Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#49981
Posted 2007. April 10. - 14:05
a vicceket olvassátok el--nekem bejöttek(így ebéd után)
ez a kukorica Jancsi(alias Jánosvitéz) elég érdekes 1 krapek volt--még 1 tömeggyilkosságot is elkövetett
#49982
Posted 2007. April 10. - 13:41
Az egyetem megtanít a semmirõl beszélni. Méghozzá egész sokáig.
hehehe--tapasztaljuk naponta eheheheheh
Zap-nem hallom, de látom--okk --Fél 6 Nálam-- jertek vazze
N.Shosh hova tûnt?
BOLDOGSÁGOS ZSOLT(Ó) NAPOT!
HDR--nekm úgy tûntek azok a képek, mintha meg lettek volna rajzfilmesítve, vagy mi???
Marinnyó: "editke" -EMOs here lettél? amúgy még mindig nem vágom, hogy ezt az EDIT-et mire mikor kell és miért odaírni?
#49983
Posted 2007. April 10. - 13:17
érdekesek ezek a képek.nekem valahogy olyan valószínûtlen nek tûnnek...
vagy tényleg nagy a külömbség profi gépek meg az átlag masina között...
Igen, az eltúlzott, nyomjunk fel mindent 100%-ra hdr-ek néznek ki így...
És hol van már új oldal?
(de szar kétpofára tortátzabálás közben tüsszögni.... Kezdhetek takarítani.)
Meg arra is rájöttem énis, hogy ma kedd van, nem hétfõ, úgyhogy ma kell tekerni, mert holnapra már van programom. Ehh. Hallod Tibi?
Aktuális civil
#49984
Posted 2007. April 10. - 13:04
vagy tényleg nagy a külömbség profi gépek meg az átlag masina között...
editke:
így már világos,nagyjából.nem láttam hogy van már egy új oldal.
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49985
Posted 2007. April 10. - 12:48
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49986
Posted 2007. April 10. - 12:45
A fotósoknak...
http://flickr.com/ph...49344877/detail
Ez pozitív, vagy negatív példa?
Mert televan eltúlzott, szarul kivitelezett HDR-ekkel. Szóval ha neki ez a Best...
Na jólvan, ami nem HDR, az egész jó.
Aktuális civil
#49987
Posted 2007. April 10. - 12:44
Igen, igen! A piros jelzésen kell lemenni. Szombaton én is arra mentem lefele, de nem Jégervölgybe, hanem Farkas-forrás fele. Mondjuk a betonút utáni rész elég jól be van nõve, és nem lehet látni mi jön a kanyar után, de járható.Namég1valami: ha nem a nagyház felé, hanem a betonút felé megyünk, azon átvágva meg van jó út le Jégervölgybe...
És azt tudjátok, hogy a Remeterét a túloldalon van?
#49988
Posted 2007. April 10. - 12:36
#49989
Posted 2007. April 10. - 12:22
Túra ismétlés kell, hogy én is jöhessek!
Jah és nagy gép hiányában a hegy elmarad, de ilyen idõben kimegyek ugrálva-barnulni Szellembe szerintem. Este Szecska-sör jó lehet!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49990
Posted 2007. April 10. - 12:20
30/4674711
#49991
Posted 2007. April 10. - 12:03
Szal holnap mehetnénk egy ilyet,ami a térképen van!
Este részemrõl ok 7ig suli,aztán ugyis arra megyek haza
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49992
Posted 2007. April 10. - 12:02
#49993
Posted 2007. April 10. - 11:37
#49994
Posted 2007. April 10. - 11:32
De lehet ma pihentetem a térdem, a gyologDH széjjelbaszta, aztán majd holnap. Úgyis egy hétig 20 fok lesz.
Este Szcsitérsör, vagy valami?
Nahát Tomi, nem, én ezt nem ismertem. Tudom melyik, de nem mentem rajta bringával még. Vagy ha igen, 10 éve. Meg kell nézni a napokban!!! Tibur?
Namég1valami: ha nem a nagyház felé, hanem a betonút felé megyünk, azon átvágva meg van jó út le Jégervölgybe...
Aktuális civil
#49995
Posted 2007. April 10. - 10:46
nekem esetleg jó lenne,amikor ti végeztek melóval!
Addig emg dologosság.
majd még böffentsetek ide
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49996
Posted 2007. April 10. - 10:44
#49997
Posted 2007. April 10. - 10:33
De tudjátok, csak el van rejtve a töpörödött agyatok mélyén...Ne aggógggyá, Tomin kívül sztem senkise.
Errõl beszélek ni:

Légifotón jobban látszik, hogy kb. mi a különbség a jelzett, és a járható út között
#49998
Posted 2007. April 10. - 09:58
#49999
Posted 2007. April 10. - 08:58
#50000
Posted 2007. April 09. - 22:22
Azt sem tudom már, hogy az merre van...
Ne aggógggyá, Tomin kívül sztem senkise.
Itten vannak fotók:
http://www.flickr.co...s/80131055@N00/
Aktuális civil

Sign In
Create Account

Back to top





