Már várom a Hozé-lámpámat, aztán én is csapatok majd éjjel!
LL, nálam akkor mi a hiba?
Mert mindig mindenhol mindent meg tudok nézni, de ezt nem.
Meg tegnap Márinnyó képét sem az állatos topicban...
Giga reggeli volt.
Most döglés, aztán faterommal giga beéd, aztán másik nagyszülõk és autána a kis döggel haza!
Este lesz mûsor rendesen.
Bazz, amiket akartam venni, azokat pont nem lehet rendelni...

Sign In
Create Account

Back to top





