Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#48781
Posted 2007. June 11. - 07:52
ÜberMaximális gratula Marcinak! Úgy tûnik hasznos, hogy együtt tekerünk:D!
Lezúztuk a haknihétvégét, és volt Fenyves, Tamási, Sijjófok, feelingelés, strandolás, kajálás, esküvõ, lagzi, balatonparti városi malaclopókkal tekerés.
Kis pihenés, és bevesszük a Séta teret is!
PG aszonta, hogy ma tekerjünk, szal megyünk egy valamit gondolom kora délután! Gyertek, jöjjön aki tud!
Na szépségeket és bódogságokat!
Champeryben meg aztán volt keveredés! Érdekesek az eredmények!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#48782
Posted 2007. June 10. - 23:02
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48783
Posted 2007. June 10. - 19:51
...Magoo beverte a fejét a Farkas-forrástól Éger-völgybe vezetõ úton található híd korlátjába. De ettõl csak annyi baja lett, hogy nem hallgat a nevére, és nem vesz észre senki ismerõst.
ja, sikerült telibefejelnem a korlátot, úgyhogy most fáj a fejem. na mindegy majd kipihenem, pár napig most nem tekerek. mondjuk nem a fejem zavar, hanem, hogy megütõdött a telefonomn kijelzõje éd most a közepe elvan sz szinezõdve.
amúgy mentünk egy lapis-remeterét-vöröshegy-teca kört. a fejest leszámítva jó volt
Összefutottunk Tecánál PintérÁkossal, jó lett az új gépe!
és voltak elég jó fekhõk de csak nem jött a vihar...
#48784
Posted 2007. June 10. - 19:11
Én meg kipróbáltam a totális merevedést, és nagyon élveztem. A padkázás enyhén szólva szarul megy, de hát majd a rövidebb stucni segít a problémán.
#48785
Posted 2007. June 10. - 18:40
Bükkzsenzsircrõ jelentkezünk vagy mittudomén honnan, ahol a mai napon rendezték a Danhíl országos bajnokság mittudomén hányadik futamát!
Hazai versenyzõnknek; Kokkk Mártonnak csak a 3.-ik helyezést sikerült megkaparintania szimplán idõmérés során, mivel a hirtelen feltámadt jégesõ-zápor következtében a futamot törölték!
Gratulálunk Márton, reméljük legközelebb jobban sikerül szereplésed!
Más! .....
#48786
Posted 2007. June 10. - 12:40
2kor lófarka punnyadékok
Mi 2kor megyünk Mozsaffal, szakaszolni szeretnénk Toronytól lefelé! Pálosoknál találkozó!
#48787
Posted 2007. June 10. - 11:40
#48788
Posted 2007. June 09. - 22:03
Anettkának meg nem ment az ûrhajózás, így most mással próbálkozik e:
http://www.langlovag...leria/742.shtml
na megyek megnézem mi csattog a telómban, mer már baromira idegesít.. bár szerintam csak a rugóm azt a zsugorfólia szerû szart kell följebb húzni.
ez tetszik, és csak 5000HUF és 1m-ig még vízálló is + élettartam garanciás!!:
http://112shop.zebra...ight/Enduro.jpg
#48789
Posted 2007. June 09. - 20:30
Ma jó volt ez a vizes tekerés! Csúszott a kõ,mint pi..a,de kivételesen most egyátalán nem érdekelt! Ritkaság.
Most iszonyat zabálás!
#48790
Posted 2007. June 09. - 17:19
Ez nem semmi hosszu stucni valóban! Stabil vele az eleje?
#48791
Posted 2007. June 09. - 13:32
#48792
Posted 2007. June 09. - 13:12
Kipróbáltam a bringát, és egész jó. Még ezzel a brutálisan hosszú stucnival is.
Kopog a jég.
#48793
Posted 2007. June 09. - 11:57
Én is bebasztam kicsit, de ma meg borozni fogunk. Hajajj!
#48794
Posted 2007. June 09. - 11:48
Emilnek szeertenék a gyereke lenni,kedvesen ellátott hajnalban
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48795
Posted 2007. June 09. - 11:27
#48796
Posted 2007. June 08. - 19:24
#48797
Posted 2007. June 08. - 19:02
#48798
Posted 2007. June 08. - 16:57

De baszki a .NET 2.0 milyen egy túlbonyolított fos lett! Eddig eltengõdtem az 1.1 hülyeségeivel, de most kitalálták, hogy 1 hónapra akkor most beugrok egy másik projektbe. De ez teljesen más,mint az eddigiek. Hát a faszom kivan!
Na mindjárt el is húzok innen, csak csinálok valami büdöset emlékbe.
#48799
Posted 2007. June 08. - 14:07
Áh, megvan. Valahol Ófalu és Erdõsmecske között...
Állitólag mi megyünk, iszunk, eszünk, és jövünk vissza.
Most jó lenne a Jakab-hegy nyugati oldaláról megfigyelni a vihart...
#48800
Posted 2007. June 08. - 13:44
Azér pici, mert a méretei nem nagyok. Ugyanott van, mint tavaly, csak a Barbakán és tér közti rész üres. Legalábbis tegnap az volt. 5 perc alatt 20-szor végigérsz: olyan, mint a Széchenyi téren pályamotorozni. Bár lehet is, hogy nekik készült 300+ Ftos lángossal.
Holnap meg megyünk sztkész. Három verzió van:
Késõdélután le, hajnali 4es vonattal vissza.
Délután le, hálózsákolás(sátrazás akinek van) és valamikor vissza.
Délután le és házban ottalvás.
Aktuális civil

Sign In
Create Account

Back to top





