Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2521
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Mármint 22 szombat cm mint bemelegítés? vasárnap meg kemény túra? jó lenne de az a baj h megint az lesz mint holnap :), de egy héttel késõbb is jó lesz, sztem te is így gondoltad...

CM-mel nem is számoltam, de nem hiszem hogy egy CM megakadályozna egy másnapi túrát.

#2522
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

leégtem?! :(

jóvolt:D köszönöm

Én is, legalább is az álomszép pofikám :lol1:

#2523
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
leégtem?! :(

jóvolt:D köszönöm:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2524
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

VV: csinálhattad vna fordítva és akkor jöhettél vna velünk, de gondolom társasággal mész...

VV, Dig és minden mod: Két kérdésem lenne:
- Palik Laci után szabadon: Hova tûnt Endroo?
- Tomi (nem így írja) a fotós srác nem válaszolt a privimre, miszerint meghívtam 16.-ára. Mondta h majd szóljunk neki és jön fotózni... Szóljatok neki ha ismeritek! Köszi!

Most, amikor már jó idõcske van, szinte kivétel nélkül csak társasággal megyek karikázni. Ma hatan kujtorogtunk a Pilisben (kissé sárosak is lettünk), és jó volt az alapozási idõszakban egy ilyen kis túrácska. Dumcsi, poénkodás, tekerés, racing, eresztés, sarazás, nézelõdés, pihizgetés.
Holnap meg ereszd el a hajam a Janin. A 16-ra azért mondtam, "hogy ha semmi nem jön közbe," mert elõzõ nap kisebb, nagyobb DH-s brigáddal elsõ tiszteletünket tesszük idén a Mátrában (ha hó- és esõisten is úgy akarja).


#2525
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Sziasztok.

Sajnálom, hogy ma nem lehettem ott. Tudom ti nem:D . Viszont, megnéztem a Camponában a cuccokat. Kicsi volt a felhozatal. Nekem a BBB, a kelly's-en belül a Magic tetszet nagyon. Készült néhány kép , hétfõn láthatjátok az oldalamon.

#2526
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Kelliz te miért nem jöttél ? Most pedig volt terep rendesen.

#2527
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Mik a legutolsó infók a 16-án rendezendõ NAGY KELLY'S taliról? Sikerült ugyanis szabit intéznem, így nagy örömömre életemben elõször személyesen is megjelenhetek...

Mikor és hol találkozunk, milyen hosszú lesz a túra, stb...?

Nem én vagyok a fõszervezõ, de alap infók itt:http://kellysklub.uw.hu/
ennek a távja kb.30-40 KM, a többi még képlékeny innen hova mennek a válalkozó kedvû emberkék :)

#2528
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Azt hiszem ma hamr alvás lesz! elfáradtam ma... nem is tudom mitõl:D eddzõdnöm kell még... mert még nagyon sok van bennem, úgy érzem, de lehet hogy rosszul...:D

#2529
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Mik a legutolsó infók a 16-án rendezendõ NAGY KELLY'S taliról? Sikerült ugyanis szabit intéznem, így nagy örömömre életemben elõször személyesen is megjelenhetek...

Mikor és hol találkozunk, milyen hosszú lesz a túra, stb...?

#2530
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Jó volt a mai tekerésünk is, képek :http://www.kep.tar.hu/kboy/50258827#2

#2531
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Majd csinálok holnap ha ma nem csinál senki sem, de a weblapunkon sokaknak van már képe. Akinek még nincs az küldjön vagy mondja meg a képek számát amik a túráinkon készültek!

#2532
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Hmm rájöttem, h önmagában a hajtott gépek ismerete nem elegendõ az emberek azonosításához, a névmemóriám amúgy meg a kiselefántokéhoz hasonló, akik lassan tanulnak, de legalább gyorsan felejtenek, így ha valaki feliratoz nekem nevekkel egy fotót,ahol többé-kevésbé mindenki ott van, azt megköszönném' :)

#2533
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Nagyon jó volt a mai kör! ksözi szépen srácok! a képeimet majd felteszem, de nem tudom mikor, mert itthonról nem fog mûködni! majd valahonnan!

#2534
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mai képeim: http://mtb-riders.uw...link/janosh.zip

#2535
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mármint 22 szombat cm mint bemelegítés? vasárnap meg kemény túra? jó lenne de az a baj h megint az lesz mint holnap :), de egy héttel késõbb is jó lesz, sztem te is így gondoltad...

#2536
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
No hát ez a túra is megvolt. Jól fog esni most pár nap pihi, szerdán és pénteken is Hárshegyet másztam. Jõvõ héten Klubtúra, utána talán megint kéne valamit szervezni a bringás lányokkal. Azt követõ 7végén pedig HHH kombinálva még valami mással, készüljetek :).

#2537
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
kezdem pirítani a húst :)

#2538
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

VV, Dig és minden mod: Két kérdésem lenne:
- Palik Laci után szabadon: Hova tûnt Endroo?

:cfaniak2: nekem nincs kelly's-em és félek is azoktól akinek van, mert õk úúúútálnak engem ;)

#2539
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
VV: csinálhattad vna fordítva és akkor jöhettél vna velünk, de gondolom társasággal mész...

VV, Dig és minden mod: Két kérdésem lenne:
- Palik Laci után szabadon: Hova tûnt Endroo?
- Tomi (nem így írja) a fotós srác nem válaszolt a privimre, miszerint meghívtam 16.-ára. Mondta h majd szóljunk neki és jön fotózni... Szóljatok neki ha ismeritek! Köszi!

#2540
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

És szerény személyeddel mikor fogunk mi is megismerkedni ?
(mert mindig kihúzod magad a tekekeréseinkbõl lehet hogy csak szoba bicód van ?):lol1: :D
persze ez csak vicc volt

Szerintem a Kelly's topictalálkozón, 16-án. Feltéve, ha nem jön közbe semmi.
Egyébként ma a Pilisben, holnap a Janihegyen leszek megtalálható.:D