Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#42061
Posted 2008. July 23. - 22:44
#42062
Posted 2008. July 23. - 22:41
Már Dzsermániba van a csomag..
küldöm a címet priviben.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#42063
Posted 2008. July 23. - 21:22
Na ezen viszont garantáltan be fogtok szarni!!!
ugyanez breakbeatre:
eheheheheee--ezek megint v.mi idióta robotok:-) Nagyon beteg....
#42064
Posted 2008. July 23. - 17:39
Aktuális civil
#42065
Posted 2008. July 23. - 17:33
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#42066
Posted 2008. July 23. - 16:09
Aktuális civil
#42067
Posted 2008. July 23. - 15:43
Megvolt az 1órás oktatás, amin majdnem elaludtam, de legalább semmi értelme sem volt. Egyfolytában azon gondolkoztam, hogy kéne nyomni egy olyat, mint Steve Peat a Seasons-ben. Közben a fejemben szólt is az a szám (azóta meghallgattam vagy 10x). Hát bazzeg...
Meg nyomtam gyorsan ennek a nyomi cégnek egy kis hibajavítást is.
Lehet vállalkozónak kéne lennem, és kiszámlázni az ilyeneket. Azt már lehetne támadni bíróságon. Eh.
#42068
Posted 2008. July 23. - 14:54
#42069
Posted 2008. July 23. - 14:33
#42070
Posted 2008. July 23. - 14:06
de szeretnék életemben legalább mégegyszer ennyire készen lenni....
Aktuális civil
#42071
Posted 2008. July 23. - 12:26
#42072
Posted 2008. July 23. - 12:13
A rendes munkahelyemen is sírnak, hogy javítsak hibát. Dehát bazmeg szabadságon vagyok, és otthon pénzért javítok hibákat. Nincs kedvem ingyen is ezt csinálni
Rendezzünk OB-t!
#42073
Posted 2008. July 23. - 11:28
Szerintem "Vasudvard" legyen, ha LL-nek is jó
Ha nem akkor jöhet nekem, majd itthon leszek akkor.
#42074
Posted 2008. July 23. - 11:05
#42075
Posted 2008. July 23. - 09:33
Aktuális civil
#42076
Posted 2008. July 22. - 22:27
#42077
Posted 2008. July 22. - 13:15
(3hét múlvára kaptam igéretet hátsó agyra.)
addigra megjön a váltó is
albertfish:
ez jó sok fajta kerékpár. leginkább melyik?
#42078
Posted 2008. July 22. - 12:19
Ha ebay akkor vagy bullit,vagy bighit,vagy rmx/7...vagy nitrous
viszaadtam a dobmbornyomott kártyám,aztán nem tudok venni/eladni..meg semmit..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#42079
Posted 2008. July 22. - 11:45
#42080
Posted 2008. July 22. - 11:26
Hát szerintem az ember leginkább azt hallja meg, amit szeretne. Volt más opció is.
Sajna már nem lehet módosítani, tegnap este még lehetett.
Igen tudom.. haza is lehetett volna jönni, újra átrágni, gondolkodni stb.. ez van most már.. Pimpesedik a Coiler..
nadrágszj behúz projekt. (3hét múlvára kaptam igéretet hátsó agyra.)
most, hogy mondod..LL: vasboltban dolgozol, símán tudsz rá hekklni v.mit, hogy kompatibilis legyen:-)
jó lesz az..nekem meg kell talán a mostani agyad/kerék/
Errõl beszélhetnénk..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

Sign In
Create Account

Back to top





