Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#40401
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
én ma voltam egyet gurulni és szerintem tök fasza idõ volt! még a kiskabátot is levettem

este mi is ivászatot rendezünk pizza evéssel. holnap meg ha minden igaz jakabhegyes sütögetést.
__________________

#40402
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Rád! :D
Jössz?


Megbeszélem Nórikával:-)

#40403
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Rád! :D
Jössz?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#40404
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Most mire isztok?

#40405
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hát én most jöttem haza fateromtól és nagyon nincs jó idõ. :(
Full átfagytam, pedig nem rövidgatyában voltam.

Még meglátás.
Most kéne Sikondán melegedni! :)

Este meg akkor nagy ivászat!!!
Valahol semleges helyen kell indítani, ahol sokan elférünk, mert már most csomó ember jön és nem késõn, hogy idõben trafik, amikor még nincs tömeg!
Kisbé, Puccer, Ribaczék, Endréék, meg mittudoménkikmég már fixre mondták! :cheers:

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#40406
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
ez a dp-s video király, még nem láttam:

http://hillside.extr...rtparkC24X.html
__________________

#40407
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Eredmények még nincsenek Tomi?


még mindig szar a freemailom, valamint a neveket meg kell szereznem Gabesztól

#40408
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,265 posts
Eredmények még nincsenek Tomi?

#40409
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,600 posts
Hi! Öcsém fölrakott pár képet az oldalra. Jó nézelõdést. www.hillside.extra.hu

#40410
Brácsa

Brácsa

    vendég

  • fórumtag
  • 95 posts
Hi All!
Érdeklõdnék nincs valakinek egy normális, jó állapotban lévõ duplavállas telója eladó? Persze reális áron:-)
Pl.: Marzocchi 888 rcv vagy hasonló kategóriájú.
Válaszokat elõre is köszi.
Byez:Brácsa

#40411
Napkin

Napkin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,105 posts
Sámpány meg gõzfürdõ!? Nem rossz, én mondjuk sörrel nyomattam ezt!
Palmer is back? Huhhu!!Lesz ám porolás!! Remélem jobban megy majd neki,mint Nico-nak feltéve ha indul jövõre! A Voulioz meg IRC bajnok!
http://www.ircseries.com/html/

2utáni tekerésben benne vagyok! Egyeztessünk!

#40412
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,930 posts
Menjetek tekerni ,mert k. jó az idõ odafent!!!

Én már voltam 10 körül,csak az a gáz,hogy hemzsegnek az orkok odafent!!!
Buszszámra mennek fel!!!
De a pálya király,és száraz!!!!:bananadan
Este meg valami!!!
Amúgy meg ma van Rák Szülinap!!!!!:scared:

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#40413
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Alex,köszi a rugót,kipróbálom hétfn hogy milyen,aztán megdumáljuk.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#40414
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Shoshi, nagyon lazán adod! ;)

Ma akkor a 2 utáni ride jó lehet!
Sõt, menni kel, mert az eddigieket buktam.

Este meg hajtás!
Puccerrel, meg Kisbével már ledumáltam!

Sikondát meg sajnálom, hogy kimaradt, de nem lett volna nyerõ, ha belehányok a medencébe. :)
Amúgy mi voltunk már úgy péntek este, hogy csak mi ketten voltunk.
Nem volt rossz! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#40415
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Akkor most már nem is kell Iron Horse:-)))

#40416
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
http://dirtmag.co.uk...rt-1234104.html
http://dirtmag.co.uk...rt-1234100.html

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#40417
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Jó reggelt!

Sikonda király hely, de elég fölkapott lett,mert bazi sokan voltak.

Ma még akár a gurulás is lehet, de csak 2 után...
Vasárnap meg Budapest.
Sei, soku Si.

#40418
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
a gumikacsákat meg elhajtottad, hogy ne látszanak a képen :D
__________________

#40419
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts
Te állat:-))))

#40420
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,151 posts
ennyi? : D