Nah, azt álmodtam, hogy ledõlt a TV-torony. Elõször kicsit meginogott, aztán eldõlt, és sokan meghaltak. És az interneten sehol se találtam róla anyagot. Ezért aztán gyanakodtam nagyon, hogy valami összeesküvés lehet benne...
Erre reggelre felállítják. Megáll az ész!
hüllyjje

Sign In
Create Account

Back to top





