Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#48541
Napkin

Napkin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,105 posts
Éjjel vihar elõtt kimentem az udvarra beszedni a ruhákat, erre megjelent fater én meg majdnem beszartam enyhén ittas állapotomban,mert nem hallottam hogy jön:)
Király let a telóm, jobb mint ahogy a gyárban összerakták! Újonnan vásárolt telók szétszerelését vállalom!:)

Ma tekerés mikor és hova???

#48542
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

miféle csajodtól? He? Amúgy meg LOL


hát aki eddig is volt, és akivel most nem vagyuk együtt meg igen is, csak azér írtam, hogy csajom, mer úgy, hogy Zsófi nem tudtétok volna hogy ki :)


fúú, tegnap nagyon bekúúrtam

#48543
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Na elvonult a vihar, most már felkelhettek.
Elvonulok én is...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48544
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Simanyik lolka.
Az a kutya hülye, de tárcsanyalás miatt elnyalni, csak nyálas pofa tud.
Van 4ésfél órám szunyálni.
jájj.
Jön délrõl az istencsapása.
Keljetek fel, és menjetek óvóhelyre. Be fogtok fosni az ágyba.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48545
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts

Ha esetleg van kedve valakinek beleszólni az egy hónap múlva esedékes DH OB pályájába, azt szívesen várjuk vasárnap reggel 10-re a Park parkolójában. Onnan lemegyünk a pályára, és nekilátunk a munkának. 2-kor ebéd+sör a parkban.
Persze egyéb dolgokat is lehet majd építeni, de most elsõ a dh pálya. Ezt a pályaépítõsdit szeretnénk hagyományossá tenni, hogy kialakuljon ott jónéhány faszás nyomvonal, akadály, northshore, ugrató stb. stb. A továbbiakban garantáltan nem fog senki senkit elzavarni a pályáról, tehát itt a lehetõség, hogy valami maradandót alkossunk. De ehhez ugye munkáskezek kellenek.

Üdv
Rocsi


Juli 21-22 hetvegen van? Akkor mar otthon leszek, de addig nekem targytalan sajnos. :(
Sei, soku Si.

#48546
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

picsába

ma hazafele csajomtól kirántottam 1kerékre, akarok fékezni a hátsó fékkel erre nem fog...nyomtam egy jó nagy hátast, és mivel annyira nem számítottam rá, hogy elesek a hátamra meg tarkóra estem bukó nélkül persze. most megin fáj a fejem. meg jó 2tenyérnyi folt van a lapockámnál.
nem hiszem el.
valószinû a kutyája megnyalta a tárcsát, mert csinált már ilyet, csak akkor észrevettem.



miféle csajodtól? He? Amúgy meg LOL

#48547
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
:D
ez nem vicces de elképzletem hogy nyalogajta a tárcsát....

na este megint város,gondolom megint külön

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#48548
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
picsába

ma hazafele csajomtól kirántottam 1kerékre, akarok fékezni a hátsó fékkel erre nem fog...nyomtam egy jó nagy hátast, és mivel annyira nem számítottam rá, hogy elesek a hátamra meg tarkóra estem bukó nélkül persze. most megin fáj a fejem. meg jó 2tenyérnyi folt van a lapockámnál.
nem hiszem el.
valószinû a kutyája megnyalta a tárcsát, mert csinált már ilyet, csak akkor észrevettem.

#48549
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Na, asszem mára végeztem.
Most felküzdöm magam Újhegyig egy rövid (~3 sör) kerti party erejéig.
Aztán 11kor meg haza.
Frankó lesz.

Ma meg megint jönnek a csapatok. Ugyanonnan támadnak látszólag. Kiváncsi leszek, ma hány áldozatot szednek...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48550
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Tegnap óta mennyire tele lett a net villámfotókkal.
pl. tegnapi pesti villámok
Ha ez ide is eljutott volna...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48551
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Jo.
Úgy néz ki megint feljebb lökdösnek a ranglétrán. Na mindegy. Nekem csak jó.

Ma nekem csak egy újhegyi kör fér bele. Az is eléggé szûken.
Holnap meg 3/4 8kor megyünk váltott vonatokkal Keszthelyre, onnan meg Gyenesdiásra. Érdekes hétvége lesz.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48552
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
éértem :D

nagy melegbe most nemmkívánok nagy mászást,szal elmegyek megnézem a grindháuszt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#48553
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
ja, azért csak tíz óra, mert nekünk is karaoke parti lesz szombaton:)

#48554
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
jósgág!!
megpróbálom,attól függ hogy sikerült a szombat :)

tegnap jóvolt,bár látom h ti is bent voltatok..na mindegy...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#48555
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
Ha esetleg van kedve valakinek beleszólni az egy hónap múlva esedékes DH OB pályájába, azt szívesen várjuk vasárnap reggel 10-re a Park parkolójában. Onnan lemegyünk a pályára, és nekilátunk a munkának. 2-kor ebéd+sör a parkban.
Persze egyéb dolgokat is lehet majd építeni, de most elsõ a dh pálya. Ezt a pályaépítõsdit szeretnénk hagyományossá tenni, hogy kialakuljon ott jónéhány faszás nyomvonal, akadály, northshore, ugrató stb. stb. A továbbiakban garantáltan nem fog senki senkit elzavarni a pályáról, tehát itt a lehetõség, hogy valami maradandót alkossunk. De ehhez ugye munkáskezek kellenek.

Üdv
Rocsi

#48556
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Adjisten!
Voltam a karosszériásnál, és õk végeztek a kocsival, már a festõnél van! Háháháááá!
Persze amitõl mindenki tartott, hogy a repedt szélvédõ kiszedéskor eltörhet, bejött. Eltört. Abból is lesz újabb. Ez mind sok-sok pénz.

Ja, és reggel gyorsan átraktam a platformot a Boilerre, hogy ne kelljen cipõt húzni :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48557
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Alig bírtam kimászni az ágyból REGGELT!

Ma este is elméletileg city.

"Az MMTBSZSZ a mai elnökségi ülésén érvénytelenítette a bükkzsérci downhill eredményeket és törölte a futamot a válogató versenyek közül."--most akkor KOKKK???? kányi-munyi

#48558
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Udv meg reggelit mindenkinek,
Kezdodik a 7vege! Meg 3 es szabadsag!
Big Bro' figyel, remeljuk bevalikhttp://www.bama.hu/i...cikk&cikk=82857
Sei, soku Si.

#48559
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Ez jól egyszerre volt :D

Üvegszilánk volt a tettes!
Ráadásul tuti, hogy a munkahely elõtt szedtem össze. Aztán délután kiengedtem a kollégám bringáját, és úgy mozdítottam el a bringám, hogy belenyomtam az üveget a gumiba.
Fasza.

Meg végig össze-vissza szél.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#48560
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
És pont kikerült, pedig megnéztam volna....

Aktuális civil