Csak szólok, hogy a Dzsájent törikIjajj úgy élvezem én a strandot. Meg jövõ héttõl egy ilyet: http://www.cyclesupe...ium/4037900.jpg
dejódejódejó. Csak úgy mondtam. Na további kellemes akármit!
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#41501
Posted 2008. September 02. - 11:36
#41502
Posted 2008. September 02. - 11:24
Tudjuk, tudjuk!
Csak néhány buzi ahelyett, hogy ezen szurkolna, vagy indulna, elmegy Mariborba, mert nekik épp olyanjuk van. De a jófejek lemérik az ügyes kerékpáros versenyzõk idejét. És most akcióban a Tesco szomszédság okán, mindenkinek 1 ezreddel kevesebbet mérünk
nagggyon helyes
pedig a buzik szeretik a tömeget, nem?
#41503
Posted 2008. September 02. - 11:05
dejódejódejó. Csak úgy mondtam. Na további kellemes akármit!
#41504
Posted 2008. September 02. - 10:43
Kinézetileg egy modem méretû doboz, pár világító leddel.
...ééés antennával!!! Ez a lényege.
#41505
Posted 2008. September 02. - 10:42
Csak néhány buzi ahelyett, hogy ezen szurkolna, vagy indulna, elmegy Mariborba, mert nekik épp olyanjuk van. De a jófejek lemérik az ügyes kerékpáros versenyzõk idejét. És most akcióban a Tesco szomszédság okán, mindenkinek 1 ezreddel kevesebbet mérünk
#41506
Posted 2008. September 02. - 10:13
http://www.sinco.hu/.....php?VideoID=8
VÁROSI DH-Komló
Komló, 2008. szeptember 6. szombat
Versenyközpont: Komló-belváros, Eszperantó tér
Pálya: “Hét ásó” emlékmûtõl az Eszperantó térig
Pálya hossz: kb. 1,3 km (lépcsõk nincsenek!)
Nevezés: 11.30-tól 14-óráig
Pályabejárás: 12-14 óráig
Idõmérõ és döntõ: 15.00-tól
Kategóriák: Profi és hobby (licensz nem szükséges)
Nevezési díj: 2000 Ft
Díjazás: kupák, érmek és ajándékok
Rendezõ: DÖKE
Szállás: Komló - Kollégium: 72/481-652, Komló(Sikonda) - Fenyves Kemping: 72/481-981, Komló - Hotel Béke sziget: 72/581-098, Mánfa - Muskátlis vendégház: 70/244-3432, 70/527-7673, Mánfa - Romantyk vendégház: 72/484-848, 30/224-3093, Magyarszék - Pálma Vendégház: 30/499-2134, Magyarszék - Rauch Szállás: 30/485-8603
Információ: 30/6983-901 20/204-2360 www.doke.hu
Támogatók: Komló Város Önkormányzata, Páva Zoltán Komló város polgármestere, Wesselényi Miklós Sport Közalapítvány, Bike Kerékpárszaküzlet és Szervíz, Pécs Plaza, www.peterdh.hu, www.dalmamag.hu
Egyéb programok: expo, sörsátor, koncertek, tûzijáték, disco (péntek és szombat este)
A versenyeken bukósisak használata kötelezõ, minden induló saját felelõsségére indul!
Minden érdeklõdõt és versenyzõt sok szeretettel várunk!!
#41507
Posted 2008. September 02. - 08:36
#41508
Posted 2008. September 02. - 08:33
Márinnyó, gyere legközlebb velünk!
Nem is udtam, hogy tekersz.
Kivel voltál?
Lefele csak színfoltokat látok, többet nem.
Panoráma jó lenne, de ma csak kicsit tudok menni, mert délután van meló, holnap, meg holnap után totál off-on vagyok.
És bizony tegnap fél 6-kor indultunk és sötét volt, mire jöttünk lefele...
Lassan itt a meló utáni bringázás vége.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41509
Posted 2008. September 02. - 06:03
#41510
Posted 2008. September 02. - 00:38
#41511
Posted 2008. September 02. - 00:07
A router az ADSL / kábel modem és a gép(ek) között helyezkedik el. A router létesít net kapcsolatot és még alapszintû tûzfal feladatokat is ellát.és ezzel megy akkor is ha hugomnál a gép nincs bekapcsolva? vagy ez a ki-bekapcsolás csak a router-re vonatkozik?
#41512
Posted 2008. September 01. - 23:54
#41513
Posted 2008. September 01. - 23:20
#41514
Posted 2008. September 01. - 22:37
#41515
Posted 2008. September 01. - 22:37
Árkádban még sohasem fagyiztam. Nem is fogok. Arra is szarok.
Panoráma út meg kötelezõ. A héten legalább még egyszer. Egy szupersztár az a cucc...
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#41516
Posted 2008. September 01. - 22:07
meg suli van most aktívan
hétközben egy komló valaki?
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41517
Posted 2008. September 01. - 19:58
Ajánlat: Linksys WRT54G (esetleg GL)
és ezzel megy akkor is ha hugomnál a gép nincs bekapcsolva? vagy ez a ki-bekapcsolás csak a router-re vonatkozik?
egyébként még ezt ajánlották:
108M TP-Link WR642G
#41518
Posted 2008. September 01. - 18:56
Bazz, az Árkádban a Gelati vagy hogy hívják fagyi KURVASZAR! Olyan, mintha finom homok lenne benne, és az íze se valami nagyszám. Pedig régebben jobb volt...
#41519
Posted 2008. September 01. - 17:16
Márinnyó, neeeeeeee...
Én meg most elmegyek tekerni.
Szökés jobb.
De zért egy sörözéssel messze nem egy súlycsoport.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41520
Posted 2008. September 01. - 16:12
Hülyék ezek.

Sign In
Create Account

Back to top





