozó.

#2574
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Na, akkor a találkozó. Margit-híd budai hídfõ, a budai rakparti kerékpárút mellett, mégpedig a déli, Lánchíd felé esõ fele. Van ott egy kis tér, megtaláljuk egymást.

Írok mingyá többet, csak kajolok, most jöttem a Hárs-hegyrõl :).

#2575
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
ezt írta Avus Rainman 10 órás hösökjére :

"A Hõsök-tere felesleges kerülõ. Találkozzunk a Margit-híd budai hídfõjénél, ott ahol a kerékpárút bemegy az üvegajtós mittudoménmibe, annak is a dél (Lánc-híd) felé esõ oldalán, ott van egy kis tér."
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2576
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
na akkor már meg kéne beszélni a részleteket! hol találkozunk, meg iylenek! de a két fõkolompos sehol sincs!:D:D

#2577
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
jaja kösz... francba én akartam lenni az elsõ!!!!!

#2578
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Köszi, hogy megvártátok a hétvégi szervezést.

#2579
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Itt a folytatás, sok sikert!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.