Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59681
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
A dolgok egymást követték... ;) Bár végülis egy helyre megy...

Jaja, utalni pénzbe kerül. Akkor max számlárabefizetés. De az is csomó idõ. Bõven jó a hétvégén... Thx.

Nekem megvan... Gyere MSN-re és átküldöm.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59682
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Tomi, a Pestes video elérhetõ valahonnan, amit tavaly csináltál zenével meg minden?

#59683
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
A rizskoch (vagy 'kk'?) az nem a tejberizs? Azt sültcsirkével??? Vazzeee nagyobb inyenc vagy, mint én.. :D

Ja, Kokk, nem utaltam a pénzt (feltûnt?) 7végén elérhetõ leszel?

#59684
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Mettyú: fasznak lenni akkor sem kell. Én is sokszor sok embert szivatok, de ez kb olyan, mint a szarós téma. Én kurvára unom és mivel senki nem tud mással elõrukkolni, folytatjátok amég csak lehet. Tõlem csináld. De én sem baszogattalak miatta. Ennyi. Mondtam, ha unatkozol az elkotekben, menj és fuss egy kört, vagy tekerj többet, vagy vegyél autót, vagy csinálj meg pár nõt...


Edit: nagyon faszás sültcsirkét cukorborsóval, meg rízskokkkot reggelizni kakaóval... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59685
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Fõlemondóság Rulez!

Ezt nem én fogom lemondani... a tavalyit sem én mondtam le... :)

#59686
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Kokk, eddig kellett baszogatni, hogy besértõdj? Hát elég jól bírod, mink már elküldtünk volna a picsába minden hasonló vállalkozót! De ez most új erõt adott a folytatáshoz! Szóval boldog nõnapot, Kokk!


#59687
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Reggelt!

Jaja, boldog nõnapot...


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59688
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát jóestét!
Hát eljött a nap, hogy nem névnapom van, hanem nõnap. Szóval csókoltatok minden read only csajt innét is a nemzetközi nõnap alkalmából.
Feltöltött kép
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59689
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
LoooL! :D Ez jó volt. Hosszú-széles-betonos-atom mosolyt csaltál az arcomra :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59690
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Akkorj várj 53 percet, hátha a holnap az a nap lesz...

Aktuális civil


#59691
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Ez nem az a nap, mikor újra lindulok... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59692
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Ha nincs tévedés, nincs annyi izgalom se, és még a végén bemocsarasodik a topic. Nem idézünk. :D


sir, yes ször ;)


ÉS mi van?! Most full meginnék egy sört. De nincs. Kiakasztó...


támadj meg egy non stop-ot ;)

mekkora köööööööcsög nagy szél van.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59693
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
agymenés-agymenés

épp most néztem meg a bourn csapdát,hát nagyon-nagyon jóóó

most meg kipróbálom a SW Galaxiest...
reméelm jóó lesz

van pár kép amin nem igazán kislányos;)


....na inkább megyek....

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59694
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Márió megint kész van. :D

Kicsit összeültünk haverokkal és ami egy napig bennem maradt, azt két óra alatt kiadtam. Nem kis röhögések és full kiakadás a végére... ;)

ÉS mi van?! Most full meginnék egy sört. De nincs. Kiakasztó... :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59695
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

huha nekem is lenen kedvem,de Zap post ot írnék én is,de az már volt...


hö?

Aktuális civil


#59696
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
huha nekem is lenen kedvem,de Zap post ot írnék én is,de az már volt...

Voltam ma futni a kutyával,remeterétig mandulástol.ezer jó volt,bár fárasztó volt,de tettyére lefelé találtam jó utvonalat bringval majd azt meg kell lesni 2keréken is.
Ruttya volt fönt mindne,remete felé pedig már havas volt.tök szép,csak a sár nem kéne...

Lilla csinis:)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59697
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Ha nincs tévedés, nincs annyi izgalom se, és még a végén bemocsarasodik a topic. Nem idézünk. :D

Aktuális civil


#59698
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Köcsög nõnap. Férfinapot akarok!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59699
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

holnap meg nõnap, tessék hízelegni.

Magoo: holnap csörrentlek ;)


télleg nõnap, elfelejtettem volna ha most nem írod...

O.K. csörögj

#59700
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
skacok idézzétek egymást és akkor nem lesznek ilyen tévedések :D

Boldog Tomicsek napot

holnap meg nõnap, tessék hízelegni.

Magoo: holnap csörrentlek ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda