Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#41901
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Bazz, a tegnap tényleg durva volt!
Nagyon odapirítottunk!
Xénium meg király bevállalós.
Gyakorlatilag negyedszer volt és megugrik mindent.
Tegnap meg bevállaltunk mindent, amit eddig nem!
Ez pálya meg beteg.
Meg is néztem az AG-t és tényleg benne van.
De ezek repülõ droidok.

A kocsit mikor lehet megnézni? Este esetleg?
Vagy lehet, hogy inkább holnap!

Megyek egy hegyet rettenet mlegben, aztán rokonkongresszus Pellérd mellett (azt hiszem Keresztespusztán, vagy hol), ergo sajna a sütögetés nekem kiesik. Pedig nagyon lenne kedvem...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41902
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Tûzhely van ám...

Aktuális civil


#41903
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

edit:
grillt is kell vinni? :)


Ott van hogy mindenki hozza a magáét:-)

Na láttam a Zapautót (batmobil) teljesen korrekt--turbót+felnit azt okk

#41904
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

ez van Winchester mellett, meg volt valamelyik Antigravity-ben is


Nekem a winchester mellett egy DVDíró van, de kurvára irigylem azt,akinek bike park... :D

Aktuális civil


#41905
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
na bazz. ez NAGYON komolyra sikeredett!
még van mit gyakorolni, de fasza volt!

Hát nekem ne hozd :) O érzékem van hozzá

hajtókar tuti valami anyaghibás vagy valamikor oda lett verve? de durva az biztos

edit:
grillt is kell vinni? :)

kokk: ez a bar end trails
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
ez van Winchester mellett, meg volt valamelyik Antigravity-ben is
Sei, soku Si.

#41906
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Holnap este grillpary nálam. Mindenki hozza a magáét. Kezdet 18:00

Jelige: anyámék lelépnek

#41907
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
úbazze csúnyán fest.. hogy történt?

bászki.. ennyi külföldi háblátyot.. :D

jövõhéten lesz újra coilerem :-)
kereket fûzni kihez vigyek?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#41908
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
itt a fsa hajtókartörés:

http://indafoto.hu/magoo/hajtokartore

ráadásul ehhez a hajtókarhoz se isis se octalink nem jó vmi kettõ közti átmenet, szal szívás.
__________________

#41909
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Szellemváros, baby! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41910
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Tomi, rettenet király vagy!
Köszönöm!

X: mindenki a hegy mellett van, nekem van kedvem mindkettõhöz, úgyhogy oda megyek, ahova te is inkább mennél...
Ugrálni ezer éve nem voltam, hegyen viszont vannak fák. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41911
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Kokkk:
Na 2 sor kód között írtam még egy mp3as DVD-t is sok szar mulatós zenével ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41912
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
:D

úgy értem az alagúttól az ágoston tér felé a hunyadival párhuzamos kis utcákba na.
__________________

#41913
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Érted, parkolni ingyen lehet, de azért kurva sokat kell fizetni, hogy beálltál keresztbe az alagútba :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41914
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts

jah, alagútra merõlegesen ingyé lehet parkolni

???

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41915
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
beszéltek itt össze-vissza külföldiül a néger matróz faszokról e!

végre van melóm! OTP-nél leszek mobilbankár :afro: ma már voltam orvosi vizsgálaton hugyoztam pohárba meg minden. ja és kell személyit csináltatnom mer lejárt 2005ben és csak jogsival nem veszenek fel :D


jah, alagútra merõlegesen ingyé lehet parkolni
__________________

#41916
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Ááá, ki kell szedni a hátsó ülést és majd be lehet pakolni az unókatesóikkal együtt lapáttal.

Aktuális civil


#41917
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Jó ez a kocsi. Sok gyerek fér majd bele. Aztán ordítanak a hátsó ülésen. Aztán csikorgathatod a kerekeket, hogy elhallgassanak. :D


Ezt most vegyem gyereknevelési tanácsnak? :-)))

#41918
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Jó ez a kocsi. Sok gyerek fér majd bele. Aztán ordítanak a hátsó ülésen. Aztán csikorgathatod a kerekeket, hogy elhallgassanak. :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41919
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Csak kell felni rá!
Jó nagy, jó fényes!

Elég lazán hurcolják a Touareggel a gépeket. :P
De nem rosszak az új Trekek...
http://www.pinkbike.com/video/26920/

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41920
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Szép ez! Gratula!
Sei, soku Si.