Jelentkezz be Regisztrálj

Üzenõfal (archív #3)
#10521
Posted 2008. January 08. - 23:09

Egész jó a holnapi programod.
Ebédelni lesz idõd? Vagy az hogy megy ilyenkor? Ahogy látom eléggé elfoglalt vagy.
"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"
#10522
Posted 2008. January 08. - 23:03


holnap fél8ra megyek, nulladik-elsõ duplamatek. lesz németTZ, arra majd tanulok elõtte 20percesben, szerintem köcsögség szünet után rögtön dogát iratni. infofaktról sztem ellógok, elmegyek az új tápegységemért inkább - programozni úgyis csak magamban tudok igazán, a suliban annyira nem. fizikavizsga lesz jövõ hét hétfõn, arra lassan elkezdek tanulni - mondjuk megy, szóval nem para.
megszakadni nem szoktam a tanulásban, de legalább értek a számítógépekhez, az elektronikához és az audiovizuális technikához is egyre jobban - csupa olyan dolog, ami hasznosabb, mint a sok évszám, és az Életben is kezdhetek velük valamit...mégis megvan az átlag 4.7, hármasom sosem volt.
#10523
Posted 2008. January 08. - 23:01

.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10524
Posted 2008. January 08. - 22:51

#10525
Posted 2008. January 08. - 22:49

szar neked.holnap 6kor kell kellnem... mint mindig...
!
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10526
Posted 2008. January 08. - 22:41


még 3 lehetõségem van erre a hétre.... ha megvan, jön a hétvége... jeje!
#10527
Posted 2008. January 08. - 22:40

a degenerált kérdésekkel, meg mindet tovább hajtom a fönökömhöz, aki elõ veszi az éppen aktuális kisokost és szevasz..

.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10528
Posted 2008. January 08. - 22:39

vasbótba dolgozol nem ? akkor nem árt ha fejbõl tudod a vas szén állapotábrátFenét tudtok ennyit írni? javaslom egy 'tanulós' topic létrehozását.. a jobb kisujjam második görcse se kiváncsi erre a sok szak maszlagra]

Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#10529
Posted 2008. January 08. - 22:36

ezen mindig olyan jot elpoenkodsz. hogy a suli mennyire gyik. de mikor te voltal iskolas akkor tuti nem igy gondoltad. vagy ha igen akkor eleg alap iskolaba jartal. nekem az 5eves kettannyelvu szakkozep nem igy nezett ki. szinte minden nap 3-4ig voltak oraim, szombaton extra tanfolyamok, gyakorlatok stb, vasarnap meg lehetett keszulni a hetre. 11elott sose fekudtem le hetkoznap, mindig tanulnom kellett.
ellenben latom te megszakadsz a meloban ma is
Éeletemben egyszer fordult elõ, hogy tanultam kb 4órát valamire..
(Közgáz Pótviszga.. meg is vágott a ribanc... hosszú sztori, ha ismernétetk, tudnátok mér..

Azonkivül tanulás... létminimalista elv alapján..
Érettségire gyakorlatialg 0.. aztán mégis majdnem 4egészes átlagom lett.
Túl reagáljátok

Konás, waze, a végén az lesz, hogy felhívod valami haverodat és azzal mész színházba. Utána meg jól be...sztok és megbeszélitek, hogy mennire kiszámíthatatlanok a nõk.
hm.. ez mennyire ismerõs sztori...
Fenét tudtok ennyit írni? javaslom egy 'tanulós' topic létrehozását.. a jobb kisujjam második görcse se kiváncsi erre a sok szak maszlagra...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10530
Posted 2008. January 08. - 22:03

csirkéket "ujjaz".
:-)
/bármennyire is beteg, rutinos öreglányok ilyetén módon gyõzõdnek meg arról, van e készületben lévõ tojás az outputban..ha nincs, már sokadszorra---> vasárnapi husleves egyed./
#10531
Posted 2008. January 08. - 21:54

#10532
Posted 2008. January 08. - 21:48

#10533
Posted 2008. January 08. - 21:30

#10534
Posted 2008. January 08. - 21:30

#10535
Posted 2008. January 08. - 21:25

CampingJoe: vidd mar el azt a kutyat allatorvoshoz, jo? ultrahangozni is kellhet, ha meghajtani sem tudod.
Már kijött hozzá a doki, szerinted én csináltam neki beöntést??


'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10536
Posted 2008. January 08. - 21:10

#10537
Posted 2008. January 08. - 20:30

mindenképpen harmadik...
egy jegyet megér, hogy tudd, utána otthon a faszikámnak egész este azt kelljen hallgatni:
"-látod, te f@sz, az Andrásnak van igénye kultúrára,még a tanulás, meg a sport mellett is, nem úgy mint neked, aki hazarakja a pofáját melóból, be se áll a kurva garázsba, csak döglik a TV elõtt, a sport is abban merül ki, hogy a belét vakargatja valami olyan állítólag európai focimeccset nézve, amiben mindenki fekete, mint a bográács?
FIGYELSZ RÁÁM EGYÁLTALÁN????
HEEE??
Nem is adom meg a számát a Cyntyjának, egyenlõre neki, pedig tudom, izmora rá van gerjedve, csak most se merte elkérni, mert elõtted nem szeRETTE VOLNA KITEREGETNI AZ ÉRZÉSEIT...!
Aztán igy gondolkozzá...
Amugy is, hogy néztél ki az érettségizõs öltönyödben... ÁHHH
nem is értem, miért élek veled
...
megyek leszedem a sminkem azt' felhivom anyámat, tisztára kivagyok
CSATTT /fürdõajtó/
NECSAPDOSSBAZME'MOSTVAN VISSZAJÁCCÁS ROLANDINNYO LÕ!! TE....!!!
:rofl: azért ezen nem kicsit röhögtem

amugy ha a csávója is haverod akkor én nem nyomulnék a csajra, nehogy a végén harag legyen belöle. el kell kérni a másik jó csaj számát és kész . ez tünik a legtisztábbnak ebbe a helyzetbe sztem
#10538
Posted 2008. January 08. - 19:02

#10539
Posted 2008. January 08. - 19:01

#10540
Posted 2008. January 08. - 18:47
