Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59701
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Én sem neked írtam... ;) Nem vágom miért kell állandóan baszogatni valakit valamiért. Ha szar pesten, meg az elkotekben, akkor menjenek máshova. Ma amúgy sincs jó napom. Akkor leszarom, hogy hova mennek, sõt, boccs, hogy segíteni akartam.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59702
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Fõlemondót AWre értettem Keebler manó..

Aktuális civil


#59703
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Kapjátok be...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59704
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Mondja ezt a fõlemondó...

Engem érdekel a dolog, de pénz és ráérõ idõ függvénye. Azt meg nem tudom ezekkel hogyan fogok állni július második felében. Nekem ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy 2042. május 12-én 23:20-kor át tudsz-e ugrani majd hozzám a kocsiddal... Ééééted.

Aktuális civil


#59705
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Ne is rontsd a bótot, ne is rontsd! Nem szabad megtudniuk, hogy miután jól beszerveztük õket, befizettettük a szálláspénzt velük (ami természetesen rajtunk keresztül fog menni) és elindultunk velük az útra, akkor majd jól otthagyjuk õket a semmi közepén és mi a szerzett pénzbõl (mert mi ugye a szállást nem fizetjük be ám igazából) elmegyünk és veszünk egy rakat téli fagyit!


#59706
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Ááá, Kokk, megint ossza a zészt, hogy micsoda haverjai vannak meg minden.. no de mink is vagyunk ám, oszt figyelünk, meg befizetünk pénzt fölöslegesen hogy aztán Matyi lemondja hehehehe.. no, de ezzel nem a bótot akarom rontani

#59707
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Ja, a MÁV durva! Bandi, tégedet szívesen látunk! Az a lényeg, hogy 90 euro be van fizetve, ami összesen 2 éjszaka 3 fõre, vagy 3 éjszaka 2 fõre, vagy 6 éjszaka 1 fõre, vagy 1 éjszaka 6 fõre!
Kokk, ez a BRH, amirõl írtam és megjegyzem, mi már elõbb tudtunk a létezésérõl, mint TE! Bebebebebeeee! Azért jöhetsz ám, ha akarsz!


#59708
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Keressétek meg Misit... A Burton hz nagyon faszás! ;) Én még nem tudom...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59709
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Ez a Pécs-Pest IC egyre durvább..

http://index.hu/homa...1&c=1&tb=1&pb=1

Én megyek Mettyú. Az jó? Egyébiránt mi van most a szállással vagy hogyisvanez?

#59710
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Na aszondja, hogy kaptam egy feladatot! Véleménykutatás:
Kinek van kedve július második felében Schladmingba jönni? Akár biciklivel, akár csak túrázni! Mert mi (Wuff, VargaDani (dnl) + én) mennénk, viszont szívesen látunk még másokat is! Elõreláthatóan 1 hetesre tervezzük! Na, akkor nyilatkozzatok!


#59711
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

Jajj, kéne menni bringázni. Elméletileg ezt akartam csinálni egész héten... De én olyan lusta vagyok.


akko menjünk bameg

#59712
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Hûû de boldog sörnapot a Tominak, és hûtött nevet!

Hûû de fáradtak voltunk tegnap.

De télleg jóidõ van vazz.

Aktuális civil


#59713
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
hu de jóó idõ van...

hûû de jó volt tegnap a társaság;)

Hû de elemgyk az erdõbe

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59714
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
Tomynak neve napjára:http://online.gameguru.ru/games/boob/
http://online.gamegu...s/strip_part_3/

Ezeket meg az unatkozóknak:
http://online.gamegu...ie_show_part_2/
http://online.gamegu...games/the_romp/

#59715
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
ehh.. ez a csaj ronda és tehetségtelen. más baja nincs.

#59716
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát ezért a filmért.
Mondjuk engem Johnny Cash élete erõsen hidegen hagy, de hát én nem vagyok buzi amerikai...

Ja, amúgy nem nagyon hallgattam az orosz szöveget, épp csak annyira figyeltem, hogy észrevegyem, ha a lemez végére ért a tû.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59717
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
És ott ülsz és hallgatod??? Hihetetlen kitartás lakozik benned..

Nézte vki a tegnap esti Fábry mûsort?

És ki tudja megmagyarázni, hogy az a szõke ribanc Whiterspoon vagy vmi, miért kapott oscart??? Dr. Szöszi... hihetetlen...

#59718
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Viccnek nem vicc, de jól hangzik :D
Az utolsó oldalon tartok a lemezek digitalizálásában. Remélem nem kell újracsinálnom az egészet valami hülye hiba miatt. Régen hallottam ennyi orosz szöveget. Na mindegy, már csak negyedóra...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59719
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Óóó, hétvégén majd szponzorállak én is vmi közeli Kozellel.. ahh.. de szar szóvicc volt. Vagy még az se..

#59720
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát az rámférne. Van két szatyor üres dobozos, meg egy nagy szatyor üres üveg, de teli csak 2db van. Hát az biza kevés... Viszont van egy csomó borom :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök