Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2461
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
kala: nekem szombatig minden nap minden perce szabad kivéve mikor alszom:D


valaki tudja-e esetleg hogy az adony-lórév közti komp jár-e? valamint a gát a csepel szigeten járható-e? (a kerékpártérkép szerint szárazon igen) mert család-exsulitársak látogatást akarok tenni bringával és arrafele lenne a legrövidebb
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2462
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
pink: az alárírásodban jól rímelne a kékeres is:D:D:D

#2463
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Van a képek között egy gyönyörû Pinarello, amelyen nem látok egy (azaz 1) darab bovdent se. Nekem gyanús, h az a bringa örökhajtós :).


Az egy fixi.

#2464
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Bike +

Egy tag a szemem elõtt vett TG bringát a tecsóban... Valaki mondjon valami pozítívat, hogy visszaadja életkedvemet :).



#2465
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nem rosszak azok (Speci), csak drágák. De tényleg jó kiegészítõik vannak.

Drusza volt a végén szmájli.....

Ott a pont!
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2466
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
végignézegettem a jános-hegyi túra képeit, hát jók. Sajna kimaradtam belõle, de igyekeztem behozni...szombaton 55 km Kõröshegy környéke, ma meg Gödöllõ és ide-oda.
Még soha nem fáradtam el úgy, mint ma. Azt hiszem, most már tudom, milyen "átesni a holtponton". Eddig ilyen még nem volt.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2467
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Buddha: én is azt mondom, ami elõttem már többen: az a mûanyag valami, amit fel lehet csattintani a shimano 520-amra, csak arra jó, hogy így van rajta macskaszem. Tekerni maximum a 800m-re lévõ benzinkútig lehet vele.

#2468
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Kboy #1: a királyok útja túraötlet teccik, támogatom.

Kboy #2, kalaius: a spontán 7köznapi túra ötlete is teccik, de igazából csak hhh, budaihg menne, a pilis már messze van hétköznap. Holnap 4-5 körül nekem lesz kb 2 órám egy tekerésre, kedden inkább 5-fél6 körül, szerda nem jó, csütörtök megint 5-fél6, pénteken egész nap.

#2469
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Kboy & Tigga':

Köszi a "felajánlásokat". Mind a müa biszbaszt, mind az Acor-t szívesen kipróbálnám, aztán valahogy lezsírozzuk. Legközelebb a Kelly's tali alkalmával leszek Pesten. Megköszönném, ha el tudnátok hozni a cuccokat.

Tulajdonképpen a közlekedõs bicómat szeretném csupán alkalomszerûen "espédétleníteni". Jártam már úgy ugyanis -egy egyébként kifogástalannak tûnõ- spd-vel, hogy nem oldott ki, amikor kellett volna. Le is pihentem szépen... Ez mindaddig belefér, még nem ül mögöttem a kisfiam. De ha mégis ott ül néha, akkor inkább nem vállalnék ennyi felesleges kockázatot sem.

#2470
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Nem rosszak azok (Speci), csak drágák. De tényleg jó kiegészítõik vannak.


#2471
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Mit gondoltok errõl?

http://ebike.hu/termekek/cipo/2706

ennyiért inkább specilized sport
ez e :
http://www.specializ...ipok/sport_mtb/
gyalogolni ebben sem öröm, de nagyságrendekkel jobb mint a sh cipõim voltak..../ha már bringát nem tudnak jót gyártani legalább a kiegészítõik q.jók :)/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2472
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

avus!!!!

UNICUM!!!!! csak pozitívan!!!!!

Na már megint ,megszólalt az alkesz:lol1:
Avus: Kalaius amit feldobott ahoz mit szólsz?,bár nem reagált a beírásomra :(

#2473
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Egy tag a szemem elõtt vett TG bringát a tecsóban... Valaki mondjon valami pozítívat, hogy visszaadja életkedvemet :).

ha emlékeznék hogy az anód vagy a katód a pozítív, akkor mondanám....:)
vigasztaljon hogy az erdõben nem sok olyan ipari hulladékkal találkozol.....boltba és kocsmába meg tök mindegy
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2474
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
avus!!!!

UNICUM!!!!! csak pozitívan!!!!!

A gyanús elem én lennék! :D arra alapozom, hogy azt mondta gyömrõi, hogy hidraulikus tárcsafék van rajta! bár nem ismerem a 2004es típusokat, de az meglepõ lenne hogy az 2005 ösön is mechanikus van...!!!

#2475
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Addig rájöttem csak arra, hogy pontosan melyik év arra nem.

Na most már én sem tudom. A bolt szerint, ahol vettem, 2004-es, de más hírek szerint gyanús, hogy a hidraulikus tárcsafék nem lehet rajta gyárilag. Holnap majd publikálok fényképeket a biciklirõl és várom a véleményeket.

#2476
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Egy tag a szemem elõtt vett TG bringát a tecsóban... Valaki mondjon valami pozítívat, hogy visszaadja életkedvemet :).

#2477
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Ti sem tudtok olyan adapterrõl, amit az spd-re lehet "pattintani", és attól az taposó pedállá válik? A Shimanonak van vmi ilyesmi prizmája, de nem hiszem, hogy külön kapható volna. Ha igen, vajon mennyiért? Ha olcsó kombi pedálról tudtok Veszprém környékén, az is érdekelne.

elvileg minden S pedálhoz adnak de egy kalap szart nem ér.....nekem van acor féloldalasom, nem dicsérem agyon, ha kell oda adom de elég gagyesz...mondjujk saját stoplijával még úgy ahogy, shimanoval /elvileg kompatibilis/ a balost pl soha nem sikerült bele akasztani....
én most így hogy fõleg aszfalt a 324-es simanot használom /a féloldalas platform/ ez jó viszont nem occsó.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2478
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

egyszser végig olvastam azt a heppibájkos kerékpárutas eligazitó táblát, azon volt asszem a királyok útja kék vonal ez akár trekkingel is, a piros vonal a királyok rögös úttya az már terep kerékpárral ajánlott útvonal.....

Aham igy már értem ez kék végig .

#2479
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nem tom mit nevezel rögösnek,simának a kerékpáros térkép csak egy útvonalat jelõl.

egyszser végig olvastam azt a heppibájkos kerékpárutas eligazitó táblát, azon volt asszem a királyok útja kék vonal ez akár trekkingel is, a piros vonal a királyok rögös úttya az már terep kerékpárral ajánlott útvonal.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2480
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Ti sem tudtok olyan adapterrõl, amit az spd-re lehet "pattintani", és attól az taposó pedállá válik? A Shimanonak van vmi ilyesmi prizmája, de nem hiszem, hogy külön kapható volna. Ha igen, vajon mennyiért? Ha olcsó kombi pedálról tudtok Veszprém környékén, az is érdekelne.

Nekem van ilyen mûanyagom ha kell szivesen neked adom pl. a jövõ heti talin :),de ezzel szerintem nem olyan jo tekerni (szervizig legfeljebb ,nem folyamatos használatra való sztem)