Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59641
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ja, ez egy kerékpáros fórum kéremszépen :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59642
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
volt már és különben is off!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59643
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
Na hello, Képzeljétek holnap megyünk síelni Franciaországba...
Már nagyon várom és tök jó lesz...

#59644
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
:jawdrop1:
http://www.tuningfev...bum=30&pos=1623
http://www.tuningfev...bum=30&pos=1292
http://www.tuningfev...lbum=30&pos=130
:sex:

#59645
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hát ez kurvajó volt! Igaz olyan punnyadt vagyok, hogy alig bírtam felmenni Jakab-hegyre, de addigra valami visszatért, és olyan jól esett lefele menni...
Fõleg azokat a részeket élveztem, ahol volt víz :D Nem is értem amúgy, hogy miért. Na mindegy. Van ám sok hó! Majd tolok képeket, csak rendbeteszem magam, meg a bringám.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59646
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Van az is. ;)
A kis speedy scott meg olyan retrosra sikerült, hogy néha még ezt is sajnálom otthagyni akárhol is. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59647
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Mag: nekem erre van a kis speedy. És nagyon yooo! ;)


végül is egy csomó régi alkatrészem van amit föl tudnék használni, meg kéne vennem pár használt cuccot occsóér :chin: lehet nekiállok..

én azt hittem neked vmi ugrálós merevvázas géped van.

#59648
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mag: nekem erre van a kis speedy. És nagyon yooo! ;)

Kioszknál meg sok romos maradványos mindenfélét ásatnak és iszonyat nagy luk lett és majd üvegjárda lesz és majd jól látszik alatta minden... Fát meg úgy vágtunk, hogy veszélyes helyen volt, mert körbeépítették és kellettünk az alpincuccal. Így hát Csikóval mentünk és kivágtuk. ;) Durva volt...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59649
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Amúgy én az Author-t ha nem is mindenhova, de azért elég ok helyre lezártam.


nekem inkább az okoz gondot, hogy a suliba nem tudom normális helyre letenni, csak az udvarran. ott meg minden suliba buzerálnák, Janusba egyszer kivették az elsõ kerekemet és átvitték a másik udvarba...Babits-ba meg a fékeimet akasztották ki rendszeresen. Pedig most is tök szivesen járnék bringával suliba. Kéne vmi merev városi gép, úgy jó lenne.

#59650
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Kioszknál mit ásnak? És hogy kerültél te oda fát vágni?

#59651
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Na, hát én is korán keltem, de én nem irogattam ide, hanem kivágtunk egy fát... A Kioszknál, az ásatások elõremenetelét zavarta egy. Nem volt rossz. És valami nagyon durván elõrehalad az ásatás. Egyszer kanyarodjatok oda, ha arra jártok, megéri. Nem pici a luk. ;)

Most kajcsi, fürdés, aztán suli...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59652
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Én nem szoktam lezárni, hanem olyan bótba vásárlok, ha bicajjal vagyok, ahol az uccáról is lehet kérni.. ha meg bicajozok, akkor nem ténfergek soppingcenterben. Na vmi ilyesmi.. nem beszólás vót, 'élo


Nem vettem annak :)
de speciel már másodszor voltam árkádolni bringástúl, mert jómúltkor egy másik kedves ismerõsnek kellett épp (lila) törülközöt vennie, há' nem majd kin megvárom mi? :D

Magoo: szerintem késni fogok
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59653
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
A szabadság már csak azért is jó, mert most megyek bringázni.
Belenéztem a Dirt mag-ba, és hallgatok kis punk zenét, és hajrá.
Pedig punnyadhatnék itthon is. Hmmm, azért az is csábító ám! :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59654
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Szabadságon lenni jó... :) majd egyszer én is megyek.. talán..

Én Pesten nem zárom le, sehová, soha. Ez így kialakult bennem, túl sok rossz példát láttam..

#59655
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Felõlem lehetsz elsõ. Én nem kapkodok a felkeléssel amikor szabadságon vagyok.

Amúgy én az Author-t ha nem is mindenhova, de azért elég ok helyre lezártam. A Széchenyi téren a Mekihez, a nagy OTP elé, Tesco-hoz. Mondjuk volt amikor nem egy zárral. Paráztam is párszor, de azon kívül, hogy Magoo, meg néhány másik hülye ember akiket sajnos ismerek piszkálták, és közben engem hivogattak telefonon, nem nyúlt hozzá soha senki.

A Boilert eddig még csak a munkahelyemen zártam le. Onnan elég közel van már minden gyalog is.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59656
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Maggo ment shoppingolni, én meg ténferegtem vele együtt.
btw te lezárod akárhova is a Ruckus picit? :)


Én nem szoktam lezárni, hanem olyan bótba vásárlok, ha bicajjal vagyok, ahol az uccáról is lehet kérni.. ha meg bicajozok, akkor nem ténfergek soppingcenterben. Na vmi ilyesmi.. nem beszólás vót, 'élo


Egyébként jó reggelt mindenkinek, én vagyok a zelsõ???

#59657
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
:chomik:
http://www.wreckedex.../weird446.shtml
http://www.wreckedex.../weird449.shtml
http://www.wreckedex.../weird505.shtml
http://www.wreckedex.../weird517.shtml

#59658
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jaja, az tök jó. Csak ha az ember látta már eredeti hanggal, akkor a magyart nagyon furcsának érzi (finoman szólva ;) )
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59659
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Mér, jó az a Született Feleségek. :D

Aktuális civil


#59660
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Gondoltam belezavarok az idillbe... ;) De nem.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D