Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#42241
Posted 2008. July 15. - 14:48
#42242
Posted 2008. July 15. - 14:47
Tibi baszomszájba az arcod alássan:
Shoshi ma, 12:56
Zap ma, 12:58
Utoljára Shoshi módosította ma, 13:08-kor.
na pont erre van nekem itt idõm aprólékosan átnézni-.-) Baszom alásan.
(de nem azért tettem be, csak úgy:-))
#42243
Posted 2008. July 15. - 14:46
Csajom kutyája ilyen menüt készített:
Mazsolás túrógombócok
#42244
Posted 2008. July 15. - 14:27
Elõtte 156-osa volt. Azt cserélték neki, mert nem érte meg megcsináltatni.
De már ezzel is volt elektronika és váltó problémája.
Csak függõ. Meg lóvés.
És tudja, hogy szar, de nem érdekli, mert mást nem vesz...
T: jah, ha lehetne, akkor filmesek, de nem egyvelegként.
Meg amiket régen adtál egyszer, mert szerettem õket, de egy vinyóm megadta magát.
Azt hiszem Real Big Fish, vagy valami ilyesmi volt, meg társai.
A Pestes kiruccanásos-videós, meg kokkk ugrálgat korszakból.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#42245
Posted 2008. July 15. - 14:27
Jah, alakul a videós cucc, még asszem 1 vagy 2 filmet akartam még felmásolni, hogy meglegyen a 20 DVD, de nem tudom már mitFilm project?
Majd egyszer azért alakul?
Esetleg kibõvíthetnénk zenékkel?!
Milyen zenék kellenének? A filmekbõl?
#42246
Posted 2008. July 15. - 14:12
olasz autó ide vagy oda, ez kéne:
http://www.hasznalta...omeo_brera_2007
#42247
Posted 2008. July 15. - 14:10
Kössz Tomy, jah, jó volt! Bár zöldteát mostanában kicsit hanyagolom, pedig nem kellene!
Kokkka:
Áhh, nem valószínû, még hatkor is van programom...
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#42248
Posted 2008. July 15. - 14:01
Film project?
Majd egyszer azért alakul?
Esetleg kibõvíthetnénk zenékkel?!
Xen, ha ma esetleg Charon és mindenféle más idõjárás-ûr úgy gondolja, hogy ki tudunk menni Szellembe, akkor kijössz?
Idõpontot nem tudok. Ált. Atustúl függ a dolog. Meg Shoshi sem jelzett vissza még.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#42249
Posted 2008. July 15. - 13:50
Uh, szép!Az 53-as menüt választottam.
1660 szint.
Ehhez nekem kurva sok zöld teát kéne innom
#42250
Posted 2008. July 15. - 13:50
Shoshi ma, 12:56
Zap ma, 12:58
Utoljára Shoshi módosította ma, 13:08-kor.
Aktuális civil
#42251
Posted 2008. July 15. - 13:37
Bazz, ma nem jutok egyrõl a kettõre.
Nyominap.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#42252
Posted 2008. July 15. - 13:30
Az 53-as menüt választottam.
1660 szint.
És azon mekkora a szint? Mer az 53 se kevés...
Na szép munka.-)Grat a bevállaláshoz, és teljesítéshez! (ugye végigmentél?:-))
#42253
Posted 2008. July 15. - 12:58
#42254
Posted 2008. July 15. - 12:56
Shosh: hüvelykujjfelszmájli. Mekkora volt a táv?
Az 53-as menüt választottam.
1660 szint.
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#42255
Posted 2008. July 15. - 11:52
#42256
Posted 2008. July 15. - 10:44
#42257
Posted 2008. July 15. - 10:14
Tomi: Te meg milyen könyvet adtál Tiburnak? Tibi != Moszkitó...
Aktuális civil
#42258
Posted 2008. July 15. - 07:34
Nem bírtam felkelni, pedig kellett volna menni egyet reggel.
#42259
Posted 2008. July 15. - 07:14
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#42260
Posted 2008. July 15. - 06:57
Hát Tibi, sok mászás, sok esõ, sok versenyzõ, brutál király dh-k, gyönyörû helyek röviden.
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.

Sign In
Create Account

Back to top





