Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60161
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Köztudott, hogy az ember 35 éves kora körül éri el fizikai teljesítõképessége csúcsát. Namár most akkor a kis Jenna egész eddig csak tanult és képezte magát:D!

Kölyök! Ugyanolyan? Te melyik filmet nézed?

Ja! Dakesz nagyon menõ:D!

A www.kmcwheels.com -on meg Tera Patrick neve alatt az áll, hogy "Film Star"! Hihi! Lemaradt, hogy "Adult"!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60162
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ford a menõ. ;) Ha rád rántom, jobban megijedsz, mert félted a tragacsot... Hehehehe... Mint Father Shosh. Múltkor fülig érõ szájjal mesélte, hogy ment a dakesszal, aztán milyen egyszerû volt sávot váltani, mert sak ráhúzta a szarost és mindenki hanyatt-homlok menekült...

Lószart. Most jön bele. :D Eddigcsak finomított a dolgokon... Kiégni soha sem fog...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60163
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Akiknek menõ Skodájuk van...HeHE

#60164
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ja.
az ilyen gépek nekem nem szoktak tetszeni de a feketébõl ide is jöhet egy :spoko:

a Jenna , ha meg olyan VÉN mint te, akko' má' kivan égve ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60165
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
A még fiatalabbakra. :D

Vazz, igaz, hogy a két kocsi majdnem ugyan az, de a feketének sokkal szebb az oirra. Ilyet akarok!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60166
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

A fiatalabb, sportos pasikra bukik:D!


Akik kockára teszik életüket egy biciklin......


#60167
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
A fiatalabb, sportos pasikra bukik:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60168
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
A kis JENNA abban az évben született amikor én, nekem való!!!

#60169
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

És nem paradoxon ez a bringás-erdész kombó?! MAjd kergeted magadat? Vagy eladod a gépet?! :)


Apád fasza. Egy YZ0-tól nem lehet csak úgy megválni! Egyébként a Katonabogarakkal nyitottam;). És nem kergetek senkit, csak beépülök, hogy egy újabb rendszert rághassak belülrõl, mint egy májmétely:D!

Ööööö... Azt hiszem, valakik megszólítottak!

Új cégautónak? He?

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60170
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Bentlakok. :D

Kéne menni tavasszal raftingolni...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60171
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Reggelit már nagyon régen ettem otthon. Általában veszek valamit a pécsváradinál, aztán elnyammogom itt bennt.


jaja énis suliban, melegszenyó meg társai, elsõ óra utáni szünetben.
~3kor :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60172
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Látom neked is megvannak a "szokásaid". Legjobb...

És nem paradoxon ez a bringás-erdész kombó?! MAjd kergeted magadat? Vagy eladod a gépet?! :)

Megnéztem a világok harcát. :D Elég brutál így reggeli indításnak. Most csak úgy dõlnek az összeesküvéselméletek a fejembe... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60173
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Back from da Erdészet! Voltam náluk állásügyben, és hogyismondjam, jó formában voltam:D! Löktem az infókat, elképzeléseket, ötleteket, szakkifejezéseket... Meglássuk!

Reggeli nagyon fontos dolog nálam is! Hétközben kb. 20-30 perc, hétvégén meg vagy 1 óra, persze ha nem rohanunk tekerni, vagy nincs más program! Ebbe nem tartozik bele a mosakodás, az öltözködés és a szarás sem. Mert az megint ugyanennyi:D!

Igen Tomy, hétfõn is láttalak, fél tíz tájban komótosan gyalogoltál a Betyár elõtt, még véletlenül sem a melóhelyed felé!

Füdés meg télen jó dolog, nyáron zuhany!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60174
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Reggelit már nagyon régen ettem otthon. Általában veszek valamit a pécsváradinál, aztán elnyammogom itt bennt.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60175
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nekem meg sosincs idõm reggelire.. meg különbenis azt átlagban átalszom :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60176
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jajj a reggeljeim nekem manapság olyan elhúzódósok...
Ma is épp hogy 10re beértem. Nem bírok 8kor se felkelni. Igaz fél2kor feküdtem le, mert irtottam az ellent a Counter Strike-ban, de hát van ilyen...
Holnap meg 6kor indulunk buzipestre, csak épp reggel, vagyis hajnalban.
Szar.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60177
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Jaja, nekem is megvan a rituálém. :D Hosszú, nyugodt reggeli, hosszú fürdés, blablabla...

Ma ágyban reggeliztem. Jó volt. Sokat ettem. ÉS most mé totlok egy banánkarikás csokipudlingot. Takarítanom is kéne, de valahogy ahhoz nincs kedvem.

Zapat meg nem vagy 18:44kor induló vonattal vasárnap jövök vissza le. Ez kb. 21:30kor van Pesten,MSN-en...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60178
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hogy te mit ki nem próbáltál már...

Nekem kb. 5 perc a zuhanyzás, mert nem fürödni szoktam.. én arra írtam, hogy reggelente reggelizek, kávézok, tvzek, pakolgatok, gyönyörködöm a bicajomban, ilyesmi..

#60179
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Ennyi idõ alatt még a szart is le lehet paszírozni a lefolyón!!!

#60180
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Tibor, igazad van! Egy gyors zuhany nem több 5 percnél, seggmosással együtt! Nemtom mit baszakodnak a skacok ennél többet! Lehet, hogy a kiskacsájukkal játszanak!
Kokk, menj a suliba és ne rinyáljál! Neked ott a helyed, mese nincs!