Basszus, nagyon durva amikor az ember hatszámjegyû összeget igényelhet vissza az APEHtól...
Na szép napot!
És akkor még engem húzol le sörrel , na NU PAGAGYI ZÁJEC!!! Reggelt!
Hétvégére kinek mia project? Ámbár fájós torokkal leginkább csak JÁGEREZNI tudok:-)(Mozsafsik nap)

Sign In
Create Account

Back to top






