szemben az arénával, ha a lágymánuosi felõl jössz, jobbra van egy ut (tán Egressy ?) és ott az út mellett van egy elég hosszú meg széles földes rész, ha elég korán mész ott tudsz parkolni....én ott szoktamNa, Reggelt!
A Mettyú is zargatott, hogy mennnnyünk ma olyan 5-6-tól egy Jakabhegyet! Torony kizárva.
Valaki(k)?
Kérdés: A BP. sportaréna közelében hol érdemes parkolni, mondjuk holnap du.-tól estig? (ha lehet akkor ingyé)
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#49201
Posted 2007. May 22. - 09:00
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#49202
Posted 2007. May 22. - 08:48
A Mettyú is zargatott, hogy mennnnyünk ma olyan 5-6-tól egy Jakabhegyet! Torony kizárva.
Valaki(k)?
Kérdés: A BP. sportaréna közelében hol érdemes parkolni, mondjuk holnap du.-tól estig? (ha lehet akkor ingyé)
#49203
Posted 2007. May 22. - 08:23
Persze Márió! Ilyen sms-t senki sem kap, csak Ford Fairlane vazze... Megint elaludtál az ingatlanértékbecslés könyved felett, és megjelent Jill Kelly:D?
Jajj. Rám jött a mennyünk külföldre feeling. Tekerni akarok Gardán, vagy a Col de La Madone-on!
Fúúú, ma is kell menni egyet! Atus is akar, szal lesz sztem egy késõ délutáni menet!
Akkor a Tomynak van a legmenõbb zoknija a társaságban! És jobb, mint az én Mavic-em:D?
Rebell:
Jah, majd jössz velünk, és kiköpöd a tüdõdet, annyira meghajtunk!
Csók&Pusz
S
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#49204
Posted 2007. May 21. - 23:16
Hello,
sorry, hogy csak igy pecsre szolok. Juni 20-30 között pecs közelen leszek.
Nincs veletlenül valami rendezveny, maraton stb. Juni 20-30ig tervezve?
Örülnek, ha ösze tudnam kötni a szabimal.
Kösz elöre is.
hát jöszle azt eljösz velünk,maradandó élmény lesz!
Hát diplomatikusan kezeltem
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49205
Posted 2007. May 21. - 22:22
Nem is jártam arra.
Na megyek, szarok egyet. Úgyis régen beszélgettünk ilyenekrõl...
Jó estét, ezt már csak nem hagyhatom szó nélkül...
márió, és mit válaszoltál erre a visszafogott, egyszerû smsre?!
#49206
Posted 2007. May 21. - 21:14
sorry, hogy csak igy pecsre szolok. Juni 20-30 között pecs közelen leszek.
Nincs veletlenül valami rendezveny, maraton stb. Juni 20-30ig tervezve?
Örülnek, ha ösze tudnam kötni a szabimal.
Kösz elöre is.
#49207
Posted 2007. May 21. - 20:47
Jó sörözést! Örülünk, hogy itthon vagy!
#49208
Posted 2007. May 21. - 19:46
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49209
Posted 2007. May 21. - 19:04
http://www.langlovag...leria/658.shtml
ez meg lol
http://www.stupidvid...mor/techno_cat/
Tibi egyenlõre nem tudtam elérni az illetékest, de kitartó vagyok
#49210
Posted 2007. May 21. - 19:03
#49211
Posted 2007. May 21. - 16:24
#49212
Posted 2007. May 21. - 16:04
#49213
Posted 2007. May 21. - 15:37
Na megyek, szarok egyet. Úgyis régen beszélgettünk ilyenekrõl...
Aktuális civil
#49214
Posted 2007. May 21. - 15:06
#49215
Posted 2007. May 21. - 14:44
Én csak Tecáig jelölöm az útvonalat, a városi össze-visszaságba bele se megyek.Tomi! Az én útvonalamat is jelöld külön színnel.
:D
Na, jólvan egyszer leszel 30 éves, itt van akkor az abaligeti vasútállomásig tartó utad.
Minden bamba elnyeri méltó jutalmát.hülye ilyesztgetõsök
#49216
Posted 2007. May 21. - 14:23
milyen smst kaptam...
"Puszi!Emlékszel még ránk?Flóra&Alexa és egy modellcsajszi barátnõnk.Jó lenne újra hallani a hangod, és akár egy randi!Bármi lehet!Hívj fel ma.
puszi "
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49217
Posted 2007. May 21. - 13:46
Azt a kis "progit" hova kell a G.Earth-ba bele izélni? És mi kell akkor történjen, látszodjon?
File/Open kiválasztod, leokézod, és nézed.
Semmi különös trükk nincs benne.
#49218
Posted 2007. May 21. - 13:44
http://www.supuzzle.com/
pedig egyszer már megcsináltam pár éve...
Tomi! Az én útvonalamat is jelöld külön színnel.
Aktuális civil
#49219
Posted 2007. May 21. - 13:05
#49220
Posted 2007. May 21. - 11:52
Ma se leszek valami túl tevékeny itt a munkahelyen...
Na, még egy légifotóra felrakott útvonal.
Ezen lehet látni, hogy kb. mennyi kisebb, nagyobb út van ott Jakab-hegy nyugati oldalán. Meg kell nézni mindet

Sign In
Create Account

Back to top





