Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59261
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
MAGOO: nesze :http://www.sram.com/...cy7bleeding.pdf

egy kicsit bonyolult, mert kell hozzá 2 gyári légtelenítõ csavarféleség(lásd a 2 fecskendõ végén).

#59262
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Akik most tekernek, azok izé. Genyók. :-) Mennék én is... De remélem jól érzitek magatokat... Már csak hivatalból is... ;)


Ja-ja !!!Feltöltött kép

Nekem meg jobban esett tekerni tegnap a film helyett--kezdõdõt volna késõbb, afrancba!!

Alig csepereg TEEE!

#59263
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Vazze, csak most látom, hogy esik az esõ... Basszameg... Na nem baj, majd futok...

A film nekem is csak este kilenckor jutott már eszembe, pedig néztem is tegnap is a plakátot, hogy mennyünk el rája... Lemaradtam vazze.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59264
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Vigyázz az iwiw-vel! ;)

Csaszi?! Hehehehe... Ott még az 1 hetes láncot is cserélni kellett eddig mindig... :D

Akik most tekernek, azok izé. Genyók. :-) Mennék én is... De remélem jól érzitek magatokat... Már csak hivatalból is... ;)

Reggel bejöttem egy órára, mire még soha, de most egyszer föl kellett írnom a nevem. És vazz, hogy kicsit emlékezzen rám, folyamat bombáztam a hülye kérdéseimmel. A végére egészen kiakadt, mert annyira belejöttem, hogy volt egy csomó értelmes kérdés is, amirõl fingja nem volt. LOL!

Shoshi: délután még jó is lehet, de eddig csak punnyadós-feltolós-dumálóst mentünk, te meg ájronmen vagy és az nekem sok, hogy föltépünk és atom kiizzadunk... Még megbeszélés...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59265
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Helló, költözõSHOSH! Azt nem akarhatod, hogy ma is lelépjek hamarabb a melóhelyemrõl, csak azért, hogy v.mi hitvány kerékpárt tekerjek-FELFELE?!
Nem lehet sajna, tegnap is meglátott a fõnõk az ablakból,azt mutogattam neki az órámat, hogy sûrgõs dolgom van õ meg csak bólogatott????

Hülye IWIW-es(ek)

#59266
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Na itten vagyok. Beleestem az iwiw csapdájába....

Köszönöm a tegnapiaknak a segítséget, Kokknak a cipekedést, és hogy lejött, Patyónak a cipekedést és a fuvart, Máriónak azt, hogy csak negyven gecós papírzsepit tartott az ágya alatt/mellett, és nem ötvenet:)!

És ma én is akarok menni! Valamikor mondjuk 1530-1600 körül lenne jó!

Van új láncom, bár már lehet, hogy említettem. Persze cserélni kellett. Mint mindig.

Na szép napot!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59267
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Na itt amirõl beszéltem:

German engeneering in da hause, jaaa.
http://www.youtube.c...s&search=Search

Aktuális civil


#59268
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
albert: ma megyek elõreláthatólag! Kissé sûrû a progi errefelé..

#59269
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Nekem a délután nem jó, elmentem Dalmáékkal fél10-kor.

Aktuális civil


#59270
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
SZEVASZTOK!!

MOZSAF-Ba*&#@om a török utadat,olyan folytatásos terroristakalandfilmet állmodtam, hogy annakarendje. Bringával mentem v.mi Kurd-Üzbég kihalt hegységbe 1 magyar csapatot meglátogatni, v.mi jótékonysági akción belül. Mindenki úgy nézett ki mint TE az avataron és lõttek rám néha néha.A magyar expedíció 1ik tagja már halott volt a többinek meg minden baja és nem láttak szívesen. Kaja-víz alig, de volt TV?! Meg mutáns-farkasok is kergettek!!! Izzadtam mint a ló. HHEHEHEHEHE

#59271
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hát, éppen az enyém sem csattan ki az örömtõl...

Szebb napot mindenkinek, mint eddig az enyém... :)

Asszem 2-ig vagyok suttyóban. Utána valaki?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59272
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Jó reggelt!
Az egész testem tiltakozik a korai idõpont ellen, de talán túlélem.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59273
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Boccs, Zapat... Elugrottam 21:55-kor és csak most értem haza... De majd holnap... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59274
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
nah végre itthon.
Holnap 6:55kor IC rajt, aztán kitudja mi lesz. Elég szar minden. Egyszer csak megszakadt a pesti adatbázissal a VPN, szóval nem tudtunk dolgozni. Mondtam a srácnak, hagyja abba ott ahol van, majd a helyszínen összedrótozzuk amit kell.

Most egy kisüveg sör, és alvás. És kb. 4 óra múlva kelés. Fasza.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59275
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Jó nektek bázzeg!

Szar dolog, amikor az ember munkatársa nem szeret aludni, és inkább éjszaka dolgozna. Nem mintha, nem tudnék én is éjszaka dolgozni ha kell, de inkább megcsinálom nappal amit lehet, és esetleg valami minimálisat kell éjszaka valamit matatni, az még ok.

Na most meg nekiáll ijesztegetni, hogy: Jajj, lehet, hogy beszart a vinyóm?
Hát nem viccess...

Na de csütörtök, pénteken szabi, meg jövõ héten pénteken szabi :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59276
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
ja, mi voltunk.

Aktuális civil


#59277
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Kokkk, Zap:
Akkor ti voltatok filmet nézni?

Én megint itt vagyok a munkahelyen, és várok. Várok, hogy mások kész legyenek. Ez azért kész...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59278
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
Magoo: hát akkor köszi, lecsúsztam az olcsóról, akkor egyelõre marad így. szerintem 2-3hónapot bír most majd a lámpában az akksi. (aztán lehet túlbecsülöm)

Fahely: nekem photocam 3, hát ez szopás :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59279
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Ansmannom van és mégse. akkor ez most patthelyzet? ;)
(ha tudsz ocsóér olyan ansmann-t ami egyesével tölt /netán még merít is/, akkor ne tartsd magadban)


Média Markt--de nem olcsó sehol sem és az enyémmel lehet 1-esével AA/AAA-t is (photo cam 4 9h töltés)

SZÉCSITÉR SWITCHED ON-JEAH!

#59280
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Bazz,azt hittem hogy ilyenkor még valameik reptéren aszol és várod a gépet.....

jah jó volt,kellemes idõ van!!

én meg lassan asztalóssá lépek elõ


Dnl,jó lenne,minél hamarább

AW,nem mész misihez???

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!