Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59721
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 posts
Hello!

Tomi-napra sok sört kívánok!

Give me some iced-tea from long Island!


#59722
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Jihhááá ma van névperced? Akkor boldogat!

#59723
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Ja, az megvan köszi.
Heh, ebben a hónapban 50e-et kell befizetnem csekkeken :(
És még jön a vizsgáztatás is... Huhúúú. Kemény dolog.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59724
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Neked meg jó boldog nevedhetét! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59725
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
És mi lesz a következõ program? Tesco? Az jó dolog, nekem is kéne mennem. Iratpapucsot, vagy valami hasonlót venni újságoknak, meg kaját holnapra.

Jajj, kéne menni bringázni. Elméletileg ezt akartam csinálni egész héten... De én olyan lusta vagyok.

Most orosz nyelvlecke lemezeket digitalizálok. Elég durva.

Fúú, meg Atus is fel kell hívnom a karosszériás miatt...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59726
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Valamit ki kellett találnom, hogy megmukkanjon valaki... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59727
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Az 'itthon' az kettõ t-vel írandó.. figyelünk ám, Kokk...

#59728
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Ejjj... Jól elvagyok itt magamban. :D Most már ithon. Kaja, aztán jön a következõ program a listáról...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59729
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Na mi van?! :D Már bent rohadok a suliban. Ti meg még alszotok?!

Egy órám lesz, aztán go home, eszek nagyot, kimegyek tescoba zombulni (ha kell valakinek valami, szóljon), aztán lesz még egy órám a jogon, aztán meg rohanok, mert szegény fordi kicsit odavan és Atusmester ránéz, hogy azonnal megjavuljon az ijedségtõl, aztán meg elvileg nagy sütés-fõzés lett volna, de valószínû, hogy egy wellness kedd lesz belõle... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59730
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Éééééééééééééébresztõõõõõ!!! :D


Rájöttem, hogy egész jó, ha az ember nem zombul hajnalig. Tegnap korán lefeküdtem, (3/4 12 :)) és most magamtól ébredtem egész kipihenve. Persze most be kelle majd rohadnom 10-re a suliba, de minidg szarságokkal szúrom el az idõt. Úgyhogy ma idõben fogok mindennek nekiállni és semmi csúszás nem lesz. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59731
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Az rendben van, de miért nem találom a sajátom. Nem adtam oda valakinek?
Vagy szimplán rendetlen vagyok? Áh, az nem lehet...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59732
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
tomy, ha jössz hozok neked adaptert!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59733
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Érdekel valakit ilyesmi?
Trucks Magazine 40. szám
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59734
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Gyere Ektiviti partizni.

Aktuális civil


#59735
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nah gratula

én meg vettem kutyafekhelyet,meg foxi kefét,meg gondolkozom még ujfajta kutyakaján.
duplás dvdt meg nem vettem,mert kicsit sokallom érte a 2,5e forintot.

Este?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59736
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Több éves hagyományt törtem ma meg. Vettem magyar kiosztású billentyûzetet. Nem volt semmi a baja a másiknak, csak hát nagyon átszoktam az ékezetes írásmódra, és kicsit már rossz volt az angol (nem amerikai!) kiosztásún gépelni. Néha próbálkozni kellett, hogy mi hol van.
Na mindegy. Ez van.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59737
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hûûû, de nagyon kómás a fejem. :D Már párszor megfogadtam, hogy délután nem fekszem le, de hát olyan jó... :D

Most olvastam vissza. Mettyú, sajnálom, de kb 15 méterrõl tényleg nem láttam a pupilláidat. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59738
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

vista stabil bétát

???
vagy-vagy

#59739
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
akor este?!

vista stabil bétát (pl 5270es build)lehet valahonnan tölteni?valaki próbálta már?
jó/rossz/érdemes/nem érdemes?

bazz de nehéz felemás korláton gyakorlatozni....

ákos majd küdök x1900xtx/xt x1800xt nvidia 7800gtx adatokat,rágd át azt mesélj mire jutottál

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59740
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Tudom ajánlani a Magyar Postát, megbízható és olcsó... ;)