Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#1901
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

29-es 2,2 gumi occsóér. Akinek inge.

 

http://bolha.testbik...php?clid=192579



#1902
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

no újra agyalós..

 

revelation rl vs valami fox vs lyrik r vagy lyrik levegős rc akármi vs Mettyú villája 

Vagy új Pike ;)


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1903
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

no újra agyalós..

 

revelation rl vs valami fox vs lyrik r vagy lyrik levegős rc akármi vs Mettyú villája 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1904
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

"hülye", "ki a fasz" stb.
Tképp megérdemlitek egymást, csak azt hittem, hogy egy-két őstroll eltűnésével kihaltak a tahók innen.
Sajnálom, hogy vagytok még páran.

na akkor most megkérlek, hogy ide többet ne írj. 



#1905
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

eskü összeírom ebédszünetben egy pages táblába mi volt és miről beszéltetek le EDDIG :)

 

amennyire emlékszem wheeler 13"as merev Evicstől :)

trek vrx lt 400 DSCF0174.JPG gyorszáras junior t-vel

scott octane +z150 e volt 2x is, csak másodszor travis volt benne.. ez amúgy az egyik legjobb volt scottf.jpg

6667-MLB5093847471_092013-O.jpg KHS Dominatrax romboló rettenet

tomac 6 shooter- azóta a falon mint dísz

itt mondtam  hogy a kisbringáknak van csak jövője.. 

jött egy akkor új giant ac Volétól 2004-Giant-AC2-6298.JPG

aztán egy santa cruz bullit -imádtam- 666300d1326512988-stolen-red-mtbs-santa-cruz-niner-one9-ss-santa-cruz-bullit-dh-santa-cruz-bullit-jeff@jeffmerlet.com.jpg

helyette lett egy bighit+888  1-1be cserére...imádtam a mintáját, de s-es ként is nagy volt -ellenben Maribort szerette- erről nincs kép

grossman dtp? kurvajómerevváz kona p2 villával pumpálni

aztán vettem helyette -mivel tényleg a kisbringa jön be.) - egy reignX-et ami eltört egy tagot, meg alapjába véve szarálátét szinvonalú festésű, csavar anyagú cucc volt, ment is

lett belőle egy sx trail amit imádtam de S-es volt

most meg.. majd ha kész lesz fotó .)

 

villák

 

suntour titánrugós 

suntour mg 51

junior t

super t

boxxer wc -Kiss Dalmától .)

888

z150

travis 150

z150 mégegyszer

boxxer

66rc3 -rémálom-

durulox -e jó volt-

sala móka féle manitou stance átépítés

 

ha jól emlékszem ennyi

 

lebeszéltetek.:

 

RM Switch-RMX, Glory FR, Foes 2:1 bármi,  agyváltós dh hátsó kerék, gustavM fékek, többi magura, többire nem is emlékszem :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1906
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Létezik Shimano kar kompatibilis Sram váltó? Nincs.

Létezik Shimano váltó kompatibilis Sram váltókar? Igen.

Hülyítjük azzal a másikat, hogy lehet az első kérdésre is igen a válasz? Nem.

Ki a nagyobb troll, aki kendőzetlenül megmondja, hogy mekkora hülyeség amit akar az ember, vagy aki beleviszi a hintába, hadd keresgessen csak a kis béna?

 

 


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1907
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Szegény ostoba troll, még aludni se fog tudni ettől...
Az nem trollkodás, hogy valaki beszól egy társaságnak, hogy miért szólt be az egyik ember a másiknak? Ja, hogy téged nem is ismernek, de ők meg egymást elég jól? Faszom az ilyen díszmodoros emberekbe!

"hülye", "ki a fasz" stb.
Tképp megérdemlitek egymást, csak azt hittem, hogy egy-két őstroll eltűnésével kihaltak a tahók innen.
Sajnálom, hogy vagytok még páran.

#1908
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Szegény ostoba troll, még aludni se fog tudni ettől...

Az nem trollkodás, hogy valaki beszól egy társaságnak, hogy miért szólt be az egyik ember a másiknak? Ja, hogy téged nem is ismernek, de ők meg egymást elég jól? Faszom az ilyen díszmodoros emberekbe!

 

 

 


  • Shoshi, mof és Napkin 001 kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1909
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Máriónak kellene csinálni egy excel-t, amiben megvannak az alkatrészek, minden ami adott, és azok is, ami nincs. Oda beírja, hogy mekkora a keret, és mindenki tesz javaslatot!

 

Egyébként meg jó nagy fasz vagy Márió :D :D :D !


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1910
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

TUDOMKIVAGY! TUDOMHOLLAKSZ! Népszerű fenyegetések... Imádom az ilyet :D

Hát Márió azt tényleg nem mondhatom, hogy nem próbáltál ki sok mindent. De ha még azokat a faszságokat is kipróbáltad volna amiről sikeresen lebeszéltünk, akkor nem is tudom mi lenne :D

félreértesz: csak arra céloztam, hogy egy bunkó troll és felraktam a szűrt nickek listájára, így a továbbiakban hiába firkál bármit, amíg bejelentkezve olvasom a fórumot, addig nem látom az ocsmányságait.

#1911
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

TUDOMKIVAGY! TUDOMHOLLAKSZ! Népszerű fenyegetések... Imádom az ilyet :D

 

Hát Márió azt tényleg nem mondhatom, hogy nem próbáltál ki sok mindent. De ha még azokat a faszságokat is kipróbáltad volna amiről sikeresen lebeszéltünk, akkor nem is tudom mi lenne :D

 


  • filmes és Napkin 001 kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1912
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

:D

 

nem egyerű...nem tudok azzal mit csinálni hogy nehéz dönteni..ha lenne lottó ötös lenne vagy 3242 bringám..

 

ugyan úgy ahogy autónak sem tudnám eldönteni hogy egy sls amg vagy egy mansory range rover..

az a6 legalább nem kváttró ha már nem kombi :D

 

bringa meg.....faszom :D mindent ki kell próbálni h tudjam mi jó nekem.. 5éve tuti hogy "megmondtam" hogy nem kell ide nagy dh cucc, a jövő a 15 cm körül mozgó max kéttányéros kisösztelós..aztán tessék, endúró mindenütt .)

 

u.i.: kérhetek pénzt pluszba ha egy bank a kártyáján egy fotom szeretné felhasználni? :)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1913
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Amúgy rólad pl. azt se tudom ki a fasz vagy.


Én viszont tudom rólad, hogy te ki vagy... a továbbiakban ne fáraszd magad azzal, hogy reagálsz a hozzászólásaimra!

#1914
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

meghát az a 67.5°-os fejcsõ sem annyira biztató...
ns soda viszont fasza. teccik.
bojler marad, hacsak valaki nem ajánl érte egy works blue intense uzzi-t, vagy egy slayert, esetleg egy vanish-t:)

Márió! kerékpárügyileg wtf? :D

kicsit visszalapozgattam, vannak mókás dolgok:) ez meg épp bejött, örülök.

az utolsó mondat pedig valahogy megint aktuális :D 



#1915
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

szóval erről beszélt Ákos, mikor a Tomi-féle üdvözlésre gondolt! :D


  • tomidny és bucibeka kedveli ezt

#1916
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

http://forums.bicycl...3.html#pid13613

(ha nem jó a link: a #3-as hozzászólás JohnV-től)

 

Miért lenne hülye? Láttam én is ilyet gyári bringán (jó, nem a csúcskategóriában és nem tegnap)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy teljesen felesleges az ilyen személyeskedés, hülyézés, biztosan megvan rá az oka, ha ilyet akar.

 

 

update: amint látom, a "sértett fél" megelőzött :)

Olyan van, hogy Sram váltókar Shimano váltóhoz. De Shimano váltókarhoz keresett Sram váltót. Ha linkelsz ilyet, ami működni is fog, amit olcsóbban megkap, mint bármilyen hasonló Shimano-t, akkor ok. Sőt, még bocsánatot is kérek. Sőt tovább megyek! Megveszem neki szülinapjára ;) (ja csak úgy elárulom, hogy nincs ilyen a Sram montis kínálatában.)

De amúgy régebb óta ismerem Máriót, és mindig is kavarni akart, és nem kell megvédeni, de ha hülyeséget akar, akkor meg kell neki mondani.

Amúgy rólad pl. azt se tudom ki a fasz vagy.


tomidny módosította - 2014. július 17. - 23:29

  • Napkin 001 kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1917
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

amúgy van olyan, hogy sram attack. mint pl Zapnak. de az csak shimanohoz jó. 



#1918
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

hátsó agy tipp?

 

érdemes hadley meg más dt és hasonló extrábbakkal foglakozni, vagy vegyem az első xlc,bts, akármit, mert úgyis mindent a novatech gyárt?! hope-ck sajnos most kiesik.(


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1919
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Mivan? Shimano kompatibilis Sram váltó? Hülye vagy? Annak mi értelme? Ha Sram, akkor már csakis az 1:1-es áttételi arányos rendszerük (x5, x7, x9). Ha meg Shimano váltókar, akkor Shimano váltó. Fasznak akarsz kavarni.

http://forums.bicycl...3.html#pid13613

(ha nem jó a link: a #3-as hozzászólás JohnV-től)

 

Miért lenne hülye? Láttam én is ilyet gyári bringán (jó, nem a csúcskategóriában és nem tegnap)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy teljesen felesleges az ilyen személyeskedés, hülyézés, biztosan megvan rá az oka, ha ilyet akar.

 

 

update: amint látom, a "sértett fél" megelőzött :)


SokadikX módosította - 2014. július 17. - 22:03


#1920
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

meg akartam csak úszni a váltókar cserét:)

 

http://apro.bikemag....n-l220059.html# ez jóég :) nagyon kéne a falra:)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!