Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1661
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Würth keres üzletkötöt meghatározott időre..

A helyemre!
Akit érdekel!;)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1662
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Tegnapi közös kimaradt sajna, de jól nyomtátok!
Máriával Mandulásban futottam össze..

Hívtalak...pont rozé fröccsre a Nappaliba, csak nem voltál elérhető! :)

Ma meg nyomtunk Toronte kollégával egy jó iis Tubeses Vörös hegyet ....
Király volt! :)
4 nap és szabi....:)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1663
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

ha a püspökszentlászlói kastélyra gondolsz, akkor a park az kerítésen kívülről szépnek tűnt, de a palotát az elmúlt 10évben szerintem nem érte komolyabb beavatkozás. Kányával találkoztunk, nem tudom hogyan látja a dolgot, asszem ő kissé többet jár arra, mint én(most voltam először). 

park fel lett újítva néhány éve, illetve szerintem folyamatosan dolgoznak rajta..

 

tegnapi menés valakinek megvan számokban?

 

badboy nagyon megy:) a Kojak külsők nem tudom meddig tartanak, de tapad mint az atom..

 

akartam este városba menni, de kb így éreztem magam:10613153_727073407341059_808497795294598


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1664
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

ha a püspökszentlászlói kastélyra gondolsz, akkor a park az kerítésen kívülről szépnek tűnt, de a palotát az elmúlt 10évben szerintem nem érte komolyabb beavatkozás. Kányával találkoztunk, nem tudom hogyan látja a dolgot, asszem ő kissé többet jár arra, mint én(most voltam először). 



#1665
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts
Milyen a park, meg a kastély? Felújították?

Edited by bucibeka, 2014. August 31. - 19:39.

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1666
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

a tegnapi ~40es bringa után ma csináltunk egy ilyet: http://app.endomondo...0605352/2930902 elfáradtam.. 



#1667
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Hogy én milyen rohadt fáradt vagyok... Oszt még ott a jövő hét is...


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1668
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

volt slayer és nem csináltál képet? pfff :D amúgy mióta megvan az uzzi, kikevergőztem a rocky függésből, már csak a mindenféle kis "fejlesztésekről" fantáziálok, amik amúgy nyilvánvalóan teljesen fölöslegesek, mert az egész cucc úgy jó, ahogy van. najó.. talán azt a másfél, két fokot még bele lehetne csalni a fejcső- és nyeregvázcső szögbe. vagy nem? áh, namindegy. 

amúgy lehet nem volt.

elég flúgos futamot toltunk (1nap alatt az egészet), és sokan voltak a nem túl nagy RM standon, szal vagy nagyon eldugták, vagy nem is volt.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1669
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

elvinném..mikor hol?

 

cannondale-bad-boy-2010-hybrid-bike.jpgArra jutotam hogy a hegyit hagyom egyenlőre, vettem egy ilyet inkább, meg egy saint pedált


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1670
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

jut eszembe. porosodik itt a polcon egy fehér x9 középkanalas 10-es hátsó váltó. anno azért szedtem le, mert nem rakta le utolsó fogaskerékre. mintha elgyengült volna a rúgó. azóta el lett pucolva, ki kéne próbálni műxik-e. ha érdekel.



#1671
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

váltóból is lesz normális :)

 

az a baj, hogy nem tetszik formára egyik sem..még a régi saint ami tetszik a csicsa mentes dizájn, meg k.jó az a felület kezelés, csak a meg barna.. 

 

gondolkodtam egy ilyen stealth black szerű matrica cserén http://ep1.pinkbike....4pb10776339.jpgp4pb10776339.jpg   és akkor nagyon lopakodó lenne minden :)


Edited by albertfish, 2014. August 31. - 09:51.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1672
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

sztem hülyén nézne ki az acera váltó mellett ez a hajtás. max sznobilizmusból raknék fel ilyen jót ha lenne dollár reá. slx bőven jó.

sramból elég az x7, abból van type 2 medium cage: 57,8€.nem kő jobb.


  • albertfish likes this

#1673
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

 

ezt meg neked Mofe (jó tudom nem slayer, de arról valahogy nem csináltam kép)     :)

volt slayer és nem csináltál képet? pfff :D amúgy mióta megvan az uzzi, kikevergőztem a rocky függésből, már csak a mindenféle kis "fejlesztésekről" fantáziálok, amik amúgy nyilvánvalóan teljesen fölöslegesek, mert az egész cucc úgy jó, ahogy van. najó.. talán azt a másfél, két fokot még bele lehetne csalni a fejcső- és nyeregvázcső szögbe. vagy nem? áh, namindegy. 



#1674
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

nekem is jóó volt

 

hajtás: http://bythehive.com...ro/trsp-cranks/  érdmees ez a plusz pénzt? vagy vegyek slx-xt azt jónapot?

 

kupak intézve:)

 

váltóból meg érdemes a sramba szállni x9 körül? 

vagy vegyek egy olyan "láncfeszítős" zee-t slx-et? 

 

kurvajó volt ,bár hazafelé betonon elfogytam nagyon, azért nem voltam hegyen éve kb..

 

valaki beiírja hogy mit mentünk? endomondo link is jó..

 

innék egy rozéfröcsöt valahol, de kicsit kivagyok :D

 

u.i: valaki segít a belő nélkülni cuccot összerakni? 


Edited by albertfish, 2014. August 30. - 20:56.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1675
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

ezt meg neked Mofe (jó tudom nem slayer, de arról valahogy nem csináltam kép)     :)

 

pict%2520311.jpg

 



 


Edited by Bikertigger, 2014. August 30. - 20:37.

  • mozsafsik and mof like this
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1676
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

na ez KURVAJÓ VOLT! bár időben nem voltunk nyerők, a közösségi értéke óriási volt, nekem nagggyon teszött a mai menet. sokan is, sokat is, meg tökölni is.. még ilyet! Máriónak meg szerezzünk normális hátsó váltót, másfeles kupakot a villanyakra, és vágjuk méretre a fékcsöveit :D és csillagos ötös járgány lesz. na. mof off.


  • albertfish likes this

#1677
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

A szigetvári triálpálya 3 ember által felemelhető cuccai a PEEX új területeire költöztek!

Wúú!

Majd tolok képeket, de most ki vagyok. Meg be.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1678
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

szintén zen ész

 

remélem nem hagyok el semmit a bringából útközben aka mindent meghúztam :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1679
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Andy Whitespokes joins the event!
  • mof likes this

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1680
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Még képlékeny...;)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien: