Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#1981
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

fogtechnikus! ja várj, az inkább nem..



#1982
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Asztalosmester, vagy kőművesmester? :D

 

Várom már a szombati Maribor-t...


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1983
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

nna. fölvettek mesterképzésre, 45 pontból 44-et elérve a fölvételin. most már csak adjon valaki munkát havi 400 nettóért és kussolok :D



#1984
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts

ha 27.5-es villát is keresne valaki, akkor van egy tapered, 2014-es Fox Float 34 CTD villám eladó. kb. 500km van benne, garanciális és 120ért odaadnám. vagy Pike-ra cserélek :)

ugyanitt ugyanennyire új Formula C1 fékek is eladóak. monnnyuk 45ér. 

 

 

 

 
 


#1985
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

szóval mégis csak igazam lett a csillapítással kapcsolatban :D emlékszem, nagyon erőlködtél, hogy jó lesz úgy is, ha csak keményebbre fújod..

~55ezerből lenne új belsőséged a mostani villába: mission control dh, hozzá a visszaút. jó persze, nem időre mész, de azé' ha majd nem fogy el az út az első kanyarban, talán gyorsulni is fogsz. mondjuk használtan 120 körül mennek a bikemarkt-on a fasza lyrikek és ha a tiédet el tudod passzolni 70-80 körül, akkor kb ugyan ott vagy, mint a legózással. de ugye ha megmarad a villád, akkor zsír új cuccok kerülnek bele, és nem kitudjamiylen használt valami. bár a fölújítás meg néhány o-gyűrű cseréjéből áll. (esetenként akár több alkalommal is, de ezt most hagyjuk;))



#1986
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

150euro egy olyan csillapitas, mint az enyem. A mostani villadat nagyon nehezen fogod tudni eladni, leven alapmodell es nullara vagtad a nyakat. Van egy sejtesem, hogy nem azon mulik a sebesseged, hogy rugos, vagy levegos a villad.

 

Minden csak megfelelő ár kérdése. Nem kergetek álmokat, hogy majd egy 20ast rádobok és lesz egy jobb villám. Ez van. A nyaka kb 18cm. Az elég sok vázba jó még.

 

Nem gyorsabban akarok menni, nem időre megyek. Azzal van bajom, hogy ha 60-65psi-vel használom, akkor hamar elfogy az út, ha felfújom 75-re, akkor meg nagyon ráz a a kanyarok előtti rázókon.

 

Nekem a gyári DH csillapítás szimpatikusabb megoldás. Kívülről állítható lassú/gyors csillapítás és külön rebound egység van hozzá, ami ahhoz az olaj átfolyáshoz van igazítva.



#1987
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
150euro egy olyan csillapitas, mint az enyem. A mostani villadat nagyon nehezen fogod tudni eladni, leven alapmodell es nullara vagtad a nyakat. Van egy sejtesem, hogy nem azon mulik a sebesseged, hogy rugos, vagy levegos a villad.

Mas: jo ar/ertek aranyu etterem, ahoba befer egy ~15fos tarsasag? Mondjuk ne tettye arszinvonalban, de az iparostol csillogobbat.
Mivel mindenki orul, hogy vegre van valami diplomam, igy az orszag polusaibol megerkeznek a szuleim, tesoim. Majdnem lagzi lesz..
  • Chicken likes this

#1988
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

Nem utolsó sorban 18xxg a Pike (még mondjuk a rugós Lyrik, Marzo ~2,5kg). Ha AM gépet építenék, nem is jutna más az eszembe. Itthon nekem a Lyrik R elég, ezért nem költenék vagyonokat villára, viszont kint kivillan a foga fehérje. És ahogy én olvastam parkozni a Pike nem elég. Nincs rajta külön HSC/LSC, meg a rugós villát is melegen ajánlják.



#1989
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

az új pike-ról minden újság/oldal ódákat zeng.. szerintem eléggé jó lett, az írások alapján..

 

netet túrva találtam egy ÚJ 2006-os ős 66-ot bontatlanul, de mire most felkeltem és ránézetem h mivan, nincs meg a hirdetés.. 

 

 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1990
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Nincs benne DH csillapítás, rugó helyett levegő van benne. Egy Marzo 55 rc3 ti lenne a tuti.

 

Amúgy Mettyú is Marzo-ban gondolkozott egy ideig az olasz endurosokat látva. Szinte mindenki Marzoval ment, és színesek voltak az alsó szárak! Zöld, piros, kék, stb. Aztán jött a Pike... És az is levegős ám!

Mondjuk a Pike 15mm-es tengelyű, de a két rendszer közötti merevség különbséget nehéz észrevenni...

Mindjárt megyek be a gyárba buherálni kicsit...


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1991
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

e? a tiéddel mi a baj?

 

Nincs benne DH csillapítás, rugó helyett levegő van benne. Egy Marzo 55 rc3 ti lenne a tuti.

 

Most per pill éppen Honda futóműre kell költenem, még nem tudom mennyit :/ Úgyhogy még nem aktuális



#1992
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,220 posts

Annyira tele a tököm a lassú faszokkal a belső sávban, akik kurvára nem veszik észre magukat! Pécsvárad nem a világvége, de minimum 5 minden etapra jut!


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1993
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

magoo: ha így teszel szólj, engem érdekelhet a lyrik.

e? a tiéddel mi a baj?



#1994
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

http://www.mtb-downh...acruz-bicycles/  ez na..

 

http://io9.com/these...-not-1585380478 e meg Gyűrű rajonndóknak

 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1995
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
Hát én elmentem ma 4 sör meg egy pohár pezsi után tekerni. Pont abban az állapotban voltam, h úgy éreztem akármekkorát bírnék tekerni és irdatlanul tudnék lefelé csapatni és vááá.. Aztán örültem, h toronyig eljutottam, lefelé pedig a koncentráció nagy fokú hiánya mutatkozott :-)
  • Chicken and mozsafsik like this
__________________

#1996
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts

Ez volt a tegnapi kör: http://www.endomondo...4313251/6093882

Nekem a kidőlt fák nagyon nem jöttek be, mert az út kurva jó lett volna, de kb. 5 métereként emelni kellett a bringát. Ez a Kánya forrás alatt, fölött lévő kb. másfél két km-es rész volt.


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1997
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 posts
  • LocationPécs

buci: szerintem a fox árából kijön egy használt pike.

 

magoo: ha így teszel szólj, engem érdekelhet a lyrik.



#1998
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts

Ha összejön az élet, akkor az első dolog, amit lecserélek rajta az a villa lesz, pont egy egy RCT3 Solo Air Pike-ra 15 cm úttal!


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1999
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

 viszont az első telójával kéne vmit kezdeni, mert elég rosszul mozog így.

 

erről jut eszembe: Mettyú vett egy levegős pike-ot, asszem rct3 vagy mi. hát bazz, félelmetesen kurva jó. gondolkozom, h lecserélem a lyriket egy olyanra.


__________________

#2000
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,299 posts
Piszok jó! Geoja nagyon tetszik! A többi meg csak részletkérdés! Nagybringa van, úgyhogy csak valami allmountain-enduro kecske kell! Arra meg tökéletes!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!