Tomy lehet, hogy a tiedbõl is ilyet csinálnak, azért tart ilyen sokáig:
http://eastblock.blog.hu/
Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
Started by
Lord_Leslie
, 2006. February 14. 01:43
#48201
Posted 2007. July 16. - 14:15
#48202
Posted 2007. July 16. - 11:42
Ja, és ma valami csávó vagánykodik az M6-osával a 6os Teszkó elõtti részén. A kipufogója kicsit fel van hangosítva, és ott dübörög a csúcsforgalomban. Amíg a karosszériásnál voltam 4x ment el azona szakaszon. Van értelme mondhatom.
Kb., mint annak a kismotorból épített csoppernek, aminek kb. Simpson hangja volt...
Kb., mint annak a kismotorból épített csoppernek, aminek kb. Simpson hangja volt...
#48203
Posted 2007. July 16. - 11:26
Hát adjisten!
Ma is voltam a karosszériásnál, és alakul a kocsi. Szépen pakolják össze. Ha minden jól megy, akkor szerdán hozom el. Elméletileg keddre meglesz, de csak szerdán kapok pénzt, meg simán el tudom képzelni, hogy annyit csúsznak.
Bringázni meg most nem megyek. Csak enni.
Ma is voltam a karosszériásnál, és alakul a kocsi. Szépen pakolják össze. Ha minden jól megy, akkor szerdán hozom el. Elméletileg keddre meglesz, de csak szerdán kapok pénzt, meg simán el tudom képzelni, hogy annyit csúsznak.
Bringázni meg most nem megyek. Csak enni.
#48204
Posted 2007. July 16. - 09:50
Guten tag faszikáim!
Mink is voltunk a Balatonon, de mi az északi parton, mert ott voltak a bátyámék és volt ingyenkaja! Cserébe 5 ördögfajzatot kaptunk a nyakunkba... Mindenki jól gondolja meg a gyerekvállalást, ezt tudom javasolni.
Meg vonattal mentünk és képzeljétek el, 1 óra alatt eljutottunk Szentlõrincig (kb. 10 km, aki nem tudja).
Bringázni meg nem megyünk, mert HÕSÉGRIADÕ van! Kijárási tilalom! Aki kimegy, azonnyomban elolvad. Én azért nyomok majd egyet titokban a 40 fokban.
Elõször azonban kipihenem az izomhalálom.
LOL, a videoban meg lefagyott a vindóz és nem tud játszani, vagy mi? Hehehe. Életképes gyereknek látszik...
Mink is voltunk a Balatonon, de mi az északi parton, mert ott voltak a bátyámék és volt ingyenkaja! Cserébe 5 ördögfajzatot kaptunk a nyakunkba... Mindenki jól gondolja meg a gyerekvállalást, ezt tudom javasolni.
Meg vonattal mentünk és képzeljétek el, 1 óra alatt eljutottunk Szentlõrincig (kb. 10 km, aki nem tudja).
Bringázni meg nem megyünk, mert HÕSÉGRIADÕ van! Kijárási tilalom! Aki kimegy, azonnyomban elolvad. Én azért nyomok majd egyet titokban a 40 fokban.
LOL, a videoban meg lefagyott a vindóz és nem tud játszani, vagy mi? Hehehe. Életképes gyereknek látszik...
Aktuális civil
#48205
Posted 2007. July 16. - 08:40
#48206
Posted 2007. July 15. - 21:26
VALAKI HOZZA KI A BRINGÁÁÁMAAATTTT!
Minek neked? Ha ott lenne úgy sem használnád jó estét!
Haza jöttünk,piros a seggem,kiázott a bõröm, nagy a gyomrom és a Máriót elhagytuk útközben! Bolond B rulz!
Na megyek zabálni
#48207
Posted 2007. July 15. - 20:27
#48208
Posted 2007. July 15. - 19:51
jaja valahogy így van....tegnap be akartam írni, de kifagyott és meguntam csesztetni:-)))
VALAKI HOZZA KI A BRINGÁÁÁMAAATTTT!
VALAKI HOZZA KI A BRINGÁÁÁMAAATTTT!
#48209
Posted 2007. July 15. - 19:37
mindenki nyaral meg nincs itthon. aki meg itthon van részeg és nem ír be
__________________
#48210
Posted 2007. July 15. - 17:22
Udv mindenkinek,
Nem porog a forum mostanaban
biztos a meleg teszi...
El nem kepzeltem volna, hogy ennyi ember lesz Heathrow-n... na mindegy mar remelem nem kesik a gep.
Nem porog a forum mostanaban
El nem kepzeltem volna, hogy ennyi ember lesz Heathrow-n... na mindegy mar remelem nem kesik a gep.
Sei, soku Si.
#48211
Posted 2007. July 15. - 12:50
nyi.
fáj a jobb kezem, mintha egész este szkanderoztam volna... pedig asszem nem is.
fáj a jobb kezem, mintha egész este szkanderoztam volna... pedig asszem nem is.
#48212
Posted 2007. July 15. - 12:00
#48213
Posted 2007. July 14. - 13:06
#48214
Posted 2007. July 14. - 12:39
#48215
Posted 2007. July 14. - 11:38
#48216
Posted 2007. July 14. - 11:20
Mi a faszért nem megy a gooooogle???
Ja, névfeloldási faszságok vannak...
Ohbazmeg.
Na mindegy.
Ja, névfeloldási faszságok vannak...
Ohbazmeg.
Na mindegy.
#48217
Posted 2007. July 14. - 10:12
Neba. Minden 21-én lesz?
Mindegy, akkor is megyünk nyaralni.
Majd elmegyek Balatonfüredre.
Mindegy, akkor is megyünk nyaralni.
Majd elmegyek Balatonfüredre.
#48218
Posted 2007. July 14. - 08:50
#48219
Posted 2007. July 13. - 23:43
Szep jo estet ma is mindenkinek!
Jo ures a lakas most! Meg van viszont net!
Ez a parkolos video kiraly! :ubytek:
Jo ures a lakas most! Meg van viszont net!
Ez a parkolos video kiraly! :ubytek:
Sei, soku Si.
#48220
Posted 2007. July 13. - 18:43
http://videa.hu/main...WA72o9rG3Df0ydD
szerintem most a dacia logan készül így
http://videa.hu/main...rDEAa9uGaRue944
szerintem most a dacia logan készül így
http://videa.hu/main...rDEAa9uGaRue944

Sign In
Create Account

Back to top





