Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2481
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

szépen gyarapodik a vasárnapi list, csak a fotós srác nem jelzett még vissza...

Modok: Valahogy próbáljátok meg elérni thommey -t õ is mod ahogy látom, szal kolega... Az lehet h nem kapta meg a privit amit küldtem neki anno?

Thommey offline-ba rakta magát. Ha nagyon muszáj elérned, írjál privit theZ-nek, mert õt ott dolgozik ahol Thommey, vagy zOrg-nak a Fórum fõ Atyaúristenének. Plussz nézzél privit!


#2482
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Ti sem tudtok olyan adapterrõl, amit az spd-re lehet "pattintani", és attól az taposó pedállá válik? A Shimanonak van vmi ilyesmi prizmája, de nem hiszem, hogy külön kapható volna. Ha igen, vajon mennyiért? Ha olcsó kombi pedálról tudtok Veszprém környékén, az is érdekelne.

#2483
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Hétközben nem túráztok?
www.met.hu szerint holnap esik, kedd, szerda pedig jócska
www.idojaras.hu szerint holnap jócska, kedd, szerda esik :)
De idõtõl függõen valakinek lenne kedve/lehetõsége beficcenni egy spontán túrára? (HHH, Budaihg, Pilis, etc)

Majd a holnapit meglátjuk milyen állapotban leszek meló után ,nekem csak 16.30 után lenne jó.
Neked ?

#2484
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
http://www.sixsixone....php?cid=6&tp=b

Sztem verseny/Expert...
Esetleg a Tiburon...
Nekem a Launch elõdje van, ami úgy néz ki, mint a tipusválasztásnál látható cipõ (történetesen Dually, csak azon nincs SPD lik) pöpec fekete, piros varrással, szeretem nagyon.

De nem csak ez a két márka van, csekk Gaerne ( www.csekert.hu ), az sem drága, vagy a Diadora (http://www.neuzer.hu...p?CategoryID=33)
Hát kb. ennyi. Exem Gaernét hajt, a topmodellt, de az nem számít, mert annyira le volt olcsózva neki, h bûn lett volna kihagyni.

És a választási szempontokhoz; ha versenycipõt veszel, nem lesz gondod a szellõzéssel, meg sokkal hatékonyabban tudsz hajtani is, ugyanakkor azokban gáz mutatkozni, ha mondjuk simán a városban járkálsz, sõt, maga a járkálás is gáz az iszonyat merev talp miatt

#2485
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

a rögöst vagy a simát ? :)

Nem tom mit nevezel rögösnek,simának a kerékpáros térkép csak egy útvonalat jelõl.

#2486
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

szerintem meg a bicikliboltok hozzállása a vásárlókhoz nem ETikus
szal ha egyéb lehetõség nincs, akkor csak ebike, Decathlon, vagy olyan bolt, ami megérdemli (Óbuda Bringa) - ill. néha az ember hozzájárul a haverok megélhetéséhez eheh SpeedWay


Milyen cipõt ajánlanád és melyik weboldalon tudok utánanézni?

#2487
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
szerintem meg a bicikliboltok hozzállása a vásárlókhoz nem ETikus
szal ha egyéb lehetõség nincs, akkor csak ebike, Decathlon, vagy olyan bolt, ami megérdemli (Óbuda Bringa) - ill. néha az ember hozzájárul a haverok megélhetéséhez eheh SpeedWay

.
.
.
.
.
.

Hétközben nem túráztok?
www.met.hu szerint holnap esik, kedd, szerda pedig jócska
www.idojaras.hu szerint holnap jócska, kedd, szerda esik :)
De idõtõl függõen valakinek lenne kedve/lehetõsége beficcenni egy spontán túrára? (HHH, Budaihg, Pilis, etc)

#2488
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Sziasztok !

Nálam kezd alakulni a következõ túránk amiben lesz aszfalt,terep is, és sztem közepesen nehéz lesz.
Batthyányiról indulunk és megcsináljuk a Királyok útja nevezetû útvonalat .

a rögöst vagy a simát ? :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2489
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Sziasztok !

Nálam kezd alakulni a következõ túránk amiben lesz aszfalt,terep is, és sztem közepesen nehéz lesz.
Batthyányiról indulunk és megcsináljuk a Királyok útja nevezetû útvonalat ,ami Budai-hegységen,Pilisen keresztûl megy Visegrádig a haza jövetelt majd meglátjuk Duna part ...
Vélemény ??

#2490
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Mit gondoltok errõl?

http://ebike.hu/termekek/cipo/2706


....és célszerû az 1-el nagyobbat is felpróbálni.

#2491
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
szerintem jó, de tényleg csak úgy vegyél cipõt, hgoy felpróbáltad!!! fontos! másrészt akárhogy is olcsóbb az e bike, de nem esztétikus-->ugyanúgy ahogy a multicégek tönkreteszik a kis boltokat, ugyanúgy ez is a bicikliboltokat!!!!!!!!!

#2492
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Van a képek között egy gyönyörû Pinarello, amelyen nem látok egy (azaz 1) darab bovdent se. Nekem gyanús, h az a bringa örökhajtós :).


Áááá, csak véletlen érkezett vele a srátz a hajtókaron hintázva megállásnál :)
1x magyarázná csak el valaki, h miért nem inkább mondjuk 1 kontrás... Talán mert azzal hegyrõl lefelé is lehet közlekedni?

Ilyen typ Shitmano cipellõt meg csak akkor, ha versenyezni akar vele az ember és 1-2 szezon után nem fáj a szíve a kukázáskor, nem tudom, ki nézte meg az enyém talpát, nem volt rajta gumi, pár száz km után lekopik, kb mint 1 Maxxis Supertacky :)
Sztem továbbra is 661, az Expert ~14-15e, és nagyon jóóóóóó...
A suliba járós 661-em kb 3 éves, és még mindig bírja, pedig nyúzom soxor terepen is.Ja, és jól is néz ki.

#2493
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
nekem tetszik, de ez nem mérvadó... jah sztem cipõt úgy vegyél, h. felpróbálod, bár ez csak tipp... :)

#2494
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Mit gondoltok errõl?

http://ebike.hu/termekek/cipo/2706

#2495
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

A Hõsöktõl kb 50-60 km lehet, de Papréttõl nem kell félni, szerintem.. Pláne nem egy Veszprém-környékinek.. :)

a hõsök tölünk 20, paprét tölünk 15.......plusz ott csalinka meg a visszaút /és majdnem a bringaút mellett lakom/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2496
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
thanxxxxxxxx

#2497
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Meg tudná-e mondani valaki, hogy a 16-i Kelly's tali túrástól, odavisszástól, szõröstõlbõröstõl hány km lesz? Hogyan készüljek? Ez a Pap-rétesdi mennyire durva terep?
Tsóka!

A Hõsöktõl kb 50-60 km lehet, de Papréttõl nem kell félni, szerintem.. Pláne nem egy Veszprém-környékinek.. :)

#2498
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
én ma pancsikoltam vaginával egyet... jó volt, és tiszta lett a kicsike:D a láncot is kimostam aztán fújtam rá teflont, szóval jól megpucoltam... igényes punci lett belõle:D

#2499
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
A tegnapi bringa mosás örömére elmentem tekerni egy szigorúan gyorsan hazaérõset.. Nem lett sok, de sajnos a térdem rendetlenkedik megint. Érdekes, hogy miután elkezdett fájni épp olyan helyeken tekertem, hogy muszáj volt egy-két hosszabb sprintet nyomnom. Aztán azt vettem észre, hogy az erõsebb tekeréstõl kevésbé fáj a térdem, úgyhogy neki eresztettem, sík terep, 40-es tempó, jó volt. :)
Mivel nagyon nem tudtam messze menni, így csak 25-26 km lett.

#2500
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

kela: ha megnézed az adatlapját rájössz(hogy ne kelljen fáradnod: kellys quarz dsc 2004 van kiírva...)<--- gyanús, nem 2005-ös???


Addig rájöttem csak arra, hogy pontosan melyik év arra nem.