Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60461
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Bmx banditák, tényleg! Véletlenül nem a 7. születésnapi zsúromon néztük még a Barackvirág utcában, miután már jól teleettük magunkat Tere-Fere kexel és teleittuk magunkat Gyöngy (PSP) üdítõvel...BSZJB! Rohan az idõ, de továbbra is nyeregben!, még ha részemrõl csak hétvégéken is...

Give me some iced-tea from long Island!


#60462
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Mai kedvenc freecardom:

http://img.tar.hu/wu...mg/19744811.jpg

#60463
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Hmm, csak nem az MSZP szerverérõl töltöttétek le ezt a kampánytervet? Ejnye-ejnye!
Atis, mi a túró az, hogy az ET volt az utolsó jó film, he?
Szerintem az utolsó jó film, amit ráadásul közösen láttunk, az a BMX banditák volt!

Ja, és hányban készült a Kadett, Atis? Utánaolvasok akkor!


#60464
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Atis szintén a Kadettokat ajánlja, fõleg a kék színûeket 1,6-osokat...:chin:


Micsoda véletlen egybeesés! A kitûnõ pozicionálásról és kampányidõzítésrõl nem is beszélve!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60465
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Atis szintén a Kadettokat ajánlja, fõleg a kék színûeket 1,6-osokat...:chin:

Give me some iced-tea from long Island!


#60466
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Morning búvárok!

Na itten vagyok.

Kokka:
Kurva jók vagyunk, hogy a monszun elõtt mentünk még egy akkorát.... Áhhhhh... Istenség volt. Nagyon élvezem. Idén csak TV tornyot megyek!
Árakat én is néztem! Mi ma megyünk, meló után, tehát délután kettõkor;)!

Pesten nem volt semmi, meg még annál is kevesebb, és szarok a szarra is! És még csak ki sem rúgtak! Áhhhh... ez mán nem igaz! Írok is gyorsan egy pályázatot!

Mozsafsik:
Köcce!

Nekem a súlyos kraftpaket Golf jobban tetszett a parasztgolfnál!

Zsolo:
Öcsém tud részleteket az autóról!

Mettyú:
Egyébként pont szerdán mondta Napkin, hogy a Kadett-eket ajánlja még!

Szép napot! Ilyen idõben csak takarítani lehet, de szerencsére már azt is megcsináltam szerdán. Vazz, mindent szerdán csináltam?

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60467
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Hello!

Menjetek nézzétek meg Munkácsy-t...én is megnéztem, de valahogy annyira nem nyûgözött le. Biztos nem voltam nyitott Misi bá'ra aznap. Viszont a leghátsó beugróban lévõ képnek olyan brutális a képkerete, hogy azt hittem odafosok! Majd figyeljétek!

Ha valaki Bp-en jár és van egy kis ideje itt egy kortárs (Csernus Tibor) ajánló; na ezt viszont kurvára megéri látni...
http://www.kogart.hu...t=118&type=long

Give me some iced-tea from long Island!


#60468
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Ma nem jó a kiállítás.

Reggel érdekes érzés kapott el, pedig nem is NFSU-zok. Elõttem keresztbe jött 1 ató, szabálytalanul, én satu fék. De fékezés közben az járt a fejemben, hogy padló gáz és kinyomni a seggét a másik autónak--DURR BELE--csak valami roncs autóm lett volna HHJAA!!!

#60469
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ja, én menék kiállításra, Jön valaki?!

Tegnap este tényleg faszás volt... ;)

Ha nem esik, tõlem mehetünk ma is egy atom sarazásra!


Nem kicsit mákos a csóka...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60470
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Yo!
Tibor, ez a Munkácsy lesz kizárásos alapon! Össze kell jönni 20an és akkoor megéri!


#60471
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Jó reggelt és esõmentes napot mindenkinek!!
Ami sajna nem jön össze,mert már most esik.

Kéne már menni tekerni!!!!!
Tojni a sárra,mert úgy is ilyen lesz vagy még egy hónapig!!!:clap:

Király volt a tegnap esti "szerelés"!!!!!

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#60472
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
HABAKUKK!!!

Ez melyik kiállítás KOKKK?

Gedva sááár az van!!

#60473
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Jobb reggelt srákok!

Beszarás. Hulla fáradtan feküdtem le, aztán szarul aludtam és már egy órája csak forgolódok. Napközbe meg fos vagyok.

Ne legyen már ilyen gedva redva idõ, többet kéne mozogni, hátha akkor jól aldnék.

Zapat: én ráérek egész 2-ig, meg majd utána is. Szívesen megyek szerelni, meg vinni kell csavart. :)

Shoshi: megnéztem a jegyeket. 1500 a felnõtt és 750 a diák, nyugdíjas, meg a 20 fõ feletti csoportnak. Úgyhogy én is elmegyek megnézni a kiállítást...


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60474
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát, a fékszerelésbõl spontán sörözõs fél kiló pizstáciazabálós és még több tacos (halvány lila fingom sincs, hogy kell írni) pusztítós, dumálós, filozofálós este kerekedett. Special thx for Zap for Zapland & Zsoloházaspár for foods 'n' drinks! ;)

Még ilyet!

Ja és jövõ héten éjszakai túra. az estét még pontosítjuk, de tti, hogy megyünk...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60475
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hát basszátok meg, én 7kor még dolgoztam.
De sebaj, holnap bemegyek picit délelõtt, aztán kicsit rendbeteszek ezt-azt, és utána hazajövök semmit tenni...
Elegem van egy kicsit a munkából.
És elárulom mindenkinek, hogy a .NET az egy kalap szar. Nagy szemfényvesztés az egész. Azt mondják, hogy könnyebb vele minden, de csak szopsz, ha valami bekrepál, vagy egyedi cuccot kell csinálnod. 1000 helyre elrejtett konfigok, semmi használható dokumentáció, hetente változó struktúra, semmitmondó hibaüzenetek. És nekem most ezzel kell dolgoznom. Bele fogok õszülni.

Ja, és akkora sár van már most az udvarunkban, hogy 5cm mély nyom lett a kocsi után, és jobbra-balra csúszkált. Fasza.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60476
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás


LL: és ez mire jó?!


különsebben semmire, kis benzingõzt lakásba jutattó kézség.

Mettyú te állat :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60477
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Dante=Zapland jelen esetben. ;)

Mety: nagyon faszás! Jó lesz az... :D

Posta halál volt. Nem akarok többet postára menni.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60478
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
7 Dante. Tibur, meg akit érdekel!!!

Aktuális civil


#60479
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Ha mán a bringa sztornó,akkor lehetne sörrentés!!!???Kb 7- nyóc körül valahol???

Dante poklában???

Viszlát mára!!Az illetékesek csörögjenek ha kigondolták!!
További szép napot mindenkinek!!!:scared:

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#60480
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
EEEEz Jóóóóó METTY---de ráérsz, DOLGOZZ DROID !!! Itt paint-ezik nekem...