Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1881
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

ehh, nálunk ez egy sima szombat reggel :D


  • Shoshi, mozsafsik, bucibeka and 1 other like this
__________________

#1882
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Itt pont az a jó, hogy mindenki hülye, de ez senkit sem érdekel. Síró-megható-szívfacsaró-szeretlekszmájli insert. #FuckOffAnyway.


  • mozsafsik likes this

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1883
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

én a dopemaantól a megbaszlak c számot küdletém a sosóóónak aki elmenekül nappliból :D

 

trolleság for prez...az van h aha a gudidet aakrnék írni erról, hiába irtam vagy százat már, meg fogok is valszeg,de akkor sem tudwnám elmagyáarzni egy félrészeg farkasfalka muködéséet valakinek aki nem a falra része...mert marjuk egymást a hülyeségekért, élben még talán kokizzuk is ,de másnap abból nem hogy harag, max egy bajusz alatt elmorzsolt köszi a vége...és basszátók meg én mint talán alegtöbbett "leoltott" tag, mondhatom hogy  KÖSZI h lassan kb 10éve vagyok a második családom......


  • Magoo and bucibeka like this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1884
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Zajlik az élet!!!! Minden kommentet élveztem!!!!! 

Tomi úr engem is üdvözölt, de túltettük magunkat rajta! :D 

Ma volt Pohorje! Blownout... 


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1885
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

https://www.facebook.com/trollbarlang

 

http://trollbarlang.blog.hu/


__________________

#1886
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

TROLLBARLANG!!!

Beszarok :D

 

Nekem se IQ-m se EQ-m nincsen, különben fel se vettek volna trollszakra ;)


Edited by tomidny, 2014. July 18. - 20:35.

  • albertfish likes this
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1887
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

az ér ha a mensa teszten átmentem ? :D

 

de én kiszállnék ebből, esélytelen

 

az milyen már, amikor az eladó az utolsó cim meg adat meg minden egyeztetésnél mondja h, bocsi nem kanadai dollár euróban AKARTAM írni az árat...este iszok :D

 


  • Shoshi likes this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1888
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Én nem tudom mennyi az IQ-m.

 

Én is elhúzok kicsit a Plattensee-re, majd jövünk!


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1889
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

telefonálj kedves troll barátom .)


  • Shoshi likes this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1890
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

amúgy este város? legalább egy strEAT szendvicsre bemegyünk, nameg italozni is terveztünk a nemsoká' érkező cimborákkal.


  • albertfish and Shoshi like this

#1891
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

popkorn vodkaszóda bekészítve, várom a hajnali részegtomidélnyugat, vagy az Ákos jéger utáni kommentjét :D


  • Shoshi likes this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1892
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

tehát ez egy trollbarlang.
mert szóban forgó trolltársad más topikban is hozta az itteni formáját.
Én csak a shimano vs sram témában próbáltam kisegíteni azt a másik faszt, hogy a harmadik fasz talán nem full hülye, oka van rá, hogy ilyesmit kérdez.
Mivel a topik nem zárt fórum, talán elvárhatom, hogy egy ilyen kispöcs kulturáltan szóljon hozzám, mivel nem őriztünk együtt disznót, azt másokkal tettétek.
Persze nem várom el, hogy ezt megértsd, ahhoz kellene egy 50-es IQ, ami úgy látom, errefelé túl magas elvárás. :D

Kedves Érdeklődő!

 

Kérlek engedd meg, hogy pontokba szedve reagáljak az általad fölvetett kérdésekre, megjegyzésekre:

1. igen, ez egy trollbarlang és mikor kiszabadulnak a trollok, nagyon jól érzik magukat egymás között, vagy akár más hegységben honos trolltársaikkal is.

2. mely trolltársunkra gondolsz és milyen formát véltél fölfedezni más habitatok esetén?

3. szánni való az a demagóg hozzáállás, amit az életkor-tisztelet relációval tettél nyilvánvalóvá.

4. persze nem várom el, hogy ezeket a gondolatokat magadévá tedd, hiszen pl egy fék légtelenítéshez még 50-es íkú sem szükségeltetik, tehát nyilvánvalóan nem vagy birtokában az életben maradáshoz szükséges minimális képességeknek. 

 

+1. újra megkérlek, ne dobáld itt kakival az embereket, nem kell látogatni a felületet, ha nem tetszik a stílus. 

 

Megtisztelő figyelmed köszönöm, további kellemes estét!


  • Shoshi, tomidny, mozsafsik and 2 others like this

#1893
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

tehát ez egy trollbarlang.
mert szóban forgó trolltársad más topikban is hozta az itteni formáját.
Én csak a shimano vs sram témában próbáltam kisegíteni azt a másik faszt, hogy a harmadik fasz talán nem full hülye, oka van rá, hogy ilyesmit kérdez.
Mivel a topik nem zárt fórum, talán elvárhatom, hogy egy ilyen kispöcs kulturáltan szóljon hozzám, mivel nem őriztünk együtt disznót, azt másokkal tettétek.
Persze nem várom el, hogy ezt megértsd, ahhoz kellene egy 50-es IQ, ami úgy látom, errefelé túl magas elvárás. :D

 

bml.gif


  • Shoshi and mof like this
__________________

#1894
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 posts

ha vki olvassa ezt a topikot, az látja, hogy ez egy haveri kör. márpedig egy haveri körben nem szokás azon megsértődni, ha egyikünk azt mondja a másiknak, hogy hülyeséget csinál. nem is lett volna itt sértődés. de idegenként belepofázni sokkal egyszerűbb, mint előtte egy kicsit körülnézni. szerintem egyikünknek sincs kifogása közülünk az új tagok ellen, de azt senki nem szereti, ha vki egyszer csak idejön és leosztja a másikat, de közben fingja nincs az itteni dolgokról. és ezzel most le is írtam a trollkodás definícióját.


Kecskeméti céges tréningezés jó volt. persze még jobb lett volna, ha reggel nem kell okádnom, de hát ilyen ez a popszakma.




hát én nem várom, meg azért ez jóval combosabb mint az előző. de ha meg is reped, akkor jól kicserélik ezt is :-)



tehát ez egy trollbarlang.
mert szóban forgó trolltársad más topikban is hozta az itteni formáját.
Én csak a shimano vs sram témában próbáltam kisegíteni azt a másik faszt, hogy a harmadik fasz talán nem full hülye, oka van rá, hogy ilyesmit kérdez.
Mivel a topik nem zárt fórum, talán elvárhatom, hogy egy ilyen kispöcs kulturáltan szóljon hozzám, mivel nem őriztünk együtt disznót, azt másokkal tettétek.
Persze nem várom el, hogy ezt megértsd, ahhoz kellene egy 50-es IQ, ami úgy látom, errefelé túl magas elvárás. :D
  • Shoshi likes this

#1895
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,121 posts

eskü összeírom ebédszünetben egy pages táblába mi volt és miről beszéltetek le EDDIG :)

 

amennyire emlékszem wheeler 13"as merev Evicstől :)

trek vrx lt 400 DSCF0174.JPG gyorszáras junior t-vel

scott octane +z150 e volt 2x is, csak másodszor travis volt benne.. ez amúgy az egyik legjobb volt scottf.jpg

6667-MLB5093847471_092013-O.jpg KHS Dominatrax romboló rettenet

tomac 6 shooter- azóta a falon mint dísz

itt mondtam  hogy a kisbringáknak van csak jövője.. 

jött egy akkor új giant ac Volétól 2004-Giant-AC2-6298.JPG

aztán egy santa cruz bullit -imádtam- 666300d1326512988-stolen-red-mtbs-santa-cruz-niner-one9-ss-santa-cruz-bullit-dh-santa-cruz-bullit-jeff@jeffmerlet.com.jpg

helyette lett egy bighit+888  1-1be cserére...imádtam a mintáját, de s-es ként is nagy volt -ellenben Maribort szerette- erről nincs kép

grossman dtp? kurvajómerevváz kona p2 villával pumpálni

aztán vettem helyette -mivel tényleg a kisbringa jön be.) - egy reignX-et ami eltört egy tagot, meg alapjába véve szarálátét szinvonalú festésű, csavar anyagú cucc volt, ment is

lett belőle egy sx trail amit imádtam de S-es volt

most meg.. majd ha kész lesz fotó .)

 

villák

 

suntour titánrugós 

suntour mg 51

junior t

super t

boxxer wc -Kiss Dalmától .)

888

z150

travis 150

z150 mégegyszer

boxxer

66rc3 -rémálom-

durulox -e jó volt-

sala móka féle manitou stance átépítés

 

ha jól emlékszem ennyi

 

lebeszéltetek.:

 

RM Switch-RMX, Glory FR, Foes 2:1 bármi,  agyváltós dh hátsó kerék, gustavM fékek, többi magura, többire nem is emlékszem :D

Ezek közül a Travised volt ami jó! :D

Na léptünk, egy hét múlva jövünk!

 

a klipp kedvéért.:P


Edited by Napkin 001, 2014. July 18. - 17:22.

  • Shoshi likes this

#1896
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

:)

 

valahogy az újak nehezen illeszkednek be, nem? :)

 

"It now has The dual Position Air System intead of The 2step System. The Fork has Never been ridden Since it got Serviced." ennek örüljek v sem? 

 

melyik mostani telefon ami nem újfon (it nem tudja megoldani hogy a vállalati titok é segyéb hülyeségek ok legyenek) ami jó? android sose tetszett ..akkor már lehet h inkább win, ha a céges gépeimen is az van..


  • Shoshi and bucibeka like this

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1897
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

ha vki olvassa ezt a topikot, az látja, hogy ez egy haveri kör. márpedig egy haveri körben nem szokás azon megsértődni, ha egyikünk azt mondja a másiknak, hogy hülyeséget csinál. nem is lett volna itt sértődés. de idegenként belepofázni sokkal egyszerűbb, mint előtte egy kicsit körülnézni. szerintem egyikünknek sincs kifogása közülünk az új tagok ellen, de azt senki nem szereti, ha vki egyszer csak idejön és leosztja a másikat, de közben fingja nincs az itteni dolgokról. és ezzel most le is írtam a trollkodás definícióját.

 

 

Kecskeméti céges tréningezés jó volt. persze még jobb lett volna, ha reggel nem kell okádnom, de hát ilyen ez a popszakma.

 

 

 

Én azt várom, hogy Magoo hol és mikor fogja megrepeszteni a Merida-t. Mert meg fogja az tuti. Eddig mindent megrepesztett, szóval csak idő kérdése ;)

 

 

hát én nem várom, meg azért ez jóval combosabb mint az előző. de ha meg is reped, akkor jól kicserélik ezt is :-)


Edited by Magoo, 2014. July 18. - 17:09.

  • mozsafsik likes this
__________________

#1898
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

bázz, de K jól néz ki a cucc! http://bikemarkt.mtb...fox-dhx-5-0-neu

~150ért zsír új váz, floating kit-tel..



#1899
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

már te is tahóskodsz? há nem érted, hogy itt CSAK HUSZONHATOS kerékméret van? hüje troll.

 

Psszt buci is kezdi már a különcködést ;)

Amúgy a 29"-es Intense Tazer is berepedezik az endurózásban.

Én azt várom, hogy Magoo hol és mikor fogja megrepeszteni a Merida-t. Mert meg fogja az tuti. Eddig mindent megrepesztett, szóval csak idő kérdése ;)


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1900
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

29-es 2,2 gumi occsóér. Akinek inge.

 

http://bolha.testbik...php?clid=192579

már te is tahóskodsz? há nem érted, hogy itt CSAK HUSZONHATOS kerékméret van? hüje troll.

 

NMBW-16.jpg