Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2501
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
kela: ha megnézed az adatlapját rájössz(hogy ne kelljen fáradnod: kellys quarz dsc 2004 van kiírva...)<--- gyanús, nem 2005-ös???

#2502
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

GYömrõi: felvettelek msnen, ne lepõdj meg:D

Hát igen, én beszélgettem is a CM-esekkel, sõt még matricát is húztam tõlük:D
Rendes embereknek tûntek... ki tudja:D

meg megkérdeztem hogy lehet cm pólót kapni, azt mondta, hogy fel kell íratkozni szervezõnek... így lehet hogy idén dolgozok egy kicsit, mint cm szervezõ! tetszik....


Szerintem én csak a gyõri cm-re megyek.

#2503
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
GYömrõi: felvettelek msnen, ne lepõdj meg:D

Hát igen, én beszélgettem is a CM-esekkel, sõt még matricát is húztam tõlük:D
Rendes embereknek tûntek... ki tudja:D

meg megkérdeztem hogy lehet cm pólót kapni, azt mondta, hogy fel kell íratkozni szervezõnek... így lehet hogy idén dolgozok egy kicsit, mint cm szervezõ! tetszik....

#2504
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Meg tudná-e mondani valaki, hogy a 16-i Kelly's tali túrástól, odavisszástól, szõröstõlbõröstõl hány km lesz? Hogyan készüljek? Ez a Pap-rétesdi mennyire durva terep?
Tsóka!

#2505
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Aha, akkor félreértettem; azt hittem, hogy a CM emberek gyanúsak vmiért.


Hello!!!


Milyen candád van?

#2506
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Van a képek között egy gyönyörû Pinarello, amelyen nem látok egy (azaz 1) darab bovdent se. Nekem gyanús, h az a bringa örökhajtós :).

#2507
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

A Kelly's túra találkozója ugyanott volt, ahol a Critical Mass szórólaposztói találkoztak, és õk is le lettek fényképezve, a fényképek meg felkerültek a CM oldalra. Gondolom rainman onnan hozta ide.

Aha, akkor félreértettem; azt hittem, hogy a CM emberek gyanúsak vmiért.

#2508
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mint újonc, megkérdezhetem, hogy ez mit jelent?

A Kelly's túra találkozója ugyanott volt, ahol a Critical Mass szórólaposztói találkoztak, és õk is le lettek fényképezve, a fényképek meg felkerültek a CM oldalra. Gondolom rainman onnan hozta ide.

#2509
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Csupa kétes alak a cm oldalán:
http://kep.tar.hu/ro...ropy/50258837#2

...aki keres az talál! :)

Mint újonc, megkérdezhetem, hogy ez mit jelent?

#2510
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Csupa kétes alak a cm oldalán:
http://kep.tar.hu/ro...ropy/50258837#2

...aki keres az talál! :)

#2511
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
szépen gyarapodik a vasárnapi list, csak a fotós srác nem jelzett még vissza...

Modok: Valahogy próbáljátok meg elérni thommey -t õ is mod ahogy látom, szal kolega... Az lehet h nem kapta meg a privit amit küldtem neki anno?

#2512
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
jaja szenvedõs volt a túra, de nakam nagyon bejött!!! REndesen elfáradtam! ez tetszik az egészben! azt hiszem elkezdek kondizni is, hogy legyen erõnlétem mindenhez!:D

#2513
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Arra a szép kis utcára gondolok ami a felétõl földút felfelé.

Széher u a becsületes neve, és valóban egész szépen kezd emelkedni, fõleg a sorompó után a földút :D.

#2514
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus, te hosszabb távokon is ezt az utazósebességet használod felfelé? Rendszerint csak egy kicsi, távolodó pont volt a hátad ;)

Igazság szerint még éreztem egy kicsit a pénteki hárs-hegyi mászást :). Talán emiatt, talán a technikátlanságom miatt, köves felfeléken háromszor is megszívtam azzal, hogy letettem a lábam, utána meg már az istennek se tudtam elindulni.

A pofás kis zöld ork amúgy nem a bringám színére utal: D.

#2515
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Az Árpád híd - Margit híd szakaszra gondoltam! :)
Arra a szép kis utcára gondolok ami a felétõl földút felfelé.

Feltettem a legutóbbi 3 túra képeinek válogatásást a web-re. A visegrádiban vannak újak amiket tegnap kaptam Laxc-tól. (VIII. túra)

#2516
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Na sziasztok!
Jottem boviteni a Kelly's-esek taborat.
Franko a bringa, mar csak az izmaimat kell fejleszteni

Szia !
Üdvözlet a csapatban,és reméljük nem csak itt fogod bõviteni a tábort hanem a közös tekerésekben is részt veszel majd :)
"Kár h nem jöttél, az elejét biztos nagyon élvezted vna te is! "melyiket rain a Margit-híd Szilágyi közötti távra gondolsz? :)
Kala: nálam ez egy régebbi név ,de végül is a kor is majdnem stimmel ,mert nem rég múltam 18-20 :D

#2517
slick

slick

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Na sziasztok!
Jottem boviteni a Kelly's-esek taborat.
Franko a bringa, mar csak az izmaimat kell fejleszteni :)

#2518
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Átírtam a 16-át a legutóbb megbeszélt Pap rét túrára. Tin talán az egyetlen a jelenlegi listáról (10 kelly's-bõl) aki mondta h mászni nem fog, bár akiket még nem ismerünk nem tudjuk mit bírnak ill. vállalják-e.

raycoon: Ha jössz akor mászol te is velünk papp rétet vagy minnél hamarabb otthon akarsz lenni?

Tin: A férjedet rángasd el ha tudod és akkor tuti nem kell egyedül visszamenned sztendrérõl.

Deep: tessék gyúrni idõben és szombaton már ne tekerj! Kár h nem jöttél, az elejét biztos nagyon élvezted vna te is! :)

#2519
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Látom megint jól sikerült a túra. Sajnos én még mindig sehol, de legalább volt alattam ma a gép. Nem sokat, mert kb egy fél órám volt. Ebbe azért belefért egy-két sprintelés, és egy tavaszi mosdatás.. :)

kala: avus már csak ilyen.. :D

rainman: majd én is küldök valamit, csak nem tudok erõt venni magamon.. :)

#2520
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Most már értem,az avatarokat látva h miért lehetett megtévesztõ a Scott felsõ :)
Meg, számomra a Kboy név is... Remélem, nem félreérthetõ, de nálam a boy megnevezés 18-20 alattiakat takar :)
Mondjuk Avust se lenne könnyû felismerni a Bikemagos profil alapján, hacsaknem a zöld színrõl...
Avus, te hosszabb távokon is ezt az utazósebességet használod felfelé? Rendszerint csak egy kicsi, távolodó pont volt a hátad ;)