Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#39761
Posted 2008. November 19. - 11:30
Este nincs is hideg, viszont csúszik minden, és az fasza.
De kéne nagyon az új teló.
#39762
Posted 2008. November 19. - 11:06
#39763
Posted 2008. November 19. - 11:00
Ejjeli granatozoshoz mit szoltok?!
Bringazni is jo lenne,de vagy kuvva hifeg vagy sotet van mar.
Holnap pestre valakinek valami?
Az az izzo smit irsz erdekes lenne,meg az audiba megkerdezem a gyarit ,de tartok tole hogy "kicsit" draga.
Este fitnesz? Elso alkalom ingyenvan!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#39764
Posted 2008. November 19. - 08:56
Ismerõs ez az arc!
http://tenyek.tv2.hu...-_tenyek_riport
Hajrá Szabolcs!
Filmsztárbringás!
PG elengedte edzésrõl:D:D:D?
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#39765
Posted 2008. November 19. - 03:07
Ismerõs ez az arc!
http://tenyek.tv2.hu...-_tenyek_riport
Hajrá Szabolcs!
csak a buzipest:-(
ez meg le van szarva: http://www.bama.hu/cikk/190911
hinnye hazaértem!
Pedig én lakok Tecához legközelebb
Jó mondjuk elkísértem a távol lakókat a Szlivenig.
de ez az alkoholista Emese ez kemény volt
És a kibaszottul para oldalazós ride is ûber éjszaka. 6 km felfele, aztán 6km lefele
jómi?
Ez királyságos volt!!! Most nézem az adatokat 22Km, 11Kmh átlag, -2fok, +2Kg ruházat és felszerelés(a nyárihoz képest) + jáger+sör +Emese:-)
Noch
#39766
Posted 2008. November 19. - 02:35
Pedig én lakok Tecához legközelebb
Jó mondjuk elkísértem a távol lakókat a Szlivenig.
de ez az alkoholista Emese ez kemény volt
És a kibaszottul para oldalazós ride is ûber éjszaka. 6 km felfele, aztán 6km lefele
jómi?
#39767
Posted 2008. November 18. - 23:37
#39768
Posted 2008. November 18. - 23:08
Azok az izzók amik xenon gázzal vannak töltve, olyan 2500Ft körül vannak darabja, van belõle fehér és kék elméletben 50-60%-al több fényt produkálnak.
Vehetsz Metro márkatermék sima kék izzót 400 Ft-ért az meg kiég 2 hét alatt
Még eddig nem loptak el semmit a kocsiból! Szerencsére! Nem is hagyok benne soha semmit. Szerintem lehet az ebayen jó üzleteket kifogni csak sok idõt igényel
#39769
Posted 2008. November 18. - 21:28
Tetszik a stílus, a különleges bringák, ahogy közlekednek, az arcok... Csak bringáznak és szarnak a farmra.
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#39770
Posted 2008. November 18. - 20:16
#39771
Posted 2008. November 18. - 19:52
bár a végén azért mutatnak pár trükköt.
..
crc most írt hogy feladták a csomagot.. nem kapkodták el. szerintem jövõ hét....
#39772
Posted 2008. November 18. - 19:39
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#39773
Posted 2008. November 18. - 19:17
#39774
Posted 2008. November 18. - 18:53
Gyere ám 7re inkább, és akkor majd iszunk Tecánál is jót.na. én kihagyom a mai tekercset. aztán jót menjetek ám!
#39775
Posted 2008. November 18. - 18:41
még jöó hogy az uccsó kör volt
viszont a többi jó volt
#39776
Posted 2008. November 18. - 18:17
#39777
Posted 2008. November 18. - 17:59
#39778
Posted 2008. November 18. - 14:13
#39779
Posted 2008. November 18. - 13:55
Lehet, hogy holnap is jó lesz nekem, de ma mindenképpen akarok menni.
Meg aztán ki tudja mi lesz holnap is.
Na mégiscsak tudok menni ma is és akár holnap is.
Akkor 19:00 lófarka?
#39780
Posted 2008. November 18. - 13:02
Meg aztán ki tudja mi lesz holnap is.

Sign In
Create Account

Back to top





