Ezt már én is akartam kérdezni, mert kicsit nehezen láthatõ, de annyi feltûnt, hogy nagyon pengézteti a vasat.Tibi: az milyen kép az avatarodon?
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#48821
Posted 2007. June 07. - 17:56
#48822
Posted 2007. June 07. - 17:41
Magoo: holnap fél10 okés.
Tibi: az milyen kép az avatarodon?
Aktuális civil
#48823
Posted 2007. June 07. - 17:41
Meglehetõsen elegem van ma.
#48824
Posted 2007. June 07. - 17:39
tegnap is ez volt,na megyünk vagy induljak el?kb egész körül mennénk,nyílván ha szakad akkor nem..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48825
Posted 2007. June 07. - 17:35
#48826
Posted 2007. June 07. - 17:01
Én is megyek egy tv tornyot, meg a holnap délelõtt is esélyes.
én 9 körül indulnék újhegyrõl`=>az kb 9:30 lónyál. 12re haza kell érnem.
eléggé beborult itt megint.
#48827
Posted 2007. June 07. - 16:37
Jo néked ,holnap csak délután szabadulok el. Remélem elmarad a menetrend szerinti esõÉn is megyek egy tv tornyot, meg a holnap délelõtt is esélyes.
#48828
Posted 2007. June 07. - 16:26
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48829
Posted 2007. June 07. - 16:16
#48830
Posted 2007. June 07. - 15:19
#48831
Posted 2007. June 07. - 14:22
#48832
Posted 2007. June 07. - 14:19
szaraxik a telefonom, néha gondol egyet és egyik gombra sem reagál, aztán meg jó :klnie:
suliba meg semmi nem volt egész nap, holnap asszem bese megyek. inkább reggel fölmegyek hegyre oszt jóvan.
érdekes ez a cikk:
http://totalcar.hu/m...chnika/legzsak/
na
#48833
Posted 2007. June 07. - 13:47
#48834
Posted 2007. June 07. - 13:38
#48835
Posted 2007. June 07. - 12:52
http://mail.google.c...13054c301367280
SztI.térre meg kinõttek a bódék,tegnap kutyázás közben néztem hogy mi épül,jah meg a Flóra kilátó/pihenõre megint felépítik a tetõt/kupolát.
MA is jó lenne kerékpározni,egyelõre 40fok van....gondolom megint esik ajd délután,de esõ után köpönyeg
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48836
Posted 2007. June 07. - 12:42
#48837
Posted 2007. June 07. - 11:56
Ma délben kitalálták, hogy holnap mégse menjünk Pestre, mert jajj megbeszélés lesz. És bazmeg egész héten basztak az egészre, de most hirtelen mindenkinek eszébe jutott, hogy határidõk vannak.
Kurvaanyjukat.
#48838
Posted 2007. June 07. - 09:15
Vagy újabb használt kocsi? És azért is fizessek havonta 20e-t?
Másik kocsi más problémákkal? Áh, ennek legalább ismerem a nyûgjeit (nem sok van neki), és simán elmegy még jópár évet. Majd ha megvan a 400e km, akkor majd elgondolkodok rajta.
#48839
Posted 2007. June 07. - 09:01
Marinnyó: kezdesz olyan lenni mint a gyilkos-gyula---mindenki a haverod?:-))
Tommy: új autó nem érné meg jobban ?(villám nem volt)
#48840
Posted 2007. June 07. - 08:45
8kor leadtam a kocsimat a karosszériásnál, most 1 hónapig nem lesz jármû. Szét fogják szedni teljesen...
Na sebaj, utána majd egy balatoni kiruccanással megünnepeljük a visszatértét.
Addig meg marad a bringa és a Merci.
Ja, és nagyon vicces, mert a hátsó kerék amit beraktam a bringába olyan hangokat ad, hogy jajj. A jobb oldali váltókar is beteg kicsit. Az elsõ váltó is össze-vissza van csavarodva. De kb. mûködik minden

Sign In
Create Account

Back to top





