Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#40601
Posted 2008. October 16. - 12:08
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40602
Posted 2008. October 16. - 11:15
Jó volt az éjszakai diszkózás. Olyan volt, mintha megettük volna az összes légyölõt az út szélérõl
Mire gondolsz? :-))))
#40603
Posted 2008. October 16. - 11:10
#40604
Posted 2008. October 16. - 10:50
#40605
Posted 2008. October 16. - 10:20
Durvás...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40606
Posted 2008. October 16. - 10:14
#40607
Posted 2008. October 16. - 10:01
kettõ elõtt is jó már nekem
#40608
Posted 2008. October 15. - 22:41
#40609
Posted 2008. October 15. - 22:35
#40610
Posted 2008. October 15. - 22:34
#40611
Posted 2008. October 15. - 21:29
Mert 10-12-ig nem vagyok, aztán 4 körül lehet, hogy lépnem kell.
Közte ok!
De majd reggel kiderül pontosan, aztán írom.
Jaja, én is bírom, hogy sokan megyünk!
Nem olyan befásult a dolog, vagy hogy mondjam.
Meg úgy pörget az újak lelkesedése...
Gabesz most hívott, hogy igyak vele sört.
De ma nem fog menni.
Márió, szerintem benne lenne valamiben, mert nagyon pörgött, csörögj rá!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40612
Posted 2008. October 15. - 21:08
#40613
Posted 2008. October 15. - 20:54
fent meg a Matoék zenélnek meg a Korpa..közgáz-jogászok..kiskosztümtol a játszósruháig..
semmi sziréna filing,gyertek! Risa jön..
amugy 10 ló
jajaj
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40614
Posted 2008. October 15. - 20:45
Köszönjük szépen a felszállítást!
Ben meg nagyon csapja neki
#40615
Posted 2008. October 15. - 20:35
Kíra, mint tündérfelszállítóscsaj,Bazz, kik vagytok annyian?
Szabolcs (õ vettem meg a villám)
István (Szabolcs haverja)
Ben (angol srác, kurva jó fej és nem rég szedtük össze egy tekerés alkalmával, és itt lakik fölöttem)
Alex
Gabesz
Moszkvics
én
Ezt kicsit irigylem!Mi most megyünk....
Cyranoba nem megyek!este jösztök velünk?
De akkor készülök, hogy megint írsz bölcsességeket éjjel a ribancok mellõl!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40616
Posted 2008. October 15. - 19:56
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40617
Posted 2008. October 15. - 19:02
#40618
Posted 2008. October 15. - 18:54
Megint!
Haice...
7 bringa, 8 ember!
Ez a nem mindegy!
Ezúton is köszönöm Csibének a szállítást!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40619
Posted 2008. October 15. - 16:06
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40620
Posted 2008. October 15. - 11:27

Sign In
Create Account

Back to top






