Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#42101
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Apuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Vegyél nekem csokííííííííííííííít! :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#42102
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Én szabin vagyok...de csak ma:-(
Van is intéznivalóm rendesen--pl: jogilag apa lettem

#42103
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Na mivan mindenkinek van pénze? Miért nem nyaraltok ti is buzernyákok? Elég, ha csak én dolgozok bazmeg.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#42104
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
ha jól számoltam 155font.
~45ehuf
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#42105
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Jó. De ne 20ezresekkel gyertek. :D
Menniy lesz összesen egyébként? Mert akkor annyit kell élesítenem a számlán.

Aktuális civil


#42106
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
okka
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#42107
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Akkor holnap fél 7 ZAp-nál--okkk? (este) Onnan akár meg város, mert van ICVIP és sok jó zene-sör stb...
Zap jó-e ez ígyen neked?

#42108
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
ööö jó. pontosítsunk majdan, aztán gyûvök..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#42109
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts

Zap: Holnap este? Többiek?

Nekem jó olyan 6és utánna!
Sei, soku Si.

#42110
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
Zapat: mondod az annyit, aztán futok a pénzzel ;)

83font
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#42111
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Árfolyamot csak utalás után fogom megtudni, de fel is ugorhattok egyik este és akkor tudok rögtön mondani pontosat.
Kell egy cím is majd, ahová viheti a GLS.
Meg egy összerakott rendesen összerakott linksor. Vagy itt ugye megint a feljöttök és kiválasztjátok.



Zap: Holnap este? Többiek?

#42112
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Árfolyamot csak utalás után fogom megtudni, de fel is ugorhattok egyik este és akkor tudok rögtön mondani pontosat.
Kell egy cím is majd, ahová viheti a GLS.
Meg egy összerakott rendesen összerakott linksor. Vagy itt ugye megint a feljöttök és kiválasztjátok.

Aktuális civil


#42113
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Szerintem az úgy korrekt!
Zap: nekem OK, adjá' árfolyamot :)
Sei, soku Si.

#42114
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

nya akkor:

*Shimano Hone Chainset HollowTech II M601 / 175mm 4-Bolt 22.32.Bash
£74.99 Product Code: 31668
*Brand-X Outer Ring Bolts 7075 Alloy / Gold x 5
£7.99 Product Code: 21405
£82.98


Nekem meg Wellgo V12 copy White 60300 21.99


A ZAP aszontta, csak akkor ha elõre lepengetjük a CASH-t neki!!!

Úgyhogy ezennel felkérek minden jelentkezõt járuljon a "kasszá"-hoz

Észrevétel?

#42115
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
kicsit hasonlít ez még pár pedálra :D

nekem is kéne egy két dolog,fõleg hogy a kormány rövid lett :(

leginkább egy spd pedál+cipõ kéne..de keret kezd kifogyni...szal én passzolok..
ha nagyon hiányzik valami akkor egy pár váltókar köll,de akkor csörögjetek rám

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#42116
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Nekem meg Wellgo V12 copy White 60300 21.99

Sei, soku Si.

#42117
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Hát én most ébredtem fel ebéd után, szóval még haza kell menni, gumit kell javítani,... Hát úgynéz ki én ma már emberi idõben nem tudok elindulni. Ehh.

Aktuális civil


#42118
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
nya akkor:

*Shimano Hone Chainset HollowTech II M601 / 175mm 4-Bolt 22.32.Bash
£74.99 Product Code: 31668
*Brand-X Outer Ring Bolts 7075 Alloy / Gold x 5
£7.99 Product Code: 21405

£82.98

Én eztet szeretném.

Ákos: megbízhatunk téged esetleg a rendeléssel?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#42119
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Akkor még ezt is, de csak ha nem jön ki a 150 font!: http://www.chainreac...x?ModelID=14668

Zap okk, 3-4h

#42120
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
na és megintcsak én basztam el. az a 89font az valójában 83.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda