Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#59241
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Azt hiszem, hogy most kocsit fogok mosni... Bár lehet, hogy még fog esni, és hûvös van és fúj a szél, de már nagyon mocsok az egész...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59242
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Jóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt VIETKONGOK!!! :D

Hûûû... Csipatömegek, napsütés igény, korgó gyomor, piszkos autó, párosítatlan zoknik, kevés pénz, dübörgõ zene, zombifejû szomszédok, lüktetõ adrenalin, VÁGY A BRINGÁZÁSRA!!!

Atus kb 7-ig melózik, úgyhogy az olyan 8 (8+)-at kéne belõni Csikóstlátogatni. Kéne neki valami ajándék. Nem dobunk össze neki egy jégerre? Vagy valami ultra nagy ökörség?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59243
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Lol... Zapat gerjed... ;)

Holnap estét még megtárgyaljuk... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59244
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Szexárdra?
Naná!!! :D :D

Aktuális civil


#59245
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Na csak semmi szerelmi vallomás!
Elég volt nekem a nyálas buzipest.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59246
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
holnap ki hogy megy pestre?
fõleg mikor jön haza?!
Aw leginkább rád gondolok....

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59247
SliN

SliN

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 posts
Halihó!

Zap: eldõl már, hogy hétvégén jöttök-e Szekszárdra?

The life is short, ride more!


#59248
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Én olyan 9ig kiscsávófelügyelek bátyámnál holnap...

Zsolo, ugye 3 bringa is felfér a kocsira? Menjünk mééég!

Aktuális civil


#59249
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

MAGOO: nesze :http://www.sram.com/...cy7bleeding.pdf

egy kicsit bonyolult, mert kell hozzá 2 gyári légtelenítõ csavarféleség(lásd a 2 fecskendõ végén).


köszöntem ;)

ezekbõl nézzetek meg párat, kurva nagyok:
http://happytreefrie...des/index.html#

#59250
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts

Kösz Zs&D a lehetõséget..

Zsoloék azért belvisznek a tutiba... :)

Lol
Nincs mit, bármikor...

Azt senki ne feledje, hogy Csikó holnap tartja a szülinapját a koleszban, ahova mindenkit szeretettel vár... Legalább odanézhetnénk "csoportosan"... Benne vagytok?

Ki nem hagynánk. Mikorhol?

Voltam Fogtündérnél. Most fájok kicsit :(

#59251
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Csikós hánytól nyit?

#59252
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Hónap sajnos Bp.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59253
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Azt senki ne feledje, hogy Csikó holnap tartja a szülinapját a koleszban, ahova mindenkit szeretettel vár... Legalább odanézhetnénk "csoportosan"... Benne vagytok?

Zapat: LOL!!! Ez kellett neked!!! ;) És ugye?!?!!? Nekem is hiányzik már. Zsoloék azért belvisznek a tutiba... :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59254
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Hát FAHÉLY, voltam csavarogn ia városban, és hát a csepergésnél azért kicsit jobban esik. Bár au erdõ sztem tutti lehet, csak ne lennék vizes, míg odaérek.

Ez az óraátállítás ez nagyon nagyon jó lesz:)!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59255
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Óóó de jó, végre mehetünk hétközben munka után a hegyre!!! Yesss...

Utolsó Fogast majd pont elérjük... de leginkább nekem a tavaszi mecseki tekerés hiányzik a medvehagymás erdõben.. most már hamarosan!!

#59256
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Emberek! Tegnap tévedtem! A Kánaján má' ezen a hétvégén eljön az óraátállítás formájában! Örvendjetek!


#59257
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts

Kokk, igazad van, ez a hátizsák nélküli, gerincvédõs menet, nedves, csúszós talajon, köveken, csöpögõ esõben, sokszor egymásután ez áááhh, ez az élet! Amikor meleg szél csap az arcodba és érzed a nedves, tavaszi föld illatát és közben dobálja a kerekeidet a lapos kõhalmaz, de csak tekersz és küzdesz, a langyos esõcseppek az arcodba vágnak... Visszatért a downhillharcos adrenalinnal telt, lobogó vére az ereimbe! Ilyet mégmégméééééég, sokat!



Na végreeeeee:) !!!! Éljen éljen:clap: ! Futás csak rám vonatkozott. Holnap meg Budapest...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59258
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Ugyanezt fogom mondani az elsõ orfûi menet után is...
Nekem konkrétan elvonási tüneteim voltak már. Vagy 4 hónapot kell bepótolni, hejj!

Aktuális civil


#59259
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Na elég a sok nyálas DH-s kéjelgésbõl, és én nem futok-jóó?!!!(de lehet, hogy kutyával kellene este mégis)

#59260
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Futtok?????!!!!!

Ez istenkirálymetálmegakirálycsászármorzsa volt vazz!

Kokk, igazad van, ez a hátizsák nélküli, gerincvédõs menet, nedves, csúszós talajon, köveken, csöpögõ esõben, sokszor egymásután ez áááhh, ez az élet! Amikor meleg szél csap az arcodba és érzed a nedves, tavaszi föld illatát és közben dobálja a kerekeidet a lapos kõhalmaz, de csak tekersz és küzdesz, a langyos esõcseppek az arcodba vágnak... Visszatért a downhillharcos adrenalinnal telt, lobogó vére az ereimbe! Ilyet mégmégméééééég, sokat! Éjjelre le is tekertem a fûtést és elõvettem a hálózsákomat, hogy még teljesebb legyen a feeling. :D:D
Kösz Zs&D a lehetõséget..

Ti meg ki ne hagyjátok, me kurvajó!

Aktuális civil